Как тренирах-11

  • 23 457
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 678
Това с допълнението "... и какво ядох" към темата ми хареса  Hug
То уж всеки знае какво може и какво не, обаче...   
..обаче..ще излъже Laughing Joy

# 46
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 684
Нееее  Naughty никакво лъгане!!! Тук сме си свои хора, никой никого няма да упрекне, пък едва ли има някои който тренира много има постигнати резултати и яде безразборно каквото му падне!!!

Днес съм само с 30 мин крос. Закусих овесени ядки с кис.мляко!!! После кафенце с Кола лайт.  Embarassed Сега хапвам пилешки филета със салата домати и краставици и маслини!!! Ей в къщи се изяждат промишлени количества пилешки бон филенца, горе долу по 4-5кг на седмица, ама ядем и двамата с мъжа ми.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 19
а като казвате салата - слагате ли  и зехтин и сол? Май е най- добре без  newsm78 То и сиренце обичам, но гледам да го заменям с извара

# 48
  • Мнения: 4 678
а като казвате салата - слагате ли  и зехтин и сол? Май е най- добре без  newsm78 То и сиренце обичам, но гледам да го заменям с извара
..не..не проблем..само солта да не е много Peace
..зехтин,олио..може.. стига да са сурови Hug

# 49
  • Мнения: 4 678
....не всички мазнини са вредни..някои са полезни за здравето Peace
..Има 3 типа мазнини..с 3 напълно различни мулекулярни структори.Има наситени..полиненаситени и мононенаситени
..разбирасе..наситените..НЕ Peace
..Но другите два вида може да се консумират спокойно Hug

# 50
  • Мнения: 33
Малко извън развоя на темата - днес ръце, корем и 20 мин. кардио. Simple Smile

# 51
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
здравейте!

Мога само да издекламирам какво съм яла днес, защото съм оставила фитнеса за след вторник Crazy Само да споделя, че днес направих втори тест и отново 2 чертички Simple Smile Във вторник ще обходя лекарите. Извинявам се за офф-а Blush


та по същество
закуска к.мляко с корн флейкс (фитнес на нестле),
обяд шопска салата, пилешко шишче, малко картофи по селски, палачинка с шоколад, а че и 1 голяма бира
вечеря не ми се полага

мисля си да прекарам бременността си с вас. Ще ми действате като стимул за възстановяване на формата един ден Peace  Остана и вие да ме искате  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 678
Сега..вело 40 мин Hug

# 53
  • Мнения: 4 678
Малко извън развоя на темата - днес ръце, корем и 20 мин. кардио. Simple Smile
..баш си е по темата Mr. Green..не се прави Naughty Joy
..а кой какво е ял е по желание Laughing

# 54
  • Мнения: 33
Малко извън развоя на темата - днес ръце, корем и 20 мин. кардио. Simple Smile
..баш си е по темата Mr. Green..не се прави Naughty Joy
..а кой какво е ял е по желание Laughing
Хъм. Храната ли е по желание или...?
Да, знам, че съм по темата - заглавието е как тренирах.

П.П. Цял форум има за диети, плс. нека само тренировките си останат тук!

# 55
  • Мнения: 4 678
Малко извън развоя на темата - днес ръце, корем и 20 мин. кардио. Simple Smile
..баш си е по темата Mr. Green..не се прави Naughty Joy
..а кой какво е ял е по желание Laughing
Хъм. Храната ли е по желание или...?
Да, знам, че съм по темата - заглавието е как тренирах.

П.П. Цял форум има за диети, плс. нека само тренировките си останат тук!
...е тук никой не споменава за диети..темата е отворена..всеки може да пише каквото си иска ..свързано с трениране и тренировка Laughing

# 56
  • Мнения: 33
На това му се вика спам.
И естествено, че става въпрос за диети.
Явно сменяш профила си. Mr. Green

# 57
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 684
И аз ве смятам че става въпрос за диети, по-скоро сверка на часовника дали и другите които тренират като тебе, ядат толкова!!!  Mr. Green Пък и е по желание, основното си е тренировката. Възстановяването и храната обаче са част от правилния режим на трениране, иначе колкото и да блъскаш резултатите едва ли ще са големи!!! А пък диетата всеки сам си я избира!!! Аз хич не я обичам тази дума - предпочитам правилен хранителен режим, или дори здравословно хранене. Защото всеки човек си има индивидуален метаболизъм и на всеки действат различни хранителни режими!!!   Peace

Отивам да лягам, че утре в 8ч трябва да съм в залата!!!

# 58
  • Мнения: 33
И аз ве смятам че става въпрос за диети, по-скоро сверка на часовника дали и другите които тренират като тебе, ядат толкова!!!  Mr. Green Пък и е по желание, основното си е тренировката. Възстановяването и храната обаче са част от правилния режим на трениране, иначе колкото и да блъскаш резултатите едва ли ще са големи!!! А пък диетата всеки сам си я избира!!! Аз хич не я обичам тази дума - предпочитам правилен хранителен режим, или дори здравословно хранене. Защото всеки човек си има индивидуален метаболизъм и на всеки действат различни хранителни режими!!!   Peace

Отивам да лягам, че утре в 8ч трябва да съм в залата!!!

Виж сега, нищо лично, но се намесваш в разговора, пък аз не съм те питала дали става въпрос за диети. По отношение на храненето, диетите, режимите или както и да ги наречеш  има достатъчно теми а имаше и специална създадена от Поци. Според мен, подчертавам това си е мое мнение не им е мястото на тези писания тук.
И още  нещо - аз ям всичко и резултатите са много добри.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт