Пробиване на уши - къде в София?

  • 61 100
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Медицинските обички са нормални обички на винт от злато,с тази разлика че по продълговатата част на обичката,която реално влиза в дупката има едни много мънички...като шипчета. Не си представяй някви огромни шипове де. Просто самата част не е гладка. НЕ съм сигурна с какво точно спомага това,може би да не се врастне обицата в дупката,защото като се сложат обиците те трябва да се въртят периодично и според мен тези шипчета спомагат за по-бързото привикване,че има нещо в кожата...
п.с аз се дупчих в татоо студио. Бях на 10...имам 3 дупки Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 54
Да, медицински обици ни сложиха, предлагат се в самия кабинет и са включени в цената. Е, избора не беше голям, но какво значение има, нали се носят за кратко. Нашите са като кръгли точици, подобни на тези.

# 32
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
Иние сме вече с обички от една седмица.Спистолет ги пробиха и много добре се представи малката ,само 5 мин. плака и после забрави и започна да си играе с играчките които и бях взела за всеки случей,а сме само на 9 месеца. Crazy.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 201
pocahontas80, интересуваме отбелязват ли предварително мястото на което ще поставят обицата? Че съм чувала за хора, които се оплакват, че двете обици са на различна височина, или че са поставени не долу в меката част на ухото, а по-нагоре където има разни точки и центрове, които не бива да се засягат.

# 34
  • Мнения: X
pocahontas80, интересуваме отбелязват ли предварително мястото на което ще поставят обицата?
Да!Или поне така трябва, но дали го спазват навсякъде... Thinking

# 35
  • София
  • Мнения: 54
pocahontas80, интересуваме отбелязват ли предварително мястото на което ще поставят обицата? Че съм чувала за хора, които се оплакват, че двете обици са на различна височина, или че са поставени не долу в меката част на ухото, а по-нагоре където има разни точки и центрове, които не бива да се засягат.
Да, първо лекарката отбеляза местата с нещо като фулмастер и ни попита дали сме съгласни и доволни и чак тогава проби ушите.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 201
pocahontas80, интересуваме отбелязват ли предварително мястото на което ще поставят обицата? Че съм чувала за хора, които се оплакват, че двете обици са на различна височина, или че са поставени не долу в меката част на ухото, а по-нагоре където има разни точки и центрове, които не бива да се засягат.
Да, първо лекарката отбеляза местата с нещо като фулмастер и ни попита дали сме съгласни и доволни и чак тогава проби ушите.

Много благодаря, значи и нашата кака там ще я завдем.

# 37
  • София
  • Мнения: 183
И ние следващия месец ще ходим да слагаме обеци във Вита. Аз малко съжалявам, че не й ги сложихме по-рано, когато беше по-контролируема и кротка  Mr. Green Сега незнам как ще я удържим да не мърда.
На мен ми пробиха ушите почти насилствено на 14 години. Щях да съм благодарна на нашите, ако ми ги бяха сложили като бебе, за да не ми е съзнателен целия процес. Да отбележа, че имам фобия от игли.

# 38
  • София
  • Мнения: 54
mylili, и аз имам фобия от игли. Исках да пробивам ушите на малката толкова рано, точно с цел да не помни нищо. И тя забрави за болката точно след 10 минути  Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 3 082
mylili, и аз имам фобия от игли. Исках да пробивам ушите на малката толкова рано, точно с цел да не помни нищо. И тя забрави за болката точно след 10 минути  Grinning

Дамм, и аз така. Помня много добре първия път, когато майка ми ме заведе да ми пробиват ушите - бях в 1 клас. Просто избягах. Хукнах по улицата и едвам ме догониха, майка ми беше в 9 месец бременна, добре, че някаква жена от "салона за красота" (или както се наричаха по онова време) ме догони. Седна майка ми, с големия корем, да й пробият ушите на преклонната възраст от 33 години  Mr. Green
Втория път бях сериозно подкована, подкупена и т.н. (какъв им е бил зора да ми слагат обеци, след като не съм искала  Crazy ) и сред сълзи и сополи, молби и караници излезох с обеци  Crazy
Само няколко години след това отидох сама в един мизерен гараж и си направих трета дупка - обръщат се нещата  Mr. Green

А малката, като се сетя колко трудно й подстригахме бретона  Crazy малко се плаша как ще я удържа в кабинета, че и да станат равни дупките, а и ме е страх малко от този пистиолет, да не й срелне обичката точно в момент, когато се е врътнала и да й пробие...бузата или нещо друго  Confused В какви филми се вкарвам  ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета,утре искам да заведа дъщеря ми да и пробият ушичките
засега съм се насочила към Вита,имате ли отзиви за там?
какво ще препоръчате?

# 41
  • Мнения: 800
Аз заведох щерката в кварталния фризьорски салон - за 5 минути заедно със страхуването бяхме готови. С лидокаин я намазаха, за да не я боли - с пистолета й сложиха обичките, цялото удоволствие струваше 17 лева. Кажи къде ти е удобно, може да получиш повече отговори с конкренти адреси.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 688
Района няма значение,искам да избера точното място,където ще са внимателни към нея,а на мен ще ми обяснят добре какво да правя след това.

# 43
  • Мнения: 800
Какво толкова има да ти обясняват, освен първата вечер да не се мокрят, после с реванол 1-2 пъти, да ги врътка всеки ден, за да не зарастнат и това е. Ние вече сменихме 3 чифта, доволна съм.

# 44
  • Мнения: 907
Ето и една такава тема от миналата година: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382757.msg10648623#msg10648623

Общи условия

Активация на акаунт