Хитринки за всякакъв случай - 4

  • 103 099
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Момичета насочиха ме към вас.Признавам,че все още не съм изчела цялата тема,но ако може да ми помогнете да сваля Коларгол от дънки така наречените черни капки ще съм ви безкрайно благодарна.  bouquet

# 721
  • Мнения: X
Да попитам и тук, важно ми е - как да премахна миризма на мухъл от гардероб.  Има много теми, но май нещо ефикасно не се е предлагало. Мухъл няма, остатъчна миризма е.
За съжаление с нищо. Ние така имаме нощни шкафчета / гардероба просто изхвърлихме ../ от старата къща, където имаше влага.
Сега сме в перфектен апартамент.
Ей, пекла съм ги на слънце на 40 градуса по цяла седмица, лакирах ги отново-няма и няма. Пропито е за вечни времена..
Решението-нови. Hug

П.П. Същевременно изпръсках и цяла опаковка спрей против мухъл.

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 08:35 от Анонимен

# 722
  • Мнения: 2 011
Момичета, с какво да третирам петно от ягодов сок върху бял памучен потник?

# 723
  • Мнения: 256
Момичета, с какво да третирам петно от ягодов сок върху бял памучен потник?

Опитай с лимонтозу. Намокряш, натъркваш, изчакваш малко и изпираш.

# 724
  • Мнения: 3 485
Да попитам и тук, важно ми е - как да премахна миризма на мухъл от гардероб.  Има много теми, но май нещо ефикасно не се е предлагало. Мухъл няма, остатъчна миризма е.
Гретел опитай следното:В купичка сложи сода за хляб или боракс/около 100грама/ ,прибви няколко капки масло от бор и остави за няколко дена в гардероба.

# 725
  • Мнения: 264
Да попитам и тук, важно ми е - как да премахна миризма на мухъл от гардероб.  Има много теми, но май нещо ефикасно не се е предлагало. Мухъл няма, остатъчна миризма е.
Гретел опитай следното:В купичка сложи сода за хляб или боракс/около 100грама/ ,прибви няколко капки масло от бор и остави за няколко дена в гардероба.

Чаша прясно смляно кафе в гардероба за около една седмица. На мен веднъж много ми помогна, беше в кухненски шкафове.

# 726
  • Мнения: X
Момичета,не знам дали питам в правилната тема,но ще съм много благодарна,ако ми дадете идея с какво да почистим ПВЦ дограма от мазилката?Цвета й е златен дъб,пробвахме с препарат за прозорци на Медикс,докато е влажно не личи,но като изсъхне остават бели следи.

# 727
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета,не знам дали питам в правилната тема,но ще съм много благодарна,ако ми дадете идея с какво да почистим ПВЦ дограма от мазилката?Цвета й е златен дъб,пробвахме с препарат за прозорци на Медикс,докато е влажно не личи,но като изсъхне остават бели следи.
Аз съм чистила моята дограма (бяла) с обезмаслител и микрофибърна кърпа. Ако имаш у дома, пробвай първо в някое ъгълче, за всеки случай, че да не се окаже лошо за цвета. Иначе, в магазини за битова химия, съм виждала специализирани продукти за почистване на дограма, но не съм купувала и не мога да дам адекватно мнение.

# 728
  • Мнения: 668
Момичета,не знам дали питам в правилната тема,но ще съм много благодарна,ако ми дадете идея с какво да почистим ПВЦ дограма от мазилката?Цвета й е златен дъб,пробвахме с препарат за прозорци на Медикс,докато е влажно не личи,но като изсъхне остават бели следи.
Вода с оцет за почистване на белите следи. Както казва Вени пробвай първо на малка част от дограмата.

# 729
  • Мнения: X
Много благодаря и за двете идеи,ще ги изпробваме още утре и ще докладвам.  bouquet

# 730
  • Мнения: 32
Момичета,не знам дали питам в правилната тема,но ще съм много благодарна,ако ми дадете идея с какво да почистим ПВЦ дограма от мазилката?Цвета й е златен дъб,пробвахме с препарат за прозорци на Медикс,докато е влажно не личи,но като изсъхне остават бели следи.

Има една гъба само я мокриш с вода и тръкваш изчиства абсолютно всичко !
АПТА и САНО   http://www.nay-mag.com/popup_image.php?pID=1258    като марки и на Маджик спондж

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 00:10 от vivaldi

# 731
  • Мнения: 2 415
И аз да попитам нещо - сложих си прането на отложен старт и съответно вътре беше гела за пране /Елис/. Разсипал се е и е оцветил една снежнобяла тениска. Направо подивях #2gunfire. Знаете ли как да го премахана от тениската това синьо петно?

# 732
  • София
  • Мнения: 3 850
Момичета,не знам дали питам в правилната тема,но ще съм много благодарна,ако ми дадете идея с какво да почистим ПВЦ дограма от мазилката?Цвета й е златен дъб,пробвахме с препарат за прозорци на Медикс,докато е влажно не личи,но като изсъхне остават бели следи.

Аз изчистих без проблем с препарат за почистване на пластмаса.

# 733
  • Мнения: X
РРР ,vivaldi ,благодаря,ще пробвам и вашите предложения,ако обезмаслителя и оцетената вода не помогнат днес.Мъжа ми каза,че с тях се чистело доста по-добре,но довечера ще разбера дали въпросът е окончателно решен.  bouquet

# 734
  • Мнения: 259
Искам да попитам как да почистя и освежа японска мазилка.Събрала е доста прах.Пробвах с прахосмукачка но не е достатъчно.С мокра кърпа не става -отлепя  се, т,к се разтваря във вода?

Общи условия

Активация на акаунт