Ноемврийче се наричам и мама и тати най-обичам!

  • 10 794
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 34
Диди, няма как да храня и хвърлям при хранене на поискване.  Crazy Не успявам и всеки път да храня от различно шише т.к. ми трябват поне 50  hahaha, а и трудно мога да определя кога свършва едното хранене и започва другото.  Joy Тези теории за бактериите и слюнката не ме притесняват т.к. кърмата е жив продукт и природата се е погрижила.
Не съхранявам кърмата в хладилник т.к. Борко не я харесва  Crossing Arms и почти не я яде.  ooooh!
Цедя около 200-300мл. според случая(дали е около цикъл или не т.к. около цикъл и да искам повече от 200мл. няма  Sad ) и като свърши пак цедя, като гледам да няма пауза по-голяма от 5-6 часа. Ако кърмата не е по вкуса на момъка той си казва  Crossing Arms плюе и плаче колкото може така че цедя извънредно.  Crazy Случвало се е кърма на 3 часа да не я хареса, както и кърма на 6-7 часа да си я хапва с апетит.  #Crazy За 24 часа изяжда около 1,200 а аз цедя малко повече. Има дни когато няма апетит и яде около литър, тогава изхвърлям повече понеже докато се сетя да цедя по малко и то деня минал.  Tired Вода не пие. С това преживява нашия бозайник.  hahaha

# 271
  • Мнения: 8 536
Добро утро!


 Мойта Али от няколко дни само на кърма кара и отказва твърда храна, редовно я избиват такива фази, почти на 2седмици.

Ели Цветкова, много е хубава количката имам подобна от сина и вече съм я приготвила за пране и ползване. Направо ще се родиш с нея, страшно са леки и другото предимство е че са по-ниски, което улеснява ходещото дете( а и майка му) да слиза и да се качва лесно, много са компактни при пренасяне.Само незнам дали стават за зима, защото колелцата са малки.

# 272
  • София
  • Мнения: 35
Добро утро, момичета!

Времето при нас пак се усмихна и деня става за разходка, така че ...

ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ!!!

И ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА СЛАДУРИТЕ!!!


 Hug   Hug    Hug    Hug     Hug      Hug      Hug

# 273
  • Мнения: 398
Вита тук зимата няма кой знае колко сняг ( като изключим бедствието 2004-та год.)Ако случайно завали повече ще натоварим татито с тая задача.Но си права, че е по-удобна.Анита тежи 8.200 а количката 14.5кг и ми идва повече.От друга страна вози много добре зимната, ное удобство да имам и по-лека.

# 274
  • Мнения: 162
Шопи, честито! Познах, познах Simple Smile
Това моето дете ще ме побърка вече с това ядене  #Cussing out Вчера и ние сефтосахме варненската кухня, но....явно ще е чорбарче детето и като му дадох 5-6 лъжици супа уж за разядка, та после не ръчи да яде пюре и като се закелеши ooooh! ни супа, ни пюре. Обърна ми купичката, рева 1 час и заспа гладен. Съответно се събуди озверял и с рев - пак половин час, докато разбере че му давам да яде и си изяде кисела де. Да видим днес дали ще яде...че още един такъв ден (расте ни и зъб) и съм за лудница.
Иначе ни растат вторите горни резци без да са излезли първите newsm78
Хайде от нас!

# 275
  • София
  • Мнения: 587
Привет момичета! Наминавам да се обадя, че сме живи и сме на моренцето...

Варненкиии - няма ли да наминавате към морската градина да ви видя??? Ако има желаещи за до неделя да направим една среща - пишете!

# 276
  • Мнения: 173
Шопи  bouquet Hug
и ние искаме мешана скара ама да видим(след 5-6 годинки де)

за да не се хваля много ама Ивко вече си яде нормално т.е. всичко,но цяло бурканче пюре не може да изяде,явно му идва повече.За след обед има голямо разнообразие.Давам от време на време каша.мляко с бисквити,нишесте,кисел,мляко с козуначе и какво ли още не.

Ели-аз доста често изпадам в такива настроения Embarassed

# 277
  • София
  • Мнения: 35
Момичета, аз да се обадя, че няма да ни има няколко дни. Ще ставаме "селяни" за известно време...  hahaha малко да види дечко и баби, дядовци, едно-друго, а и аз да си почина малко от него...  hahaha (не че ще се получи де, ама...)

От мен весели дни и хубаво настроение на всички!!!

Р.S. И бебоците да слушат мамите, щото...  Naughty  и по една голяма  Hug за всички. До скоро!

# 278
  • Мнения: 916
шопиии, браво  Hug Аз не познах, и още по-добре   bouquet

Фафи тези дни около час преди да се събуди почва да се върти, да се търкаля от единия до другия кряй на леглото, да се катери върху мен и се пльосва да спи - абе въобще, буди ме в 6 часа звярът и като най-накрая ме накара да напусна леглото, се обръща на една страна и си заспива най-спокойно  Mr. Green

# 279
  • Попово
  • Мнения: 687
аз пък днес бях във Варна, с Василена  smile3534 smile3533
Шопке, честит ти малък мъж Simple Smile  Hug за протокола и моята приятелка, днес й казаха че бебнцето ще е момченце  Simple Smile добре че се разписах миналата година инак сега както са се заредили едни момци  hahaha Joy

# 280
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте,
първо ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН но Голямата и малката МАРИИ. Да сте живи и здрави, весели и усмихнати!

Шопито, Честит ти мъж, ти сега какво като чакаш мъж и вече с женските майки не искаш на разходка  Crossing Arms
И ние сме с вече с лятна количка, много по-удобна ми е от зимната и по лека абе все по...

Тофифи, Калинка се уреди с количка като вашата, но червения вариант, обаче девойката я използва само като опора да се изправя иначе гордо седи като я возя, но сама да се бута не ще и да знае.

# 281
  • Мнения: 398
аз пък днес бях във Варна, с Василена  smile3534 smile3533
Шопке, честит ти малък мъж Simple Smile  Hug за протокола и моята приятелка, днес й казаха че бебнцето ще е момченце  Simple Smile добре че се разписах миналата година инак сега както са се заредили едни момци  hahaha Joy

Браво бе, как не те беше срам да не се обадиш  newsm66 newsm66 newsm66

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
да почерпим днес с Мирела по случай порастването - 9 месеца брей кога минаха newsm78

# 283
  • Мнения: 34
...
И ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА СЛАДУРИТЕ!!!
 Hug   Hug    Hug    Hug     Hug      Hug      Hug
Hug bowuu
и аз да почерпя за месечинката на Борко

# 284
  • Мнения: 81


Шопито, Честит ти мъж, ти сега какво като чакаш мъж и вече с женските майки не искаш на разходка  Crossing Arms
И ние сме с вече с лятна количка, много по-удобна ми е от зимната и по лека абе все по...




Валееееее, Embarassed Embarassed Embarassed супер заплес съм ,ама се усетих за срещата към 6 ч .... Shocked


ама утре ще се класирам ако още важи  ooooh!

Да честитя месечинките на малките -големи сладурковци  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт