Отговори
# 45
  • Мнения: 22 473
... обаче любовницата  като роди  се съсипа просто , не може да си позволи да се разведе , защото няма нито професия , нито работа , пийва си повечко и така я кара
а мъжът й продължава да изневерява .....

Е, те за презервативи не са ли чували?
Всъщност, с половинката ми си имаме уговорка и по този въпрос - ако се появи някое излишно бебе, ще си го гледаме като наше - стига любовницата му да се навие изобщо да го роди...

E това вече не мога да го приема. Има предпазни средства и т.н., но аз чужди деца нямам намерение да гледам, още повече щом са се появили по този начин.
Мъжа има рамене на главата, за да мисли с нея.

Едно е да правиш секс с някого, друго е от това да последва дете и да кажеш - ами ще си го гледаме заедно със законната жена.

# 46
  • Мнения: 2 448
Цитат
Всъщност, с половинката ми си имаме уговорка и по този въпрос - ако се появи някое излишно бебе, ще си го гледаме като наше - стига любовницата му да се навие изобщо да го роди...

Е тази любовница да не е вещ? От къде на къде се мисли, че тя ще си даде бебето? Или и с нея сте го обсъдили?  newsm78

# 47
  • Мнения: 60
е , може азаф да го гледа , докато мъжът й и любовницата излизат ,
после е техен ред ....

# 48
  • Мнения: 4 965
Миии, то и аз пък може да родя от любовника - знае ли човек... Twisted Evil
Всъщност, нямам идея кой как ще реагира точно в такава ситуация, но наистина съм готова на подобно нещо - още певече, че искаме още едно дете, но на мен не ми се бременее.
И нашата любовница надали би си дала бебето, защото и те с мъжа й искат още едно дете, ама не се получава. И да, обсъждали сме подобни теми и с нея.  Peace

# 49
  • Мнения: 0
Естествено, че не би трябвало да се счита за "семейство", ако двама души правят секс не помежду си, а с други хора. Това е пълна глупост. МОНОГАМИЯТА е едното от нещата, които НИ ПРАВЯТ РАЗЛИЧНИ ОТ ЖИВОТНИТЕ! Семейството е основна единица на обществото. Независимо дали се свързваш чрез църковен брак с един човек или само с граждански, навсякъде има ОБЕТИ в смисъл на моногамност. Няма лошо - изневерявайте. НО НЕ МИ ГОВОРЕТЕ ЗА ОТВОРЕН БРАК! НЕ поставяйте ВРЪЗКА и БРАК на едно и също ниво. Аз имам ВРЪЗКА с КУЧЕТО си, с МАЙКА СИ, но това не означава, че връзката може да се доближи до тайнството и светостта на БРАКА. Според мен темата е тъпа и става само за почитателки на СЕКСА И ГРАДА. Който е още по-тъп. МОНОГАМИЯ е ключовата дума в БРАКА. Във връзка - дали я имате или само си мислите, че я имате - е съвсем отделен въпрос. Във връзка се чукайте с когото искате, където искате, както искате. Повече няма да се занимавам с прост народ. Съжалявам, че си загубих времето, обсъждайки въпрос, който дори не бива да подлежи на обсъждане.  #2gunfire

# 50
  • Мнения: 2 556
Може скоро и да се получи бебе, като жената тъче на 2 стана, така шансовете сигурно се увеличават  Simple Smile Ох, извинявам се, ама не се стърпях просто Embarassed Абе как може да правиш бебе и да имаш любовник в същото време  #Crazy

# 51
  • Мнения: 2 448
Това нашата любовница ме подсети за един виц.  Laughing Напоследък се чудя защо не се съберете в една къща всички, които се обичате, тъкмо няма да се налага да харчите за хотели.  Crazy

п.п. С най добри чувства Азаф, просто си уникален случай.  Hug  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 829


п.п. С най добри чувства Азаф, просто си уникален случай.  Hug  Simple Smile
ама вярно Hug

# 53
  • Мнения: 22 473
Vuzrazqvam, а ти къде го прочете това, че човек е моногамен?. )))) и това със сигурност не е от нещата, които ни отличават от животните.
Единственото нещо е човешката реч. )))

# 54
  • Мнения: 4 965
Паси, ще ни трябва доста голяма къща, ако съберем всички - това трябва да вкючва около 12 възрастни и 6 деца - това са само известните ми връзки и разклонения в нашия многоъгълник. Може да има и неизвестни. Най-вероятно трабвя да си направим комуна...
Пък и кой ще шета е въпросът...
И не съм уникална, просто съм откровена - не само за това, винаги обичам да си казвам какво ми е на сърце...
 Laughing

# 55
  • Мнения: 2 556
За комуната е ясно, че няма как да я изградите сега, аз друго се чудя - как насмогвате, бе хора? Аз на единия мъж, дето си имам, понякога не мога да насмогна, а ако имам и друга връзка, направо ще почна да припадам някъде от изтощение  Thinking

# 56
  • Мнения: 1 749
Досега нямах възможност да пиша,без да бъда прекъсвана.Но дечко вече си легна и мога да споделя повече неща ,и то що-годе разбираемо.
Задушавам се.Нещо в тази връзка ме задушава.Мъжът ми още не го е осъзнал.Ако го направи,тогава ще се замисли сериозно докъде са стигнали нещата и че ще трябва да се промени,ако иска връзката ни да бъде това,което искаме и двамата .
Има и друго-за секса.Обичам мъжа си,харесва ми и секса с него.И то много .Но все има нещо,което ми липсва.Не знам дали не смесвам нещата .Не знам каква е причината за всичко това.Не съм се чувствала толкова объркана от много години насам.Мисля си,че това,което чувствам е плод на някаква защитна реакция.
Трудно ми е дори да кажа точно какво мисля. Confused

Азаф,не се ли губят част от чувствата ти към съпруга?Ами ако ти имаш нужда от него,а той си има среща с друга?Това не е ли пренебрегване на семейството?

# 57
  • Мнения: 2 556
Китана, ти сама трябва да откриеш какво те задушава. Дали е наистина нещо сериозно, или просто за момент ти се бяга от действителността някъде.

Как сте се събрали с мъжа ти изначално, той ли е голямата ти любов...

# 58
  • Мнения: 4 965
Аааа, Vuzrazqvam, никой не приравнява връзка и брак. Аз брак, любов и всичко останало имам само с 1 човек - този, за когото съм омъжена, от когото съм родила 3 деца, който ми е по-скъп от самата мен. Връзките са просто някакъв страничен елемент.А това, което ни отличава от животните, не е моногамността или полигамията, а свободата да изразяваме волята си - независимо дали става дума за по-прозаични неща или за секса...
Според вас как живеят хората в културите, където е разрешено многоженството? Нима те не градят семейства, не възпитават деца, не са консервативни...

# 59
  • Мнения: 22 473
Китана, а защо не пробвате с един откровен разговор между вас двамата?
На моменти аз съм имала подобно чувство, не точно, че се задушавам....но някаква абсолютна скука и апатия.
В този случай флирта помага, можеш да пробваш. ))))

Общи условия

Активация на акаунт