20 ОУ и 22 СОУ

  • 118 167
  • 925
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 518
Това ,което ми казаха за занималнята , по време на едно по-предишно посешение пак в същата стая , е , че до 16 часа продължава задължителното обучение и по тази причина то е безплатно .
обаче беше наистина отдавна и не съм съвсем сигурна дали това важи само за 1-ви клас или беше и за втори .
доколкото знам , са задължили всички училища да осигурят занималня за учениците в първите 3 класа.
последния път като ходих , не усспях да попитам пак.
както казах , постараха се да ме отпратят бързо-бързо .

# 886
  • Мнения: 2
Подбутвам темата, някой да има информация за учителите, които в момента водят 4-ти клас в 20-то ОУ и догодина трябва да поемат 1-ви клас?

# 887
  • Мнения: 146
здравейте,
за кандидатстващите в 20-то  училище искам да ви кажа , че е пусната тетрадката за записване .
Дамата с тетрадката е пред училището от сутринта до около 12-13 часа .

# 888
  • Мнения: 6 031
здравейте,
за кандидатстващите в 20-то  училище искам да ви кажа , че е пусната тетрадката за записване .
Дамата с тетрадката е пред училището от сутринта до около 12-13 часа .

Да разбирам, че стои до 12-13часа и си тръгва?
Ако някой реши след обяд да пусне нова тетрадка?

# 889
  • Мнения: 8
Записванията в тетрадката са започнати от 1 баба още от 22.04-нещо много некоректно да се правят списьци повече от 2 седмици преди датата на записване. Говорих с охраната и тя каза че рьководството е против тази тетрадка и избута човека с тетрадката извьн училището.Тази тетрадка може и да отпадне.

# 890
  • Мнения: 6 031
Записванията в тетрадката са започнати от 1 баба още от 22.04-нещо много некоректно да се правят списьци повече от 2 седмици преди датата на записване. Говорих с охраната и тя каза че рьководството е против тази тетрадка и избута човека с тетрадката извьн училището.Тази тетрадка може и да отпадне.

Тази, ако отпадне ще се появи нова - заинтересованите да следят.

# 891
  • Мнения: 518
след като разбрах  от тази тема за списъка, днес ходихме с мъжа ми до училището .
осем дни преди началото на подаване на документи , вече има около 100 записани във въпросната тетрадка .
има график с дежурни родители - май по 2 часа дневно стоят .
доколкото видях до към 18 часа .
както аз го виждам , явно чакащите отвън родители ще са кордона който ще пуска по реда на записване .
чудя се какво ще стане , ако някой реши да не уважи този списък . ще се бият ли ?
освен това , вероятно ще има и хора които желаят да подадат документи , но имат достатъчен брой точки и не се нуждаят от предимството на входящия номер .
дали чакащите от вън ще искат от тях да докажат , че наистина имат тези точки , за да ги пуснат без запазен ред . как ще става това "докозване" , пък и кой ще вади документи заради някакви хора , които нямат   права да ги изискват .
аз лично смятам ,че има голяма вероятност да настане някакъв невъобразим хаос на 07.05.

ще съм благодарна ,ако някой може да се включи и да разкаже как е протекло подаването на документи миналата година .

Последна редакция: пн, 29 апр 2013, 21:21 от oska

# 892
  • Мнения: 4 218
oska, трябва да си доволна, че са те допуснали до някого, когото да питаш! /Визирам един твой по-преден пост/. Преди 5г не ме пуснаха дори да прекрача прага, за да попитам Mr. Green. Високомерието ме отврати. Писала съм в една по-стара тема по въпроса..
Ако за 127-мо говорите за г-жа Найденова- едно голямо ЗА.
След 2г ще опитам да кандидатствам в районното училище- 22 и ще следя темата с усилен интерес.

# 893
  • Sofia
  • Мнения: 851
Най-вероятно 3-4 дни преди 7-ми, по тъмни доби ще се появи нова тетрадка, която вече ще се пази денонощно....и тогава ще настане война.  Mr. Green

# 894
  • София
  • Мнения: 1 262
А какви са критериите за прием в 22ро?
Благодаря предварително   bouquet

# 895
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А какви са критериите за прием в 22ро?
Благодаря предварително   bouquet


Самоцитирам се!  Laughing

Извинявам се, че малко връщам темата назад, но ме интересува, какви бяха критериите за приемане на първокласник н 22 у-ще за тази година. За съжаение никъде не успях да ги намеря. Благодаря!
1. Местоживеене
2. Месторабота
3. Брат/сестра в същото училище
4. Деца на бивши възпитаници на училището
5. Роднини по права линия, работещи в сферата на образованието
6. Входящ номер

Мисля, че в този ред бяха критериите - не твърдя за абсолютна точност.  Peace

# 896
  • София
  • Мнения: 1 262
Благодаря ти   bouquet
Прочетох цялата тема, но това някак съм го пропуснала  Blush

# 897
  • Мнения: 865
Най-вероятно 3-4 дни преди 7-ми, по тъмни доби ще се появи нова тетрадка, която вече ще се пази денонощно....и тогава ще настане война.  Mr. Green
И на мен ми е малко странна тази тетрадка, макар и аз да съм записала детето в нея.
На 7.05 ще отида сутринта, но се чудя колко ли врме ще трябва да вися и струва ли си при положение, че нямаме никакво предимство или пак връзкарската схема е в сила, както навсякъде #Cussing out

# 898
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
................
На 7.05 ще отида сутринта, но се чудя колко ли врме ще трябва да вися и струва ли си при положение, че нямаме никакво предимство или пак връзкарската схема е в сила, както навсякъде #Cussing out
Е, връзкарската схема е само донякъде, предполагам.... Peace

# 899
  • Мнения: 6 031
................
На 7.05 ще отида сутринта, но се чудя колко ли врме ще трябва да вися и струва ли си при положение, че нямаме никакво предимство или пак връзкарската схема е в сила, както навсякъде #Cussing out
Е, връзкарската схема е само донякъде, предполагам.... Peace
Донякъде е естествено ... до приемането в 20-то.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт