Пробиване на уши - къде в София?

  • 61 102
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 65
Преди години заведох дъщеря си в УНГ кабинет и там й пробиха ушите. Исках да съм сигурна, че ще бъде спазена хигиена на манипулацията. След това нямахме никакви проблеми и усложнения.

# 17
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте,
Бих искала да ми препоръчвате къде в София може да се пробиват уши на малко бебенце. Да е чисто и стерилно, ако може да пробиват и двете уши едновременно. Благодаря ви.

# 18
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте,
Бих искала да ми препоръчвате къде в София може да се пробиват уши на малко бебенце. Да е чисто и стерилно, ако може да пробиват и двете уши едновременно. Благодаря ви.

Ние ги пробихме в  поликлиниката  до Хемус ( или 13-та или 14-та беше,забравила съм вече). Дъщеря ми беще на 3 месеца и нямахме никакви проблеми - тя спеше и дори не се събуди.

# 19
  • Мнения: 7 821
Слях темите, промених заглавието.

Това не е тема за-против пробиването, в момента даже има такава актуална! Моля, не разводнявайте тази!

# 20
  • София
  • Мнения: 54
Слях темите, промених заглавието.

Това не е тема за-против пробиването, в момента даже има такава актуална! Моля, не разводнявайте тази!
Благодаря ти, аз тази тема не я бях намерила, въпреки че търсих  newsm78
ембрион, с пистолет ли или с игла?

# 21
  • София
  • Мнения: 888
Слях темите, промених заглавието.

Това не е тема за-против пробиването, в момента даже има такава актуална! Моля, не разводнявайте тази!
Благодаря ти, аз тази тема не я бях намерила, въпреки че търсих  newsm78
ембрион, с пистолет ли или с игла?

С пистолет - с игла ми е малко трудно да си го представя. С пистолета за две минутки:)

# 22
  • София
  • Мнения: 54
Ембрион, при кого ходихте? Можеш ли да дадеш някакви координати? Ще съм ти много благодарна   bouquet

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 311
В болница Вита, в УНГ кабинет също пробиват уши.

# 24
  • София
  • Мнения: 54
rib4e, но пробиват ли и на малки бебета? Защото в Клиника Малинов се обадих и ми казаха, че не го правят за бебета.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 082
Не се ли притеснявате, че детето може да си ги дърпа обеците?

Аз съм в подобна дилема - подариха ни обеци, но вече няколко месеца все не се решавам да й пробия ушите на щерката - малка ми се вижда, а и тя доста усилено дърпа моите, когато успее да ме хване за ухото  Confused та не знам дали няма опастност да се самонарани, ако "си открие" обеците на ушите...
Чувала съм притеснение от майка на по-голямо дете, което ходи на градина, че не слага обеци, за да не й ги дърпа някой в градината ... и така, накрая май за абитурентския бал, може вече да ми се види достатъчно пораснала, знам ли  Laughing

Споделете как приемат децата на различните възрасти това "нововъведение" и дали изобщо му обръщат внимание  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 54
Аз не се страхувам  Peace Самата аз имам обици още от родилния дом  Peace
Май ще ходим в болница Вита (rib4e    bouquet ). Обадих се, там не се страхуват от бебета  Joy Струва 22 лв с обиците. Ще видим другата седмица как ще е, дано мине безпроблемно  Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 888
Не се ли притеснявате, че детето може да си ги дърпа обеците?

Аз съм в подобна дилема - подариха ни обеци, но вече няколко месеца все не се решавам да й пробия ушите на щерката - малка ми се вижда, а и тя доста усилено дърпа моите, когато успее да ме хване за ухото  Confused та не знам дали няма опастност да се самонарани, ако "си открие" обеците на ушите...
Чувала съм притеснение от майка на по-голямо дете, което ходи на градина, че не слага обеци, за да не й ги дърпа някой в градината ... и така, накрая май за абитурентския бал, може вече да ми се види достатъчно пораснала, знам ли  Laughing

Споделете как приемат децата на различните възрасти това "нововъведение" и дали изобщо му обръщат внимание  Peace

Моята дъщеря не обръщаше никакво вниманице на обеците. Чак сега се сеща, че има обеци и то само да ги покаже колко са красиви:) Слагам мънички и евтини обеци и никой не й ги дърпа, а по-скоро ги губи.

# 28
  • София
  • Мнения: 54
Само да пиша, че днес пробихме ушите на малката в болница Вита, 7-ми кабинет на 1-ви етаж, 22 лева. Без записан час, но нямаше никой и влязохме веднага. Засега всичко изглежда наред, ще пръскаме с един спрей няколко дена и да се надяваме, че всичко ще е наред. Ана Мария плака съвсем малко, след 10-на минути беше забравила, че я боли  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 3 082
Само да пиша, че днес пробихме ушите на малката в болница Вита, 7-ми кабинет на 1-ви етаж, 22 лева. Без записан час, но нямаше никой и влязохме веднага. Засега всичко изглежда наред, ще пръскаме с един спрей няколко дена и да се надяваме, че всичко ще е наред. Ана Мария плака съвсем малко, след 10-на минути беше забравила, че я боли  Laughing
Честито! Да си ги носите със здраве!  Hug

Може ли 1-2 въпроса - медицински обички ли сложихте? И ако да - от Вита ли си ги купихте, или си ги имахте?
И какво всъщност представляват тези медицински обеци  Embarassed (освен че са от медицинско злато)

Ние имаме едни "чакаши" да бъдат сложени - представляват нещо като малки, сплеснати .. халкички да кажем, двустранни, заварят се някакси със прещракване - едно към друго двете части. Нищо не обясних  ooooh! интересно ми е първите обеци дали трябва да са по-скоро с форма на халка, или някаква друга...знам, че не е добре да са на винт, за да могат да се движат в ухото...поне навремето така обясняваха необходимостта от носене на така полулярните кошнички  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт