Хитринки за всякакъв случай - 4

  • 103 080
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 759
Цитат
... Но не е описано действието му върху котления камък - може ли да споделиш впечатления? На ток ли е?
Чак сега погледнах в темата. Всъщност ние май имаме това...
                                bouquet

# 736
  • Мнения: 91
Здравейте. Благодаря за практичните съвети, които споделяте. Имам въпрос - с какво мога да почистя лакочистител от дървена маса? Бях си оставила напоеното памуче и стана много грозно по-светло петно. Пробвах с олио и с препарат за дърво, но нямаше резултат. Благодаря предварително

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 23 649
За дървената маса ще ти кажа тъжна новина - шкуриш целия плот и лакираш на ново. Там лака вече е повреден, едва ли ще успееш да докараш същия цвят и дебелина на лака само на петното.

# 738
  • Мнения: 497
Когато ползвам прахообразен прах за пране вече го слагам в един голям буркан, сипвам догоре вода и го разбърквам хубаво и тогава го изливам в отделението за праха. Видях го от братовчедка си, която е пишман домакиня Joy, обаче това ми се стори много удачно. Откакто го правя съм мноооого доволна, защото вече няма неразтворени петна по дрехите после.

# 739
  • Мнения: 9 776
Когато ползвам прахообразен прах за пране вече го слагам в един голям буркан, сипвам догоре вода и го разбърквам хубаво и тогава го изливам в отделението за праха. Видях го от братовчедка си, която е пишман домакиня Joy, обаче това ми се стори много удачно. Откакто го правя съм мноооого доволна, защото вече няма неразтворени петна по дрехите после.

Какъв прах ползваш, та имаш неразтворени петна? От години не ми се е случвало такова нещо.

Някой да пусне нова тема.

# 740
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Някой да пусне нова тема.

Заповядайте в новата тема

Хитринки за всякакъв случай - 5

Общи условия

Активация на акаунт