Пробиване на уши - къде в София?

  • 61 104
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 244
Моля за съвет, къде в София е най - подходящо да заведа дъщеря си, която е почти на 7 години, за пробиване на уши?

# 61
  • Мнения: 15 379
Бих заложила не на козметичен център, а на лекар със специалност УНГ.

УНГ-то, което посещавам, когато се наложи поставя обеци. Ако искаш ще дам координати.

# 62
  • София
  • Мнения: 244
Да, ако може, ще съм ти много благодарна   bouquet

# 63
  • Мнения: 15 379
Много добър лекар е, много внимателна, много мила.
Има си сайт, можеш да се обадиш: Цък.
Успех!

# 64
  • София
  • Мнения: 244
Много ти благодаря!!! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 15 379
Моля!
Най-добре е ако решиш, да й се обадиш, за да запазиш час, защото иначе се чака доста, а ако си с час влизате точно.

# 66
  • София
  • Мнения: 387
Здравейте, искам да питам всички майки, чиито деца са с обички: Като се отбелязва мястото на дупката с химикал, натиска ли се този химикал силно. Ще ви кажа веднага защо питам: В петък ходихме в клиника Малинов да пробием ушите и беше една ужасна, груба и нервна лекарка, без никакъв подход с децата, та като отбеляза точките за дупки и проби половината уши с тоя химикал и то четири пъти защото не можа да ги направи равни. Дъщеря ми започна да се дърпа, да мрънка, защото аз и бях обяснила, че ще боли, но само като слагат обиците. Доста се уплаши и доста време се кандардисвахме, но тя нито искаше да си тръгне без обици, нито даваше, иначе аз бях готова да си тръгнем. Еми все се мисля, че не е само моето дете така, всички се страхуват повече или по-малко. Не сме се бавили повече от 15 минути общо. Направо беше ужасна тази лекарка и през цялото време повтаряше  да стои мирна иначе си тръгваа, нямала време да я чака. И затова искам да ви питам вас и при вас ли така беше при отбелязването на дупките или прсто е поставена /нарисувана, без болка и натиск/ точка.
 Не препоръчвам на никой да ходи в тази клиника МАЛИНОВ, ужасна е тази лекарта, даже не знам дали е лекарка, на вратата пишеше мъжко име. Може да има други лекари, които пробиват уши в тази клиника и те да са нормални лекари, но ако е само тази жена за пробиване на уши, ви препоръчвам да не водите децата си при нея.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 735
В клиника Вита преди 2 години беше страхотно мила  лекарката/предполагам/ в УНГ кабинета.Постави няколко пъти нежно точките с химикал,защото при дъщеря ми се оказа,че има незабележима разлика в големината на долната част на ухото.Тя ни обърна внимание на това и доста внимателно огледа и направи така,че "дефекта" да не се забелязва.Даже се забавлявахме.Остави и дъщеря ми доста да се почуди кои от многото обички да си избере,че се колебаеше между 5-6 вида.
Вече се радвам,че преди време в клиника Малинов ни отказаха да пробият ушите,защото дъщеря ни била малка.Добре,че от форума разбрах за Вита и въпреки,че  клиника Малинов е близо до нас сме направили добре да отидем до другото място.

Последна редакция: вт, 13 ное 2012, 16:05 от Inkа

# 68
  • София
  • Мнения: 872
Дъщеря ми е на 4г.
Препоръчайте къде да я заведа да й пробият ушите и да й сложат обици, че от доста време ме врънка.
Искам да е някоя мила и внимателна лекарка, за да ненанесе травма на детето.

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте.
Миналата година като ходих на морето и бях с абитуриентските обици.
И тъкмо като си махах едната обица на лявото ухо ми се разкъса ухото.
Ходих на зашиване в Токуда Болница.Бяха ми препоръчали лекар.
Обадих се на Вита поликлиника.
Взимат 14 лева за едно ухо и мосля там да си го пробия

Общи условия

Активация на акаунт