19 Магрибска-Лятна и все още ваканционна

  • 20 690
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Бейче, да ви е жив и здрав татито, много да ви обича и много да ви слуша!!! И разбира се много успехи на бизнес фронта!!!
Един много мъжки подарък newsm10

ОЧЕНЦЕ-ама и ти си една палавницааааа smile3521 Аледорчика хубу, че само се задавила, ама ти не помисли ли дали няма някоя от нас със слабо сърце Joy

# 226
  • Мнения: 24
Белбей да ти е жив и здрав мъжо и много много да те слуша.Да те носи на ръце както заслужава всяка жена!!!
Оченце мерси за кафенцето но тъй като аз сега се връщам от работа ще се въздържа от кафето но с удоволствие ще се възползвам от момъка  Laughing  Joy че и без туй съм сам-самичка за няколко дена.
Лека вечер и много  Hug на всички магрибски дами!!!

# 227
  • Мнения: 6
здравейте! Simple Smile

Мина, тук съм.   bouquet чета ви,но нищо интересно няма при мен и не се обаждам много. Simple Smile ходя на работа, после скука общо взето. днес пък съм толкова изморена,че отказах на една приятелка да се видим,хем ми беше и скучно,но умората си каза думата.

трябваше идната седмица да ходя на морето при моя младеж,но се разбрахме,че ще е по-добре да се видим след още 2 седмици направо в София за 3-4 дни. ох, момичета, да ви кажа нещо. усещам,че скоро ще има някаква развръзка на нашите отношения. вече не издържам да седя сама. не ми е до кекса, а просто до това,че ми писна все да съм сама, имам нужда от човек до себе си. искам това да си е моето момче,но на Бъдни вечер(след 3-4 месеца) ще станат 2 години и все така разделени... не е работа така да се живее.

аз не съм съгласна,че най-добрите връзки са от разстояния. да,няма време за омръзване,но пък и всеки си преживява всичко сам. може би ако имах детенце нямаше да ми прави толкова впечатление,но сега наистина ми е тъпо. свиквам да съм сама и понякога започвам да се питам,добре де,толкова ли няма други мъже, какво съм се хванала за тази връзка като удавник за сламка... ако съм с някой българин,няма да се притеснявам от това,че някой ден ще трябва да живея някъде,при положение,че тук си имам всичко и да се забулвам и да се съобразявам с разни странни за мен неща,  да свиквам с нова страна, общество, език и култура. то на екскурзия е интересно да отидеш,да разгледаш,ама да си променя целия живот и да оставя всичко тук ей така... и от сега ми се повтаря,че "Неродения Петко" няма да се отглежда тук,защото нямало морал и самата среда била не знам си каква... а то при тях всички са едни морални... само прах в очите на хората... и чак започвам в определени моменти да се настройвам негативно против цялата картинка.

 но в следващия момент си казвам,че никой българин не може да му стъпи на пръста. толкова държа на него,че бих направила много неща за тази връзка. и в крайна сметка си казвам,че ако не ми е хубаво с него,нямаше да търпя тази самота толкова дълго време (от началото на нашата връзка все сме разделени и все пътуване и виждане по уикендите, а през останалото време сама като кукувица).  всички негативни мисли просто се изпаряват още в момента,когато започна да се приготвям да се виждаме. а когато сме заедно няма нищо по-хубаво и виждам държанието му, чувам думите му, усещам прегръдките му... и цялото му отношение към мен ме кара да забравя всички глупави мисли за край на нашите отношения. той наистина е страхотен човек!

да си кажа честно, все се надявам,че той ще остане да живее тук. все пак е свикнал с всичко, живее тук в по-съзнателния си живот , дошъл е в Бг след завършване на училище и вече толкова години е свикнал с всичко. какво му трябва да си променя живота пак?!
абе то е ясно,че бих ходила и с кърпа и с всичко бих се примирила,защото това не е най-важното. но аз си харесвам живота, харесва ми и съм свикнала. но да видим,какво ще стане след това море,на къде ще го отвее вятъра моето момче. стискайте палци съдбата да е по-благосклонна вече към нас.

айде,пооплаках ви се, да питам сега нещо.

когато затвориха арабската тема някой беше казал,че ще може да се отвори нова след известно време. какво стана? има ли нова арабска тема или за сега сме само в тази? Simple Smile виждам,че много хора,които пишеха в началото и тук и там,вече ги няма.  ако четат тук, по една голяма прегръдка за всички (Мързела, Дуа, Лили и всички останали)  newsm51

Файма, слагай повече твои снимки във фейсбук де. Simple Smile такъв бонбон си,а освен "сексито" на профила, твои снимки няма. видях и малката Софи... много е готина!

# 228
  • Мнения: 24
Паулинка който е казал че любовта от разстояние е лесна и е хубава просто няма представа за какво говори  Peace. Това е най-голямото мъчение - хем знаеш че се обичате с един човек хем че не можете (или рядко можете ) да сте заедно.
Ето днеска отново е петък (не го обичам този ден) и отново се чудя как един човек който твърди че те обича е със своите приятели (на които не може да каже за теб, както и на най-близките си хора) , а не със теб, но междувременно ти праща смс-и колко те обича и не може баз теб  Rolling Eyes Shocked

А Мързелчето е тук само че с ново именце - много го харесвам това филмче и като беше малък сина ми и го гледаше и аз сядах с него пред телевизора  hahaha

# 229
  • Мнения: 4
здравейте отново..имам проблем.незнам кого да попитам,защото просто няма как.приятелят ми,който както ви казах е сириец настоява да имам любовни взаимоотношения с неговия брат (аз естествено отказвам това нещо и не го възприемам)...незнам какво да правя,няма как да питам татко ми (който както вече казах е от Мароко) дали това е нормално,защото ви е ясно,че той така ще разбере,че имам приятел и положението ще бъде много по-фатално.Незнам как е при вашите деца (или може би вашите деца са все още малки),но на мен баща ми не е съгласен да си имам приятел,защото е наясно че в България на 17 години сексът не е нещо непознато.Казва "само през трупа ми".Аз лично бих скъсала приятеля си,но пък съм се привързала към него.Според вас нормално ли е ?Вашите мъже карали ли са ви да имате взаимоотношения с роднините им (предполагам не,но все пак...)  Sad

# 230
  • Мнения: 59
Мила и аз съм имала връзка със сириец обаче от братята си ме ревнуваше като луд ,беше абсолютно забранено да седя с тях освен когато е с мен той,какво да ти кажа ,искам да кажа каквото почувставах като видях поста ти.....ДА СЕ МАХАШ ОТ ТОЯ БОЛЕН МОЗЪК ....няма такова нещо при тях ,последната ми връзка беше с мароканец ,и когато бях там ,брат му който живееше на 1ят етаж никога не се качи когато бях сама,само в негово присъствие и дори едвам ме поглеждаше,да не говорим за нещо повече...съжалявам но този твой приятел ми изглежда напълно извратен или само си играе с теб защото си много мъничка и наивна все още...извинявам се ако съм груба но просто такова нещо няма !!!Аз съм в пълен шок от теб че дори питаш а си наполовина арабка,събуди се ,знам че любовта е сляпа но това което те кара да правиш е абсолютно извратено дори за нашите стандарти!!

Нека да кажат и другите !

# 231
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!  bouquet Чета ви от време навреме и нямах намерения да пиша във форума, но след поста на Loli7a  не се сдържах. Да се представя накратко-омъжена съм от скоро за сириец, живеем в България и поне засега ще останем тук, тъй като мъжа ми работи. Обръщението ми е лично към Loli7a.  Не влагам никакви лоши чувства, но бих искала наистина да се замислиш върху това, което ти се случва и сама да оцениш ситуацията.Аз меко казано съм потресена.  #Crazy SickНе съм много компетентна относно народопсихологията на арабите или в частност на сирийците в твоя случай, но това което казваш е най-малкото смешно.  Просто се чудя как след подобно искане от страна на приятеля ти изобщо можеш да чувстваш някаква любов и привързаност? Обичаш човек, който се опитва да те пробута по толкова долен начин. Може и да те боли, но по-добре сега да те боли и да го преживееш, отколкото да живееш цял живот с човек без ценности и морал. Помисли си дали искаш такъв съпруг и такъв баща за децата си. Какво очакваш да те посъветват момичета? Няма подобна практика при арабите!Бъди абсолютно сигурна! От сърце ти желая да имаш силата да заличиш този човек от живота си и цениш повече себе си! Ти си личност чиято съдба е в твои ръце и на никой друг. Постарай се да я изградиш, така че след време, като се обърнеш назад да бъдеш горда със себе си! Успех! Hug  bouquet

# 232
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро. мацки!
отрано гримирана днес за празника готова, да ви пожелая за името на светата дева -да си го носите  с любов и само любов да ви носи и да му давате и вие самите  нежен и устой4ив блясък!
ще се пробваме да идем на църква,дано се изто4и народа следобяд! делта, на коя църква по няма да има хора според тебе?
лоли, ти ми отовори о4ите още след първото кафе, щях да получа разрив за малко!
на баткото му е харесало май тройките ли? или е чул за бг мислене,4е жените минават през родата и  мисли да го приложи да за докаже ,4е е вярно!това направо си е извратено! и на 17 г. си само. недей бърза за нищо! а и по4вам да се 4удя ти,ако си живяла в мароко да си видяла подобни неща? като 1/2 арабка трябва да си наясно много пове4е за разрешените и забранените неща, както и за отношенията м/у половете при арабите като порядки и традиции? които са нормални и отговарящи на нормите на поведение за една връзка!не виждам смисъл от ранните разо4арования и трупане на целия негативен опит, на който може да е изложена или да си го спести една жена! надявам се да успееш да прекратиш навреме!това е добър повод да се махнеш от една  лека казано психираща връзка!

# 233
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУУ!!!
МАРСЕЛИНКА-аз Душо ходя във едно параклисче във Гръцката маала- май  вчера ти казах- Света, Параскеви. Много чистичко, много убавичко, много спокойничко. Чудесничко е след реставрацията която му направиха преди няколко години.
АЙРИН wavey
ЛОЛИ- момичетата хубаво са ти го казали. Направо се задавих със курабийката която лапах и се връщах да, чета поста ти отще 2 пъти. Абе дори да имат тоя табиет техните ти как така ще си съгласна да го направиш това???? А хората нямат такъв навик да си дават жените по чуждите. Те си пазят там жените като същровища. Не говорим за ескимосите които знаем колко са гостоприемни smile3503
И тоз твоя михлюзин прави лоша услуга на народа си ако твърди, че трябва да спиш със негов роднина. Ей, от такива извратеняци им излиза име. Не защитавам никой, нямам връзка и не съм имала със такъв мъж, тука съм защото съм фен на арабската култура.  Но арабин да си дава жената за общо благооо-незнам, незнам. Много съм шокирана, че те играе по тънката жица тоя. Така искам да му пусна една мазна на тоя. Да го зарязваш веднагически. Извинявай, че и аз съм рязка. Ама не мога да се въздържа колкото и дипломатично да искам да се държа. Я го питай ако има дъщеря, дали ще я раздава наляво надясно-или и това е техен табиет.
Или като на Паулинка гаджето ще казва, че тука морала ни е много лош, не че сме цветя де, че  и аз виждам какво е ама пък баш такова не е-
ПАУЛИНЧЕ-има пак Арабска тема и то не от няколко дена. Десетина дена след като затвориха старата отвориха нова.
Не ми харесва какво говори твоя за нашия морал, защото не всички хора са лоши. Той какво да не би да се движи само сред неморални-това ме кара да си мисля тогава нещо друго за него. Извинявай но съм набрала тая сутрин след като прочетох поста на Лоли. Незнам как издържа да учи и да работи във неморална държава. Писна ми някой да ми съди Родината. Като сме слаби дай сега кой от където иде и да ни съди. Ега ти морала. За морал ще ми говорят.
Сигурно неможе да ме познаете момичета, че съм толкова остра тази сутрин, като знаете, че съм мека душа ама то всичко си има лимит беееееей. Мека душа като и прикипи става много бясна.
Смятам, че не съм наранила никоя от вас и затова си разреших да го кажа. Това се отнася за всички които ми плюят страната.  Не мога да не си я защитя!
БЕЛЧЕ Hug Hug Hug

# 234
  • Egypt
  • Мнения: 132
Привет и от мен. Първо да поздравя всички с днешния хубав празник, и да пожелая на именниците да им е живо и здраво името. Ех, в последните години все така се случваше, че на тоя ден бях по морето, в Слънчев бряг, и все ходех на църква в Несебър, то им е празник на града днес, и много хубаво го отбелязват...
Лоли, а бе какво говориш ти, аз бях останала с впечатлението, че си умно момиче, и си вече наясно с основните моралните норми- те са навсякъде еднакви... На тоя цървул- къш, няма какво да му мислиш. Те момичетата добре са го казали, съгласна съм с тях. И повече няма да говоря, че се ядосвам, а днес трябва да е един прекрасен ден.
Паулинка, ще сложа снимки, все не ми остава време. И като гледам взела си да сдаваш фронта, аз помниш ли какво ти казах навремето...

# 235
  • Мнения: 24
Добър ден от мен мили дами!!!
Наистина се изумих като прочетох какво е писала лоли!!! И лошото е че има хора, които си мислят че това е така в арабския свят - жената да спи с роднините преди сватбата. Една приятелка ми вика ти акъл имаш ли - ако отидеш при него ще трябва да спиш с всичките му братя и по-близки роднини  Rolling Eyes.
Лоли колкото и да го обичаш този човек бягай - после ще те боли повече защото не вярвам че това ще е единствената изненада от негова страна. Останеш ли и съгласиш ли се ще има и още изненади.
Направо не ми го побира главата как можеш да се замисляш какво да правиш!!!
Лек ден на всички

# 236
  • Мнения: 169
Добър ден и от мен
На бързо влизам да кажа Цецифло е родила син  снощи в 20 часа.
Добре са и двамата

# 237
  • Мнения: 3
Добро утро,ама гледам не е много добро.
Лоли,мила като прочетох това и просто нямам какво да ти кажа освен,че трябва да си сляпа,за да питаш какво да правиш,махай го този извратеняк.Не е нормално да иска да спиш с брат му.Че дори от религиозна гледна точка това е забранено,кажи му да си прочете корана пак.Ама то да ти иска такова нещо едва ли има някакъв страх.Като на сестра ти казвам отърви се от него,забрави го,че знаеш ли го днес те навива утре може насила да те накара да не дава господ.На 17 имаш много време пред себе си да намериш добро момче,никога не прави нещо,което неискаш заради мъж особено такива неща.Просто една огромна червена светлина ми светва,че трябва да го оставиш тоя човек.

# 238
  • Мнения: 418
Извинявам се, че се набърквам в темата ви, ама по комшийски (от TR тема  Hug Wink Mr. Green).. Първо да честитя на именяците днес - да са живи и здрави  Hug Praynig  bouquet !


Честито и ново бебче в темата ви ! Да са живи и здрави мама и бебе  Hug Praynig Heart Eyes!


И сега искам да се об.рна към Лоли - не ме знаеш, не ме познаваш, НО не мога да не се присъедuня към дадените съвети - хора от различни народности, в различни бракове и в различни страни дават мнение .  Много си мъничка, и просто не можах да остана безучастна  Hug.  Някой  каза ,че сега го оби4аш и за това не осъзнаваsh може би какво означават дори тезu думи, а аз бих искал да ти дам съвет - ПО-ДОБРЕ Е да си обичана, откокото да обичаш безрезервно; а този човек до теб НЕ те обича ! И за да не празнословия, би ли му казала за следния хадис***  и  му гледай сеира и реакцията , по нея ти ще знаеш какво да правиш. Винаги с.м казвала , ако стане много напечено положението да се допитваме до книгите...та от извора дет се вика : ***"Brother-in-law IS DEATH !" ...предполагам ,че и той го знае...а ако не е чувал за това, да иде да прочете малко литературa Peace Wink Hug /Oбикновено действа , стряскат се, щото видиш ли поставяш под въпрос знанията му по религията му, а за един мюсюлманин да го питаш аджеба "ти такъв ли сu?" ,  е ужасна обида ...най-обичам такива религиозни по традиция дето не знаят нито собcTвeната си религия, нито що е това общочовешки морал и ценности  ) (ps: а това ,че в БГ морал.т е пропаднал, че всички моми4ета са кухи лейки и т.н. е лесен way out на надървен младеж Whistling (sorry ,че съм директна, но така по-д-бре право куме  очите) (ps2: той най-вероятно знaе факта, че вашите не знаят за връзката ви, и сега се възползва от това;като си мисли ,че няма кой да попиташ или къде да прочетеш нещо ...луда работа)



Приятен weekend от слънчев Истaнбул (и oще eдин път се извинявам за нахлуването в темата ви  Hug, ама тя Делта ме знае, може  да ми е гарант Mr. Green )Heart Eyes Wink Hug

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 12:29 от bz

# 239
  • Egypt
  • Мнения: 132
За Bz  и аз гарантирам  Laughing
Ама знаех си аз, днес е хубав ден, така ми се разтуптя сърцето от новината за новия човек- да са живи и здрави и светъл път за Закария. На Цецито голяма прегръдка от мене и Софчето, тя е особено заинтересувана от това бебе  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт