Как тренирах-11

  • 23 463
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 287
Днес правих 50 минути кардио, от които 30 интервално... ако съм го направила... правилно...  Embarassed
..ако си го правила правилно...трябва да ти е станало зле Mr. Green

Поци, абсолютно си прав  Laughing
В понеделник като правих интервална на кростренажора не остана сухо местенце по мен, въпреки че се потя изключително трудно при развномерна тренировка.

veihaivei, предполагам, че си избрала готова интервална тренировка от менюто на съответния уред. Ако е така, няма как да не го направиш правилно. Просто няма друг вариант. Simple Smile


Pepsilight, в Ориндж Фитнес има занимания за бременни. Днес разглеждах някаква тяхна брошура, но забравих да запиша тел. номер. В сайта им сигурно има онфо по въпроса.

# 721
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Днес - ръце + гръб + 30 мин.вело. После 1 час комбинирана аеробика.  Peace

# 722
  • Мнения: 4 678
Днес ..интервално бягане..4 км Peace

# 723
  • Мнения: 287
Днес ..интервално бягане..4 км Peace

Браво! Simple Smile
Аз съм с мускулна треска трети ден на глутеусите, гърба и предно рамо. Simple Smile

# 724
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
krassym, Поци, моят уред няма готови интервални тренировки от меню. Става дума за кростренажор, степента му се сменя ръчно.
Затова съм  newsm78 - силовата, високоинтензивната част съм я правила на 9 - на най-"тежкото", като пак с най-енергичното, което съм могла на тази степен.
А "леката" фаза - на 2-3 на тренажора, по-льохаво. Правих 1 минута високоинтензивно и 2 минути спокойно през първите 20 минути. Обаче май 2 минути са ми били много, защото чак ми доскучаваха.
От 20 до края на всички 50 минути пък 1 на 4 минути, което е съвсем  Mr. Green
И не ми стана лошо. Беше ми се позачервило лицето и се бях позадъхала, ама след 50 минути как да съм!?
Сигурна съм, че ми се е увеличила издържливостта (тази ми е втората такава тренировчица, първата беше само 20 мин.), защото досега трудно издЪржах 45 минути.

Дайте акъл, че аз само с този тренажор действам вкъщи, поне засега, докато не намеря опция да посещавам групови занимания, влюбена съм в Пилатес

# 725
  • Мнения: X
тази седмица
bodypump 2x50 min
бокс 50 min - беше ми за първи път, много яко, хареса ми
плуване 500m

# 726
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Днес - крака, корем + 30 мин.пътека. След това 1 час комбинирана гимнастика Peace

# 727
  • Мнения: 4 678
krassym, Поци, моят уред няма готови интервални тренировки от меню. Става дума за кростренажор, степента му се сменя ръчно.
Затова съм  newsm78 - силовата, високоинтензивната част съм я правила на 9 - на най-"тежкото", като пак с най-енергичното, което съм могла на тази степен.
А "леката" фаза - на 2-3 на тренажора, по-льохаво. Правих 1 минута високоинтензивно и 2 минути спокойно през първите 20 минути. Обаче май 2 минути са ми били много, защото чак ми доскучаваха.
От 20 до края на всички 50 минути пък 1 на 4 минути, което е съвсем  Mr. Green
И не ми стана лошо. Беше ми се позачервило лицето и се бях позадъхала, ама след 50 минути как да съм!?
Сигурна съм, че ми се е увеличила издържливостта (тази ми е втората такава тренировчица, първата беше само 20 мин.), защото досега трудно издЪржах 45 минути.

Дайте акъл, че аз само с този тренажор действам вкъщи, поне засега, докато не намеря опция да посещавам групови занимания, влюбена съм в Пилатес

..на малката степен гледай да въртиш..много бързо..така,че да не може да си кажеш името Peace

# 728
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Благодаря ти, Поци. На другия ден точно така пробвах. И скъсах една от заварките  #Cussing out

# 729
  • Мнения: 4 678
Благодаря ти, Поци. На другия ден точно така пробвах. И скъсах една от заварките  #Cussing out
..това е целта Mr. Green Party

# 730
  • Мнения: 4 678
Днес-гърди+30 мин пътека Peace

# 731
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Благодаря ти, Поци. На другия ден точно така пробвах. И скъсах една от заварките  #Cussing out
..това е целта Mr. Green Party
Мъжо не е щастлив, че го е влачил за заварка, но проблемът вече е изгладен!  bowuu  newsm39

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 18:00 от veihaivei

# 732
  • Мнения: 4 678
Благодаря ти, Поци. На другия ден точно така пробвах. И скъсах една от заварките  #Cussing out
..това е целта Mr. Green Party
Мъжо не е щастлив, че трябва да го влачи за заварка, а ако е прав че тръбата е тръгнала да се пука, ще трябва да се купува нов  #Cussing out
Весела Коледа се задава Sick

Eeeee....съжалявам Confused Peace

# 733
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
A как е правилно да се диша при интервално кардио на пътечката? Thinking
Аз за момента гледам да вляза отново във форма и ходя в залата 5 дни в седмица, като правя 20 мин колело на 5 степен (интервално кардио, ползвам готовите програми на уреда), и 35 мин на пътека, от които 5 мин нормално ходене, и останалите редувам 4 пъти х (2 мин крос + 4 мин бързо ходене). Изпивам около литър вода за това време.
Губя съвсем малко на тегло, но на обиколка е видимо. И определено не дишам вече като парен локомотив  Laughing, по време на кроса пулсът ми стига до 166-8 и после за половин минута пак е 125, това добре ли е?
Смятам още 1-2 седмици да бъда на този режим и после да включа и останалите уреди. Как ще ме посъветвате да разпределя уредите по дни? Кой ден какво да тренирам?

# 734
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Таман си харесах един тренажор на Кетлер за 800 лв и се оказа, че нашата повреда е отстранена.

Общи условия

Активация на акаунт