Пробиване на уши - къде в София?

  • 61 104
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 936
Момичета, искам днес да заведа малката да й пробият ушите.
Живеем в Св. Троица. Оказва се, че не знам къде около нас поставят обици.
В интернет намирам някакви салони в другия край на София.
Та, моля ви, ако някоя знае къде могат да ни поставят обички в района на Св. Троица, нека пише   bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 4 035
По-добре отиди при лекар "Уши, нос, гърло".
Във Вита извършват такава услуга, все пак си в болница при медицинско лице. Провери при вас в поликлиниката не може ли.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 936
В поликлиниката до нас не поставят обици, в 7ма поликлиника поставят, но лекаря е до обяд днес и следобяд няма да има никой.
Както и да е, записах час в студио Лина на Руски паметник, дано останем доволни   bouquet Hug

# 48
  • Мнения: 591
И ние е слагаме обички и искам да попитам доволни ли сте от 7-ма поликлиника? това при лекаря уши, нос, гърло ли е? Има ли там обички? Виждала и накриво продупчени ушета  Confused  и хич не ми се иска и на нас така. Ако не, някъде по Ломско шосе има ли къде да сложим обички, какво ще ми препоръчате?
Благодаря предварително   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 3 688
Нв ходиете във Вита
потен лекар,мръсен кабинет,кофти отношение.... ooooh!

# 50
  • Мнения: 322
Дами, а знаете ли за салони, в които се съобразяват с акупунктурните точки на ушите при пробиването?  Thinking

# 51
  • Мнения: 4 399
Дами, а знаете ли за салони, в които се съобразяват с акупунктурните точки на ушите при пробиването?  Thinking

Повдигам тази стара тема защото ме интерсува къде в София имате добър опит с пробиване на уши, а може информацията от 2009 вече да не е актуална.

Освен това ме интересува въпроса от цитата- има ли места в които пробиването се съобразява с акупунктурните точки?

И не на последно място, как пробихте ушите на децата си? Някъде четох че с пистолет не било много добре, но пък на мен не ми е известен друг начин.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 735
Нв ходиете във Вита
потен лекар,мръсен кабинет,кофти отношение.... ooooh!
Имаше още една,а сигурно и повече подобни теми с места,но които се пробиват уши.
Относно цитата виждам,че е от 2010г.-ние пробихме ушите на дъщеря ни миналата 2011г и определено в кабинета унг беше жена,не потна и много любезна.Бих препоръчала и на друго място да е,но да е лекар.Салоните са ми доста нехигиенични.
Естествено,че с пистолет се пробиват ушите.Аз друг метод не знам сега да се практикува.Едно време е било с игла и временно се поставяше конец-отвратително и болезнено.

# 53
  • Мнения: 322
Дами, а знаете ли за салони, в които се съобразяват с акупунктурните точки на ушите при пробиването?  Thinking

Повдигам тази стара тема защото ме интерсува къде в София имате добър опит с пробиване на уши, а може информацията от 2009 вече да не е актуална.

Освен това ме интересува въпроса от цитата- има ли места в които пробиването се съобразява с акупунктурните точки?

И не на последно място, как пробихте ушите на децата си? Някъде четох че с пистолет не било много добре, но пък на мен не ми е известен друг начин.

Приблизително две години по-късно, все още се разхождам без обици и не съм намерила отговор на горното си питане  Confused

# 54
  • Мнения: 4 399
Благодаря, Инка!

Да, има и други теми, но всичките са отпреди няколко години и затова ми се искаше да чуя и по-скорошен опит.

# 55
  • София
  • Мнения: 20 203
Дами, а знаете ли за салони, в които се съобразяват с акупунктурните точки на ушите при пробиването?  Thinking

Повдигам тази стара тема защото ме интерсува къде в София имате добър опит с пробиване на уши, а може информацията от 2009 вече да не е актуална.

Освен това ме интересува въпроса от цитата- има ли места в които пробиването се съобразява с акупунктурните точки?

И не на последно място, как пробихте ушите на децата си? Някъде четох че с пистолет не било много добре, но пък на мен не ми е известен друг начин.

Приблизително две години по-късно, все още се разхождам без обици и не съм намерила отговор на горното си питане  Confused


Точно поради същата причина не можем да пробием ушите на дъщеря ми вече почти 3 години.

# 56
  • Мнения: 15 379
И в друга тема бях писала - УНГ-то, при когото си водя детето, когато се наложи, поставя обеци на деца, които са навършили 7 години. Поставя ги с пистолет, като взема предвид точките на мидата.
Ако някой се интересува, ще дам координати.

# 57
  • Мнения: 322
Аз се интересувам, моля за координати  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 15 379
Д-р. Валентина Георгиева - http://ung-vgeorgieva.com/.

# 59
  • Мнения: 322
Много благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт