Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 30 614
Попрочетох малко от писаното предишните дни и ще си позволя да ви дам малко съвети,като човек,който практикува гладолечение от 1992г.и три пъти съм била в клиниката на д-рЕмилова.Внимавайте много ако приемате някакви лекарства-за кръвно,диабет и т.н.Доматите вече не са за предпочитане да се ядат,з-то са вносни и оранжерийни.Иначе те се водят кисел плод и присъстват както в гладуването,така и в захранването.Против запек яжте ябълки,сливи,киви,мушмули,круши,тиква,райска ябълка,банани.Пийте прясно изтискани фрешове,може и от зеленчуци,най-вече моркови.Клизмата не е толкова ужасна за правене,напротив,дори и да се изхождате всеки ден не е достатъчно...след клизма се чувствате още по-чист и лек,и тена на лицето е по-бистър.Най-лесно се прави с накрайника на душа,маха се душа,настройва се водата да е хладка и се придържа накрайника към ануса/не се пъха/ да се напълни червото с вода,колкото можете да задържите.След 10ден се прави супа от моркови,картофи,целина,но се пие само водата в 16 ч.вместо чай.Като му се добави лимон е много вкусен и полезен.Пие се до края на гладуването.

# 661
  • Мнения: 9
благодаря ти за подкрепата ДОЛИ   bouquet

# 662
  • Мнения: 0
 Hug

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 12:54 от galia111

# 663
  • Мнения: 5 177
И аз ще се захранвам - до тук -5-6 кг за 12 дни, просто гледам до Никулден да се захраня, че тогава е голям празник  Mr. Green

# 664
  • Мнения: 0
Как сте,момичета? Аз съм втори ден захранване и продължавам да не свалям Grinning ...

# 665
  • Мнения: 72
Не, че съм редовна, но Малко ще побутна темата, че остана на 2 страница , а на ме ми е интересно да ви чета.
На мен ми е 19 ден на плод и съм 62 кг. Целта ми е към 55-57 кг,но главната е  13% процента мазнини в тялото. Simple Smile))
Успешен плодов ден на всички!

# 666
  • Мнения: 23 567
Добър ден от мен на всички....

След дълго прекъсване в плодуването е крайно време да се завърна към него....килограмите, които бях свалила преди година....буквално си се възвърнаха всичките с крайно безразборно и вредно хранене. Не очаквах да стигна до тук....но е факт.
От утре започвам с плодуване, като съм планирала 10дни...надявам се да си отидат 5-6кг, но божа работа. )

# 667
  • Мнения: 690
Здравейте!
 Днес ми е втори ден плодуване. Чувствам се добре, но сутрин пия една чаша кафе.
 Замяствам чая с вода, не го обичам, ама  никак.
 Трябва да сваля 5кг и се надявам, за 10 дни плодуване да ги смъкна. Rolling Eyes
 Желая на всички успех и много минуси в килограми! Hug

# 668
  • Мнения: 1
Лили-Miki поздравление за 19ти ден плодуване!

Xylometazolin и аз съм на ден 2ри. Колко дни мислиш да правиш диетата?   bouquet

# 669
  • Мнения: 690

 Mili4ko, зависи колко ще смъкна. Надявам се за 10-дневното плодуване да смъкна петте килограма.  Hug
 След това ще се захранвам 5 дни.
 Сега набивам мандаринки и нещо ми се върти глава, но ще удържа, непреклонна съм. Crazy
 Ще ме прощава д-р Емилова, ама клизма посмъртно няма да си направя! Намразила съм ги от ражданията. Sick
 Хайде да ви стимулирам, преди малко се измерих и съм смъкнала килограм и половина! Shocked

# 670
  • Мнения: 23
Здравейте момичета! От доста време ви чета и аз се надъхах да вляза във вашите редички на плодчетата. Имам да свалям 14 килограма! И от утре започвам. Успех на всички!  Hug

# 671
  • Мнения: 5 177
аз само да докладвам
на обяд хапнах домат, а сега за вечеря зелена салата с репички и малко сухарче. Откак се върнах към зеленчуците плодове не ми се ядат, и като цяло не ми се яде Mr. Green

# 672
  • Мнения: 0
аз от както започнах с захранването спрях да свалям даже малко качих а при вас така ли е и как да  избегна възвръщане на предишното си тегло

# 673
  • Мнения: 5 177
не съм качила, не свалям.. но и не ям особено . Надявам се да задържа, а ако може и още едно кило да отслабна, не за друго ами да започвам с 6 Mr. Green

# 674
  • Мнения: 0
давай в същия дух КОТЕ и моята цел е  такава но е май недостижима

Общи условия

Активация на акаунт