Наистина ли съм лоша?

  • 5 647
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 288
  Ако мъжът ти твърди, че си лоша, значи е време да започне да те цени. Като начало излез на дълга разходка с дъщеричката си, нека се случи нещо и се забавете колкото се може повече. Бабето да си го гледка, както там им повеляват традициите. Пък ако вече си е тръгнала, още по-добре. Да полежи насаме и да  помисли как трябва да подкрепя жена си, а не майка си. Колкото повече компромиси правиш, толкова по- ще ти се качват на главата.  Когато не може да ти помогне физически, мъжът ти е ДЛЪЖЕН да ти помогне  психически. Много ти се е насъбрало. Щом се е наложило чак скандал да правиш, за да даде материал, за да си имате бебе!?!? Ми то много трудно даването на материал, направо душевно изнасилване. По-лесно е да си останете без дете, нали? Защото и за осиновяване пак щеше да се налага дълго уговаряне. И пак щеше да си лоша. Ама и защо ти е да си добра, по-добре да си лоша, нека реват, хич да не ти пука! Харесва ми, че си казваш направо каквото не ти харесва, само недей се терзай излишно!

# 76
  • Мнения: 212
Никога не съм говорила против свекърва, родители и т.н. Но не може зрял човек, който е създал семейство, поел е отговорност за дете, да очаква някой друг да му го отгледа.
Ок,съгласна съм,че като "раждаш деца сам си ги гледаш",но на мен ми станаха по противни чужди мнения,а и момичето е обяснило къде й е проблема,и не знам,само на мен ли ми прави впечатление,че тя не се терзае толкова от факта,че свекърва й не иска да гледа бебето,отколкото от други битовизми,за които свекито й изобщо не е права. Жената е в правото си да мрънка!

# 77
  • Мнения: 916
Не си лоша, противна си. Защо мислиш, че някой е длъжен да гледа детето ти. Свекърва ти си е отгледала децата. След като си решила, че можеш и искаш да бъдеш майка, трябва да си поемеш и отговорността за това. Единственият, който е длъжен да ти помага е мъжът ти.


Ми че свекървата, като не е длъжна, защо се е донесла пряко волята си? Казва не и толкова. А не да се съгласява, да идва и после да отбива номера... Хората имат нужда от помощ, поискали са я, тя се съгласява, а после вместо да помага се подмотва, гримира и др. дейности, в които иначе няма нищо лошо. Който не може си казва, че не може и хората търсят друго решение на проблема.

# 78
  • Мнения: 12 683
Абе каква е тая мания да сме на контра?! Как изведнъж приехте за нормално бебето да лежи на пода с мръсна маратонка в уста, а по другите теми ревете как свекървата облизала биберона, как купила шоколад.... и как твърде много искала да вземе детето да го гледа?!

И аз това се чудя Rolling Eyes



Мисля, защото изказването е доста дребнаво. Не излага проблеми, не пита как да ги разреши, но 15 пъти повтаря, че свекърва й си има гадже. Сякаш е нещо крайно неприемливо. Че се и гримира на всичкото отгоре и косата си прави.

# 79
  • Мнения: 81
   Мила mamma, подкрепям те напълно! Нито си лоша, нито си капризна, нито си не знам каква си! Просто си майка, която се грижи за детето и съпруга си, обича ги, страхуваш се да не се случи нещо на детенцето ти и ако може да поспиш малко и то като си сигурна, че детето ти е в добри ръце, може би това е, което за момента искаш! не мога да разбера как може така да те упрекват някои от момичетата, но тази жена е баба на твоето дете и гримирането и всички женски неща може пак да си ги прави, но да не е за сметка на детето! Като е дошла да помага, ами нека да помага! Ако бях на твое място, щях да говоря със съпруга си да й ограничи финансите дотолкова, че да е й липсва нищо, но не й да си купува коли, че тя може и яхта да иска си купи. Но това си е ваша работа, просто казвам мнението си!

Общи условия

Активация на акаунт