Ноемврийче се наричам и мама и тати най-обичам!

  • 10 770
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 8 451
Честити месечинки на Мирелка и Борката! Да растът здрави, умни и красиви! Hug Hug

Момичета имам въпрос newsm78. Али от БЦЖ-то няма белег. Кога се прави втора ваксина и преди това прави ли се някакъв тест дали е хванала първата?

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 2 123
Честити месечинки на Мирелка и Борката! Да растът здрави, умни и красиви! Hug Hug

Момичета имам въпрос newsm78. Али от БЦЖ-то няма белег. Кога се прави втора ваксина и преди това прави ли се някакъв тест дали е хванала първата?

Прави се проба Манту, на нас ни правиха ама на 7 или 8 месеца сега не си спомням. Спокойно и Мирела няма белег, но се отчете от мантуто че я е хванало ваксината макар, че не беше много зачервено Thinking

Юле честито ти пораснало момченце, да слушка много и по малко бели да прави Hug

# 287
  • Мнения: 313
И ние правихме манту преди 2 седмици. Не се наложи друга ваксина. Педито трябва да ти даде една бележка и с нея отивате за мантуто.
Марти още кашля, с бронхит е милия. Увеличиха му лекарствата, дано да се оправи, че на планина ще го водим, пък и това кръщене от кога го подготвяме. Педито каза,че дори да не оздравее напълно, ще е добре да смени въздуха. Ама така да прилича на баща си, при всяка настинка прави бронхит или пневмония.....направо ми настръхват косите вече. Този месец е добре с кг-те не е наддал много 10.300 и 73см.
Защо Бубето нещо ми се губи  newsm78
Шопииии честита синя новинка, леко бременеене и здраво юначе на финала Simple Smile
Ех как искам догодина и аз едно момиченце Simple Smile

# 288
  • Мнения: 431
Честита месечинка на Мирела и Борко - да са живи, здрави и много послушни  Hug  Hug
Юле, това с кърмата от хладилник е много странно, ама явно детето си знае най-добре какво му трябва, пък и така хубаво си расте, пу пу!!
като казваш, че даваш от едно шише понякога, сега се сещам за една мангалка в болницата  - когато бяхме в инфекциозна б-ца, бяха я приели с бебето й на 2 месеца, защото детето повръщаше и имаше разтройство. оказа се, че оная сутрин му правела едно голямо шише АМ и горкото дете цял ден си лочело от тая смеска..е как няма да се продриска...сестрите така й триха сол на главата  hahaha  hahaha ама кърмата е друго нещо  Wink

Я аз да ви питам, някоя ще ходи ли на концерта на Мадона  newsm44

# 289
  • Мнения: 34
Момичета, благодаря за пожеланията!  Hug
Честита месечинка на наборката Мирела! Да е много послушна!

Диди
, чак пък цял ден с едно шише  #Crazy То като си помисля наш Борко си е все продрискан  Joy от кърмата знаеш как е  ooooh!
За това че не му е така вкусна кърмата от хладилник/фризер четох в кърмаческия, че има и други бебета които не я искат.  Crossing Arms Пък и при нашия режим аз до хладилника трябва да го гледам, че да смогна да я прибера между храненията  hahaha, а като добавим че ще ми трябва време и да я притопля  и ...  Crazy newsm78

Тофи, Praynig да оздравява Марти!

# 290
  • Мнения: 916
След двучасова борба със снимка.бг (и снимка.бг победи), се отказвам да си троша главата. За да не ме бие сватята, обаче, че с нея шега не бива, давам линк с молба към Валето да си вземе снимчицата от там.

http://picasaweb.google.com/Maya760305/Liato?authkey=Gv1sRgCNzWs … 71417632081622082

Юле, ето ни на стола:

http://picasaweb.google.com/Maya760305/Liato?authkey=Gv1sRgCNzWs … 71417856271687058

# 291
  • Мнения: 398
 smile3532 smile3532 smile3532 Сватя ти наистина ни разби.Цяла вечер се мъчем с Валето да го нагодим тоя колаж, че размерите не ни харесаха.Пускам сега новата тема с колажа, в който го няма Фафи, а утре ще я ръчкам Валето да си събере пак младите

НОВА ТЕМА

# 292
  • Мнения: 78
момичета,здравейте.къде да си запиша и мойто бебче,и ний сме на 26 ноември 2008г.казва се десислава newsm78

# 293
  • Варна
  • Мнения: 365
момичета,здравейте.къде да си запиша и мойто бебче,и ний сме на 26 ноември 2008г.казва се десислава newsm78

Здравей, имаме нова тема, ела там  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт