Ноемврийче се наричам и мама и тати най-обичам!

  • 10 793
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 70
Шопи честит ти малък мъж  stork-boy На финала здраво и силно бебче, а дотогава леко бременеене  thumbsup  Hug

Ах, как се разплаках от кеф![/size]

# 256
# 257
  • Мнения: 297
ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙ,ЕГАТИ КЕФАААААААА Party Party Party БРАВО ШОПЧЕ-И АЗ ПОЗНАХ ЧЕ ЩЕ Е  ЮЧНАЧЕЕЕ,ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ И ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО.
И аз нямам цикъл,скоро бях на преглед,така че засега знам че няма нищо,за по натам не отговарям. Hug

# 258
  • Мнения: 22
Честита радост, Шопи!
и аз познах

# 259
  • Мнения: 280
Ееее. Честито МИМИ!!! Аз не познах, но важното е, че товето желание се сбъдна  Hug
Леко бременеене и успешен финал  Hug

# 260
  • София
  • Мнения: 215
Ей Шопи супер!!! Много се радвам за вас!!! Леко бременеене до финала!!! Hug Hug Hug

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Еее браво Мими ще имаш и от двете "бои" от това по хубаво неМа. Аз не прогнозирах, но най важното ти да си добре и щастлива, пожелавам ти лека бременност и на финала здраво и усмихнато бебче, пък може след две три години още една рожба, защото три е на късмет, на мен скоро ми го пожелаха, но засега  Whistling още не ми се чува.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 365
Много хубава новина, честито!!!
Браво и на таткото значи  Laughing

Честита месечинка на Симона   ura

# 263
  • Мнения: 34
 Wear Umbrella #Cussing out

Мимиsmile3501 stork-boy , много се радвам как сте ги нашарили! Аз залагах на мома, че да имате стимул за 3 броя.  Mr. Green

Мадам, Утро, честита ви месечинка! Да са много послушни  момите!

Момичета, не е нужно да покриват бебоците 100% нормата за възраст. Това са граници няма значение дали покрива 5% или 95%, важно е да е в норма.
Аз на първия преглед като разбрах, че от 10% сме на 50% и  #Shocked #Shocked В чудо се видя педиатърката, докато ми обясни че не ми е затлъстяло момчето.  hahaha

Мая, така планирам до 1 година само кърма и каквото си вземе от нашата храна подходяща за съответната възраст. Така си мисля, но да видим дали на практика ще се получи, че нали се цедя  ooooh!

МаяNaughty да намираш кусури на момата, то не може всички бебета да са по 11кг.  Crossing Arms

Утроspoko и аз съм в твоя отбор. Сънят не ми е пълноценен, ако не се събудя стотина пъти да нахраня Борко.  Crazy Ако се случи да спи, то точно тогава ще е свършило млякото и трябва да се цедя.  Tired По пълнолуние пък изобщо не заспивам  ooooh!

# 264
  • Мнения: 8 952
Шопи, Честито ти добра новина! Стана ми много едно такова развълнувано като прочетох, че ти се е изпълнило желанието.  Hug

# 265
  • Мнения: 433
Шопииии, честита ви пишкааааааааааааа!!!!! и аз познах  Mr. Green  Mr. Green

мИензис - нема. имаше еднократно някакви капки, ама предполагам, че се беше получило от носенето на детето по цял ден, от зор, дет се вика. денчо правилно го е обяснила, като кърмиш и ти е висок пролактина няма овулация и така. като ти спадне - стой та гледай МЦ  hahaha

Юле, ти може и да си обяснявала преди, ама аз съм патка и не помня. искам да те питам, как процедираш с кърмата която остава (ако остане де) в шишето, когато храниш Борко и как преценяваш по колко да му даваш на ядене? или цедиш преди всяко ядене...
извинявай за тъпите въпроси. просто днес се заговорихме с майка ми, която също кърмеше първия ми брат с цедене, но тя му даваше на 3 часа (демек на режим беше човека)и съответно се цедеше на всеки 3-4 часа и двете гърди на ръка и така...

моя маймуняк започна съвсем свободно да се изправя прав в леглото и кошарата  #Crazy а преди 2 седмици нищо такова не правеше... колко бързо се променят

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 130
Шопчееее ЧЕСТИТО СИНИ ГАЩИ!   Hug Hug Hug
Момичета как да кача снимки за филмчето? Опцията "browse" ми се появява само за 1-2 секунди и това е.... ! Моля пратете ми поща за да си кача снимка моля! Hug
Честито на всички месечинки! Laughing Laughing Laughing

# 267
  • Мнения: 398
Момичета филмчето няма да се редактира сега.За сега правим нов колаж.

ДееДее моята поща е valcheva_elica@abv.bg Ако искаш прати ми на мен снимката аз ще я кача в албумчето. Hug

Мен са ме хванали някакви братя.Не ми се спи.Преди малко сестра ми ми поръча лятна количка.Ето я да я видите цък

# 268
  • София
  • Мнения: 70
Мен са ме хванали някакви братя.Не ми се спи.Преди малко сестра ми ми поръча лятна количка.Ето я да я видите цък

Какви братя?  newsm78

Количката е готина, но за това лято ли я взимаш? На мен сегашната ти много ми харесва  Peace

# 269
  • Мнения: 398
Мен са ме хванали някакви братя.Не ми се спи.Преди малко сестра ми ми поръча лятна количка.Ето я да я видите цък

Какви братя?  newsm78

Количката е готина, но за това лято ли я взимаш?

 smile3532 Така се изразява една приятелка.Имам предвид, че някакво настроение странно-нищо не ми се прави ( даже и не ми се спи).
А количката ще я ползвам и зимата-ако трябва да прескоча набързо до някъде ( за кухнята например).Някъде им казват Карастанчовите  Joy Joy Joy
Забравих да ви кажа, че Анита днес за пръв път яде от кухнята-много й хареса ама тя по принцип не ми отказва нищо.И така започваме стабино да си хапваме, че имаме да наваксваме 200 гр. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт