Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 72
Линче ,всеки организъм реагира различно,предполагам,че ще премине и нали знаеш 'трай ,бабо, за хубост' . Аз имам едно въпросче,дали малката ми племенница,която е на 15 може да прави тази диета,в смисъл здравословно ли е за подрастващи?
аз съм на 16 сега, но първото гладуване го направих при д-р Емилова - 15 дни- чувствах се прекрасно.Сега правя второ и отново се чувствам така.

# 616
  • Мнения: 0
Аз съм на 17 и това ми е първото по сериозно гладуване, надявам се да ми се отрази добре и най-вече да сваля килограми,защото качих 8 за няма два месеца и това ми се отразява много зле .. и психически и физически :/

# 617
  • Мнения: 0
Благодаря за информацията, момичета!  Hug

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 21:57 от say_my_name

# 618
  • Мнения: 1
Здравейте мацки! Почти е 2ри ден за мен. Стискайте палци! За сега съм на пет ябълки и две круши. Надявам се да не съм прекалила. Иначееее ... До сега ми се въртеше една бисквитка в главата, та накрая я изхвърлих  Mr. Green Този път няма да се предам.

Кой ще лунува с мен утре ?   bouquet

# 619
  • Мнения: 380
Първа наистина тежка вечер за мен ( 6-та). Поиграхме хубаво тенис и бях каталясал. Мислех си, че имам енергия ама не можеш да тичам:) Толкова бой не бях ял отдавна...

И след тенис никога не ми се яде и ставаше късничко и прескочих вечерните плодове...

Оказа се голяма грешка. Къв 10 ме заболя доста стомаха. Викам си нищо допивам чая и лягам. Е да ама не:) Заспах доста трудно и се събудих след 3 часа буквално не знаех къде се намирам...

След дълги и неуспешни опити за заспиване се излекувах  една ябълка... Усещаш доста кисел вкус в устата. След 15 мин всичко се кротна и успях да посля.

Днес съм като парцал:) Щото нали съм много хитър...

Не си пропускайте плодовете!!! Хубав и успешен ден на всички  bouquet

# 620
  • Мнения: 67
Здравейте,плодуващи! :hug:5ден захранване ми е,кантара показа същите кг.,т.е.-задържам ги засега Rolling EyesПак добре,мислех че ще започна бавно да качвам.Иначе съм стриктна,чайче,плод,никакви прегрешения!Да видим как ще се движа до 10 ден Rolling EyesУспех на всички момичета и на единия ни мъж Heart Eyes

# 621
  • Мнения: 0
Мацкии,здравейте и от мен. Да се похваля днес е 5 ти много стриктен ден за разлика от вчерашния, в който прекалих много с плодовете.  Mili4ko поздравление за волята : )))), аз ще лунувам с теб утре,надявам се още желаещи да се включат Stuck Out Tongue

# 622
  • Мнения: 0
Здравейтееееее,
5ти ден,визуално не съм отслабнала,но като пробвам стари дънки имам напредък  Mr. Green Mr. Green
И аз ще лунувам,3чки станахме  Laughing Laughing
Чувствам глад,но ще ми мине!
Чаос и успех!

# 623
  • Мнения: 0
Ох, а аз се чувствам лека като перце и много отслабнала,ма май няма нищо такова,дрехите си ми седат по същия начин.. :/

# 624
  • Мнения: 0
Линче,
за всичко си има време,накрая ще видиш,ще сме финни мадами  Mr. Green Mr. Green

# 625
  • Мнения: 0
Права си,че са всичко си има време, ма аз съм от най-нетърпеливите, за това имах няколко неуспешни опита с диети по 2 - 3 дена максимум,тази е рекорд- 5 дни издържах и не се отказвам до последно Grinning

# 626
  • Мнения: 5 177
хооп вече може да се запиша днес ми е 10-ти ден на плодове и чай с мед.. Резултата е -5 кг до момента. Надявам се да сваля още 3-4 докато свърша със захранването..
Току-що обаче прегреших с 2 лъжици варен ориз  ooooh!, първото и надявам се последното за целия курс
Мисля 14 дни + 10 захранване.

Момичета бях чела при вас, че след 10 ден се прави и бульон от картофи и моркови, но в книгата на Лидия Ковачева не го видях

Като ефекти при мен - езика се обложи и вече почти се изчисти, имах главоболие 2-рия ден и бях на път да се предам, но хапнах банан и легнах да поспя и да наистина ужасно ми е студено, ръцете до лактите и краката до колената са като чужди тела от време- на време

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 20:30 от KOTE

# 627
  • Мнения: 254
Здравейте, както бях постнала в предишни постинги, не е желтаелно да се пие кафе докато се прави диетата, ако имате проблеми със стомаха. Да ама днес реших да изпия едно кафе. Леле мале, как ме сви след около 1ч стомаха не беше истина. Ама такава болка, изпитах, чак се изпотих. Имах чувството, че започвам жлъчна криза... Веднага съобразих, че е от киселата реакция на кафето в моя организъм...Веднага потърсих плод и реших, че може би ще е много безобидно да изям един банан... за да вкарам алкална среда и да успокоя стомахчето. Полежах малко (слава богу имах този шанс) и скоро ме отпусна. И понеже съм много нахална спрямо себе си, тази вечер бях с един мой гостенин на ресторант и освен портокаловото сокче подобно на него си поръчах и едно кафе, но без кофеин. Вярвате ли ми, или не... абсолютно нормално го понесох (Сигурно си мислите, че съм мазохистка...след преживяното през деня). Та от мене един съвет по-добре, не прегрешавайте или поне с някаква по-мека форма. Аз вчера и днеска прегреших с едни страхотни желирани зеленчуци... (много малко съм си вземала, но все пак си е голямо прегрешение защото то е солено и кисело...). Но тялото ми само малко се оплака и бързо забрави...Та после да не се оплаквам, след като пак съм в застой, за първи път прегреших тези 2 дни... НО пък днеска се опитах поне да съм основно на течности...Нямах глад!!! Така, че и аз се присъединявам към Вас за утре.... аз пък бях решила, че то е днеска този ден... пак нещо не съм довидяла:))

Чао от мене и доскоро:)) като ще броиме пилците:))

# 628
  • Мнения: 380
Една седмица мина още 3 останаха:)

Ей мина гадния ден. Много тегаво беше ей...

Да споделя за един помощник, който открих - горещия душ. Страхотно отпуска и разтоварва от напрежението (никога не съм го харесвам досега). Много подходящ за заспиване след тежък ден.

Слънцето грее, листата летят,
колко ли килца днес ще се стопят?   bouquet

# 629
  • Мнения: 254
Hehe Магьосник, голяма магия си... чак започна и стихове да твориш. Виж колко добре ти се отразява гладуването Laughing

И при мене така към 7 ден ми беше доста тягава.
Но после намираш сили за повече гладуване безпроблемно при това...

И тук е прекрасно слънчице, днес ще съм само на течности... и обещавам никакви повече прегрешения...

Общи условия

Активация на акаунт