Ноемврийче се наричам и мама и тати най-обичам!

  • 10 801
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 8 952
Ей, значи... Направо ми идва да рева като стане време да си лягам вечер. Ако можеше въобще да не се спи, най-добре щеше да е. То и без друго това моето не е сън. Останах вече без нерви. По цяла нощ Симона се върти, чак по корем се обръща, проплаква и накрая се буди. Не знам от зъби ли е, но направо полудях. Събужда се през няма и час.  Shocked Някой път дори и след кърмене не се успокоява и се налага и да я нося нощно време.  #Cussing out
Ама отказвам се да спя вече!  Crossing Arms

didipidi , а вода пиете ли? Симона все така отказва да пие повече от 1-2 глътки/капки от каквито и да са приспособления. Ние в момента се кърмим по цял ден - все още нямаме заместено хранене. Но се чудя като заместим и като не иска  да пие вода...  newsm78 Според педиатъра трябвало вече само сутрин и вечер да я кърмя.  А през останалото време жадна ли ще стои?  newsm78

# 241
  • Мнения: 280
Добро утро!

И ние сме на кърмица още. Хапва на обяд и следобяд пюренца, но основно се кърмим  Peace Но за съжаление май скоро ще замествам хранене - много ми намаля кърмата, а няма кой да ми осигури условията за увеличаване  Confused Но пък здраве да е и на това съм доволна  Grinning

Водичка и ние пием по някоя друга капка, но пък пишка добре  Peace

Утро и ние имахме такива моменти през нощта, но отминаха засега. Незнам дали е заради зъби, но на нас са ни тръгнали 4-те кучешки вече от месец и още ги няма  #Cussing out

Усмихнат ден на всички  Hug

# 242
  • Мнения: 8 536
Добро утро!
Според педиатъра трябвало вече само сутрин и вечер да я кърмя.  А през останалото време жадна ли ще стои?  newsm78
И според моята така newsm78. Ама моя дзвер изпада от време на време в някакви кризи и само кърма лочи от дъжд-на вятър през деня и отказва твърда храна.
За водата не се притеснявай. Като мине на твърда храна ще пропие. Аз съм забелязала, че Али пие много след ядене на домашна храна или от кухнята, инак не близва. Научих я да пие от шише със сок, може и така да пробваш, но щом суче е безмеслено да и предлагаш сок newsm78.

Днес съм на зъбар и от сега съм настръхнала. Много мразя такива посещения, ама трябва Rolling Eyes.

# 243
  • София
  • Мнения: 35
Добро утро и от мен.

Момичета не им се притеснявайте на мъничетата, ще се адаптират към всичко. Ние само си мислим, че им е трудно - всъщност те много бързо се ориентират в обстановката и си вземат това, което им е нужно, стига да им го предложим. Покрай работата си съм виждала деца, които нито са хранени, нито са облечени, нито са чисти, но оцеляваха физически. Аз лично всеки път, когато имам притеснения за нещо, се сещам за просещите по улиците и си казвам, че мойто наистина има всичко - моята любов и грижа. Така че горе главите и споко - дечицата ви са добре и имат всичко необходимо щом са в прегръдките ви и на лицата им греят усмивки!

Усмихнат и лек ден на всички!!!   bouquet

# 244
  • Мнения: 8 536
Имам въпрос към кърмещите мами. На мен още не ми е дошла МЦ. Има ли и други такива newsm78?

# 245
  • Мнения: 8 952
Сутринта бях много ядосана и забравих да ви почерпя - днес мойто злато става на 9 месеца!  Grinning Кога мина толкоз време?!  ooooh!

# 246
  • София
  • Мнения: 2 006
Имам въпрос към кърмещите мами. На мен още не ми е дошла МЦ. Има ли и други такива newsm78?
Има, има  Mr. Green Всъщност незнам кога става притеснително  newsm78 Я някой по-компетентен да се изкаже.

# 247
  • Мнения: 24
Имам въпрос към кърмещите мами. На мен още не ми е дошла МЦ. Има ли и други такива newsm78?
Има, има  Mr. Green Всъщност незнам кога става притеснително  newsm78 Я някой по-компетентен да се изкаже.
Ивееееее става притеснително, когато спреш да кърмиш, цикъла го няма а презерватива се е спукал (или си си забравила хапчето) hahaha hahaha hahaha
Не бе сериозно - докато кърмиш е нормално да нямаш цикъл. Ако са ти високи нивата на хормоните, които отговарят за  образуването на кърмата (оксистоцин и не знам там какво беше още пролактин примерно????) - цикъл нъцки! Като ти паднат нивата на хормоните и ще цъфнеш Mr. Green

# 248
  • Мнения: 398
Аз имам позната, която кърми над две години и през това време нямаше цикъл.Споко Иве

# 249
  • София
  • Мнения: 35
И аз така знам за МЦ - докато кърмиш  Naughty . Но все пак е хубаво човек да си има едно наум.   hahaha

Ели, ще имаш ли време да ни сложиш на 1-ва стр. при другите бебоци?  Praynig

# 250
  • Мнения: 466
Привет от нас! Ние бяхме за една седмица на почивка и затова с малко закъснение черпя за 9-те месеца на Андреа:



Да ми е жива и здрава, весела, игрива! Да расте здрава, красива, добричка и умничка!

Честити месечинки на всички пораснали бебоци! Hug

И аз качих снимка за колажа  Laughing



# 251
  • Мнения: 81
 smile3508 тъй да видим кой събираше залаганията......



 smile3502 smile3502 smile3502 newsm53 smile3534 newsm08 newsm44  costumed050  costumed050  costumed050 stork-boy stork-boy stork-boy  Gift

или демек .......ЮХУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ   МЪЖ  smile3534 smile3534 smile3534



сега сериозно НЕ СЕ НАДАЙТЕ НА КЪРМЕНЕТО .АЗ ЗАБРЕМЕНЯХ КОГАТО ОЩЕ КЪРМЕХ АКТИВНО  Mr. Green

Бреййййй немоа да спра да се хиля като идиот  Crazy


уф айде после повече ,че немога да си събера акъла от вълнение

# 252
  • София
  • Мнения: 167
Шопче, айде честит ти мъж!  stork-boy

newsm44
УРА за мен, аз познах, познах познах  smile3534 smile3534 smile3534

леко бременеене нататък!
и кажи каква е рецептата за забременяване по време на кърмене, че на нас ни е голям мерак вече за второ, ама нъцки, Ида като се е вкопчила в ц*ц*те на мама, не ще братче и това е!
В този ред на мисли, и аз съм още без МЦ. Дойде веднъж към края на април и от тогава не се е мяркал  newsm78

# 253
  • Мнения: 8 536
Шопче Hug, здрав и силен Юнак на финала stork-boy newsm32. Ти щом се хилиш от радост- добре, аз от радост че второто ще е мома такъв рев му ударих, че мъжо се чудеше кво ми става.

Направо съм изумена колко много майки искат и са готови за второ doh, а на мен ми трябваха 4-5г. за да се реша.

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 17:40 от vita

# 254
  • София
  • Мнения: 35
shoppy-мими , честито миличка!!! Много се радвам, че ти се радваш!!!  Joy Hug Peace

Леко бременеене и живо и здраво момченце на финала!!!

 vita , според мен всеки прави стъпка, когато е наистина готов за това. И на мен ми трябваше  повечко време, но пък съм доволна от резултата...  hahaha , а съм сигурна, че и с теб е така.

Общи условия

Активация на акаунт