Имате ли нещо против мъжете ви да излизат вечер без вас?

  • 11 797
  • 168
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 139
Да , излиза сам с приятели или с колеги и колежки.Аз също излизам по женски или със състава.Когато уговорката е била за ресторант, но после компанията решава и да се ходи на клуб- тогава си звъним и предупраждаваме за закъснението!

# 31
  • Мнения: 1 900
Нямам нищо против, ама той не излиза.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 262


Предупредила съм мъжО - ако му се обадя, докато е с приятели да се прибира веднага да го прави, без да пита  newsm66
А пък ако аз не съм смъртно болна- да ме застреля  Whistling Crazy

Разбира се, че го пускам да излиза с приятели, той мен също  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 364
Не, нямам против. Някой път даже е за предпочитане като знам хората, с които ще излиза и темите, за които ще се говори.
По-скоро не разбирам обратния случай - двойки, които непрекъснато и навсякъде са заедно.

# 34
  • Мнения: 59
много зависи от отношението на мъжа към излизанията. Чувства ли се добре половинката му, значи може спокойно да излезе и да разпусне на приказка и пити е с приятели. Бяга ли от семейни задължения, търси ли свалки, има ли скрит подтекст, не е приемливо да се забавлява без жена си. Много е важно отношението в семейството. Аз обичам излизания и забавления, както и той, но му липсва време за сън и ме се налага да съм без него. Казвам налага, защото ми е приятно с него, но и нямам нищо против и когато съм с приятелите си само. Той в месеца евентуално веднъж излиза вечер или остава с приспиване в приятел/и- понякога го правят в къщи, аз се дистанцирам, той сам ми казва, кога иска такава вечер, през другото време сме заедно с същите приятели. Сега се обадих на половинката и го попитах има ли нещо против, че излизам без него- такава бурна емоция предизвиках, започна да се защитава и оправдава, помисли, че с нещо ме е засегнал или ограничил. Предполагам доверието ни е оправдано.

# 35
  • Мнения: 148
На мнение съм, че поне веднъж в седмицата и мъжа, и жената трябва да излизат поотделно. Мъжете за риба ли, на карти ли или просто на бира, а жените на "женско събиране".  Всеки има нужда за малко да се откъсне и да "изпусне парата".  Аз съм приказливка, но и добър слушател, когато се наложи. Но съгласете се , че едва ли съм добра компания, когато се заговори за коли, стръв за риба или на друга "мъжка" тема. Както и на мъжете не им се слуша за новите парцалки в МОЛ-а или за клюките от фризьорския салон.  А и в компания на половинката няма как се оплачете от тъщата/ свекървата, която за сетен пън се е опитала да ви скъса нервите...
А и steluka много правилно го е казала: ХУБАВИТЕ НЕЩА се случват и през деня....... То някой като реши да кръшка, може да я свърши тая работа и докато "отскача" до пазара за зарзават Mr. Green

Имам такава приятелка, която през 10 минути проверява мъжа си. Адски досадно е за нас, а представете си на него какво му е.  Аз ако съм на него ще си намеря някоя, че поне да знам за какво ми вдигат валянка всеки път, когато жената ме изпусне от полезрението си. 

# 36
  • Мнения: 124
Офф, аман от тея теми - как мъжът трябвало сам да излиза да разпуска, или сам да ходи на море ...изобщо колко е горкият и как да не му пречим да се забавлява докато ние "сме вързани с децата"!!!

# 37
  • На ръба..
  • Мнения: 2 135
Не нямам. Не бих искала нито аз, нито той да се чувстваме като в затвор -навсякъде  с придружител. Имаме нужда да се забавляваме и по отделно.

# 38
  • Мнения: 417
Нямам нищо против мъжа ми да излиза без мен и той няма нищо против да излизам с приятелки.

# 39
  • Мнения: 1 599
"Пускаме се" взаимно, в рамките на разумното, 1 път на 1-2 месеца излизам с приятелки, той от време на време (май по-рядко от мен) с приятели. Гледа детето без проблем. Избягвам да му звъня когато е навън, ако няма нещо изключително спешно. Не мога да си представя, че ще му кажа, да не излиза...

# 40
  • Мнения: 46 648
На мнение съм, че поне веднъж в седмицата и мъжа, и жената трябва да излизат поотделно ...  

Ами, ако не искат? Rolling Eyes

...  Аз съм приказливка, но и добър слушател, когато се наложи. Но съгласете се , че едва ли съм добра компания, когато се заговори за коли, стръв за риба или на друга "мъжка" тема. Както и на мъжете не им се слуша за новите парцалки в МОЛ-а или за клюките от фризьорския салон ...

Никога не съм имала женска компания, не изпитвам нужда, предпочитам смесените, без значение дали съм в двойка или не. Имам много приятелки жени, които се интерсуват от футбол, мъжът ми например не гледа, така че кой ще е компетентен по даден въпрос не е въпрос на пол  Laughing
Може и на мен нещо да не ми е наред, но не ме влекат приказките за парцалки и клюките от салона ...

Както вече писах:

...
... това са само оправдания. Човек, ако не му се седи вкъщи, иска да си почине малко от децата, не иска да вижда очите на половинката си за някоко часа и да иде някъде, където ще се чувства добре, защото е без нея, защото примерно тя не харесва това, че си попийва повечко или не могат да се отпуснат да обсъждат определени теми, когато другият е там, може да го каже директно ...

# 41
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
Излиза понякога. Най-вече когато имат банкети от службата им. Никога не съм го спряла, нито пък му звъня по телефона. Интересното е, че той сам си "определя" час, когато ще се прибере. Само съм го предупредила, ако решат да продължат с купона, да ми се обади, че ще закъснее. Защото, нали има приказка "да не ти се случва това, което ти мислят най-близките". Иначе повечето ни приятели са семейни и излизаме заедно.

# 42
  • Мнения: 24
   Това че аз съм вързана с децата  ,

Иначе айде стига с тия теми за "пускане", супер противна дума.


Ей, Бърди, тъкмо мислех да пусна тема "Пускате ли на мъжете си" и ти ме сецна

# 43
  • Мнения: 148
Не се   сърди, човече, Говорех най-общо. Аз също обожавам футбола - особено немския Peace.Мразя да ходя по магазините за дрешки. И компанията ни е смесена. Да не кажа , че повечето време съм в преобладаващо мъжка компания. Та в тази мъжка компания ме имат за "един от нас" и оттам имам доста впечатления и за това какво мислят мъжете за излизането само по мъжки.  Поне моите познати дори и да се зазяпат по някоя атрактивна кака /в което не виждам нищо лошо/, си остават само с коментарите. Досега никой не е хукнал като разгонен пес, след някоя в момента в който остане без жена си.  Мисля, че трябва да им се има малко повече доверие.  

# 44
  • София
  • Мнения: 17 413
Seltakis - за теб не важи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт