20 ОУ и 22 СОУ

  • 118 141
  • 925
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 268
В сайта на 20 ОУ е публикуван списък с притетие деца за първи клас 2013/2014.
Има обаче едно разминаване - френската паралелка е една, както беше обявено, и в списъка са приети 28 деца.
Немските паралелки са три, а приетите деца са 109, което означава или, че ще бъдат по 37 деца в клас, което противоречи на всякакви нормативи, или че ще формират 4 паралелки newsm78.
Някой да има информация?

# 916
  • Мнения: 6 031
В сайта на 20 ОУ е публикуван списък с притетие деца за първи клас 2013/2014.
Има обаче едно разминаване - френската паралелка е една, както беше обявено, и в списъка са приети 28 деца.
Немските паралелки са три, а приетите деца са 109, което означава или, че ще бъдат по 37 деца в клас, което противоречи на всякакви нормативи, или че ще формират 4 паралелки newsm78.
Някой да има информация?
Няма да бъдат по 37 деца естествено.

# 917
  • София
  • Мнения: 736
ще бъдат 4 немски паралелки

# 918
  • София
  • Мнения: 60
Никой не се хвали, никой не се оплаква.
Аз ще започна първа, но малко ще оспамя темата за съжаление.

Ние не сме приети в 20то, но не сме и в периметъра, а аз не съм висяла на опашки.
В 22ро не съм подавала документи.
Приети сме в 19 то, тъй като там сме на подготвителния клас по немски.
Най-близо за нас е 73 то училище, но отново не висях на опашки. Ако държат на думата си - децата от съседните блокове ще влязат, ако не - оставаме в 19 то Simple Smile

# 919
  • София
  • Мнения: 268
ще бъдат 4 немски паралелки

Pouh, а учителите знаете ли?

# 920
  • Мнения: 25
Здравейте, темата е 20 или 22, но при нас е дилемата 20 или 73. Вчера разбрахме , че сме приети в 20 с немски и записването е до 31.05. Класирането за 73 излиза на 4.06 и записването е до 7.06. . Предпочитаме да приемат сина ни в 73 , защото ни  е по близо. Та питането ми е  - дали е възможно след като съм записала детето в 20 да го отпиша, за да го запиша в 73 (ако ни приемат  Thinking). Може ли да ми откажат да ми върнат Удостооверението за завършен предучилищна подготовка. Моля, ако някой се е сблъсквал с такъв казус да  пише. Благодаря

# 921
  • Мнения: 6 031
Здравейте, темата е 20 или 22, но при нас е дилемата 20 или 73. Вчера разбрахме , че сме приети в 20 с немски и записването е до 31.05. Класирането за 73 излиза на 4.06 и записването е до 7.06. . Предпочитаме да приемат сина ни в 73 , защото ни  е по близо. Та питането ми е  - дали е възможно след като съм записала детето в 20 да го отпиша, за да го запиша в 73 (ако ни приемат  Thinking). Може ли да ми откажат да ми върнат Удостооверението за завършен предучилищна подготовка. Моля, ако някой се е сблъсквал с такъв казус да  пише. Благодаря

Възможно е.

# 922
  • Мнения: 819
Здравейте, темата е 20 или 22, но при нас е дилемата 20 или 73. Вчера разбрахме , че сме приети в 20 с немски и записването е до 31.05. Класирането за 73 излиза на 4.06 и записването е до 7.06. . Предпочитаме да приемат сина ни в 73 , защото ни  е по близо. Та питането ми е  - дали е възможно след като съм записала детето в 20 да го отпиша, за да го запиша в 73 (ако ни приемат  Thinking). Може ли да ми откажат да ми върнат Удостооверението за завършен предучилищна подготовка. Моля, ако някой се е сблъсквал с такъв казус да  пише. Благодаря
Никой няма право да ви отказва връщане на Удостоверението и съответно отписване от училището.Запишете се в 20-то,а ако ви приемат и в 73-то, ще се преместите и толкова.Е,малко ще се нацупят в 20-то,но Вие сте си в правото си да решите къде да учи детето.Аз имам подобен опит,но с други две училища и с по-голямо дете. Grinning
Желая Ви успех!

# 923
  • София
  • Мнения: 736
ще бъдат 4 немски паралелки

Pouh, а учителите знаете ли?
Не, и ние сме приети немска паралелка.  Не знам кои са учителите, като отида да го записвам другата седмица ще питам, надявам се да ми кажат Simple Smile
Някой знае ли кога разпределят паралеките?

# 924
  • Мнения: 15 703
Здравейте.

Искам да попитам, знае ли някой кои госпожи ще поемат 1-вте класове тази година в 22 СОУ и може ли да споделите мнения за тях?

# 925
  • Мнения: 7 161
Темата е от 2009г. и навъртя доста страници. Съмнявам се, че е полезна в този вид.

Нова тема за 22-ро СОУ:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=720675.msg25240835#msg25240835

Мнения за 20-то СОУ ще се появят тогава, когато някой заинтересован потребител прояви интерес към училището и публикува нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт