МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 20, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 18 638
  • 453
  •   1
Отговори
# 420
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Бих разкъсала на момента този Кенан! #Cussing out
а аз Джавидан  #2gunfire как държи детето и как глепа Sick
Дано да не е за дълго.   Cry

# 421
  • Мнения: 22 867
Тая злобарка Стоманата има парче метал в гърдите си, а не сърце............... #2gunfire #2gunfire.А Кенански думи нямам.......... #2gunfire

# 422
  • Благоевград
  • Мнения: 2 877
Ееее, много тъжно свърши серията...Момичета, кажете с бели букви две-три сериики.  Hug

# 423
  • Мнения: 3 098
Много гадна сцена,многоооо. Sad
Кен и Барби ми се драйфа от тях.

# 424
  • Мнения: 31 386
Кенан е мекотело, а Джавидан е гадно и мръсно животно без морал и срам. Двамата са си лика прилика. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 425
  • Мнения: 267
Много тежка сцена-голяма мъка
А тоя Хюсеин Кенан...какъв Гьон сурат трябва да си ,за да я попита това,когато излизаше  Shocked  ooooh! Толкова ли само му роди малкото мозъче....егати и мръшляка  #Cussing out

# 426
  • Мнения: 31 386
Много тежка сцена-голяма мъка
А тоя Хюсеин Кенан...какъв Гьон сурат трябва да си ,за да я попита това,когато излизаше  Shocked  ooooh! Толкова ли само му роди малкото мозъче....егати и мръшляка  #Cussing out
Абсолютен гад. Ета как когато душата ти е гразна и най-красивия външен вид е само една страхотна лъжа.

# 427
  • Мнения: 3 098
А Сузан ми се иде да я гръмна,хванала се за устата,какво се държи,като именно тя ги доведе дотук,заради това,4е първо говори,после мисли.

# 428
  • Мнения: 147
Много тъжен край на серията newsm45

Тази джавидан никога не ми е била симпатична,
но сега вече не мога да я понасям...
А този Кенан си е направо плазмодии.
Как пък не можа да я разбере Ламия.
Как все я обвинява...
И веднъж не го видях нещо свестно да направи...
Язък му за хубостта! ooooh!

# 429
  • Мнения: 31 386
Някой да има да иска Ламия да се ожени някога за Кенан?

# 430
  • Мнения: 3 098
Много тежка сцена-голяма мъка
А тоя Хюсеин Кенан...какъв Гьон сурат трябва да си ,за да я попита това,когато излизаше  Shocked  ooooh! Толкова ли само му роди малкото мозъче....егати и мръшляка  #Cussing out
Толкова,нали виждаш.Плазмодий,целият свят му е длъжен.Не мога да му понасям извратеният поглед и усмивка.Как го намират за красив,незнам.

# 431
  • Мнения: 267
А Сузан ми се иде да я гръмна,хванала се за устата,какво се държи,като именно тя ги доведе дотук,заради това,4е първо говори,после мисли.
да права си ,аз не я харесвам въобще-не обичам такива хора дето все се бъркат


Разправяйте ми после,че Плазмодия имал нежна душа на творец  ooooh! Те в Карлуково всичките са такива  Twisted Evil

# 432
  • Мнения: 3 098
А Сузан ми се иде да я гръмна,хванала се за устата,какво се държи,като именно тя ги доведе дотук,заради това,4е първо говори,после мисли.
да права си ,аз не я харесвам въобще-не обичам такива хора дето все се бъркат


Разправяйте ми после,че Плазмодия имал нежна душа на творец  ooooh! Те в Карлуково всичките са такива  Twisted Evil
То4но това си мислех,може ли 4овек,на който му липсва богата душевност да твори каквото и да било?

# 433
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
А Сузан ми се иде да я гръмна,хванала се за устата,какво се държи,като именно тя ги доведе дотук,заради това,4е първо говори,после мисли.
да права си ,аз не я харесвам въобще-не обичам такива хора дето все се бъркат


Разправяйте ми после,че Плазмодия имал нежна душа на творец  ooooh! Те в Карлуково всичките са такива  Twisted Evil
Ама пък имат страхотна пещера!  Mr. Green (в Карлуково де)

# 434
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Я гледай кви очи!!!

Общи условия

Активация на акаунт