Имате ли нещо против мъжете ви да излизат вечер без вас?

  • 11 798
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Пускам го, както и той мен.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 270
Лошо няма да отиде да разпусне на купон. Ти ходиш ли така да разпускаш или "си вързана с децата"?
Щото като гледам, все жените сме вързани, а мъжете разпускат.
Ако същото правило се прилага и за теб, ок, ако ли не двамцата, в къщи, с децата.

# 17
  • Мнения: 46 648
Пак питам Blush

...
... тези приятели са искали да се видят, наприказват и да попият заедно (което май са го постигнали у вас) или да идат като свободни мъже на купон, за да се позабавляват с жени, защото не знам друга причина чак толкова да им светнат очите  Laughing ...

... Под вързана, в случая разбирам,че за такова извънредно мероприятие  просто няма на кого да оставя децата,иначе бих отишла с него.И на нас ни е хубаво да излизаме двамата,но никой не се наема да гледа едно 2 годишно,и едно кърмаче,така че се редуваме,в такъв смисъл употребих думата вързана.

Смятам, че всеки човек е наясно какво е отношението на другия за различните неща. Без значение мъж или жена, не мога да си представя, че нарочно ще направи нещо, което знае, че другия не харесва. Този с бременната жена 100% е бил наясно, нали? Тя може 9 месеца да се навие да носи бебе, отказвайки се от сума ти неща, които иска, а него изкарваме прецакания, че видиш ли трябва да търпи някаква си нервна с разбеснели си хормони ooooh! ами да си е намерил такава (като една моя позната), която ходеше до раждането по купони, а мъжът й по други, никога заедно. Всеки, както си го направи - не може да си вземеш куче и да искаш да мяука.

От друга страна - човек като реши да е родител, поема риска да се съобразява с някои неща. Чак толкова спешни мероприятия, че да се налага редуване са ходене на лекар, работа и подобни, купоните не са м/у тях, както вече казах, има начин да се забавляват и двамата едновременно, без да се налага да се стискат - гости може да се канят и всеки ден, нямам намерение да вися сама или да си легна с кокошките, с надеждата, че следващата вечер аз ще се забавлявам. Като може да участвам и двете вечери  Mr. Green

Така че това са само оправдания. Човек, ако не му се седи вкъщи, иска да си почине малко от децата, не иска да вижда очите на половинката си за някоко часа и да иде някъде, където ще се чувства добре, защото е без нея, защото примерно тя не харесва това, че си попийва повечко или не могат да се отпуснат да обсъждат определени теми, когато другият е там, може да го каже директно, а не да се оправдава с децата  Sunglasses те не пречат на събиранията, ако целта е да се събираш в компания с приятели.

# 18
  • Мнения: 3 611
Нямам нищо против да излиза вечер без мен (cтига да не е всяка вечер, де). Естествено и той няма нищо против, пък и да има... си е негов проблем Simple Smile

# 19
  • Мнения: 54
Питаш ме дали е искал да излезе да си попие,или да излезе като свободен мъж? За другите не мога да говоря какво са си мислели,като са искали да излязат.А всъщност не знам и мъжа  ми защо е искал да излезе.По-скоро според мен именно защото алкохола е бил в повече вече,не им се е искало да приключва вечерта,а вкъщи партитата са максимум до 12 часа,след това съседите почват да чукат по тръбите,а гледаме да не ги дразним,защото знаем че не е приятно

# 20
  • Мнения: 4 841
За последен път съм искала разрешение да излизам, когато бях на 17 години, 11 месеца и 29 дни  Laughing
Оттогава не ми се е налагало да моля някой да ме "пуска". Същото важи и за мъжа ми. Ние сме двама пълнолетни и отговорни хора, които могат да разполагат с времето си и личното си пространство, съобразявайки се с останалите членове на семейството.

# 21
  • Мнения: 46 648
Питаш ме дали е искал да излезе да си попие,или да излезе като свободен мъж? За другите не мога да говоря какво са си мислели,като са искали да излязат.А всъщност не знам и мъжа  ми защо е искал да излезе.По-скоро според мен именно защото алкохола е бил в повече вече,не им се е искало да приключва вечерта,а вкъщи партитата са максимум до 12 часа,след това съседите почват да чукат по тръбите,а гледаме да не ги дразним,защото знаем че не е приятно

И тези мъже звъннаха на жените си посред нощ Shocked вярно са си били за бой  Mr. Green
Всъщност, когато на човек му е повечко алкохола е по-добре да си стои вкъщи, иначе я ще изяде някой бой по улиците, я нещо друго, лично мнение ... това с обикалянето пияни го правехме на по 20 г., за всяко нещо си има време ...
След 12 ч. - тиха дейност, без да е задължително да се гонят гостите Simple Smile

# 22
  • Мнения: 419
Така озаглавена, темата по-бива.

Не, нямам нищо против мъжът ми да излиза вечер без мен. Възраженията ми започват, когато след час-два започва да ми звъни да ходя при него  Whistling.

# 23
  • Мнения: 54
Ох,не ни се получава,особено ергена е толкова гръмогласен...

# 24
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Хм, ама не мога да разбера какво означава да го " пускам "? Естествено , че и двамата сме съгласни да излизаме поотделно.

# 25
  • София
  • Мнения: 622
Нямам нищо против, но той го прави много рядко- не иска без мен и това ми е проблем, защото ми действа като спирачка за честотата на моите излизания  Embarassed Индиректно се чувствам виновна, че аз искам доста по-често от него и се спирам.

# 26
  • Мнения: 3 473
Нямам нищо против да излиза вечер без мен (cтига да не е всяка вечер, де). Естествено и той няма нищо против, пък и да има... си е негов проблем Simple Smile
точно Simple Smile
и друго не мога да разбера, как тези жени им звънят по 5-6 пъти за щяло и нещяло? аз лично се притеснявам да звъня на съпруга ми, ако е излязал без мен, за да не се получат неприятни коментари.  Rolling Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 270
и друго не мога да разбера, как тези жени им звънят по 5-6 пъти за щяло и нещяло? аз лично се притеснявам да звъня на съпруга ми, ако е излязал без мен, за да не се получат неприятни коментариRolling Eyes
Ама ако беше сигурна, че няма да има коментари щеше да го скъсаш от обаждания, а? Laughing

# 28
  • Мнения: 17 416
Нямам, но той не излиза. Може да компенсира през деня, знам ли го.

# 29
  • Мнения: 211
нямам нищо против,да излизам сама.дори предпочитам.
какво ще постигна"КАТО НЕ ГО ПУСНА"
да се питаме за РАЗРЕШЕНИЕ??????не сме ли минали тази възраст,малко е грубо........
ХУБАВИТЕ НЕЩАсе случват и през деня......

Общи условия

Активация на акаунт