Финалът наближава- ОКТОМВРИйче радост ще дарява

  • 9 041
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 23 465
Мислих,мислих и реших да си взема помапта на Томи Типи,заедно със стерилизатова.Имам и двете,на Авент,но откакто четох статиите за бисфенола,направо ми стана лошо и ги сменям.

# 271
  • Мнения: 1 668
Като говорим за кукувици, моля-моля... аз съм на линия от 3 часа Joy Joy Joy. След половин час отивам на невролог (най-накрая) и после ще пиша...

# 272
  • Мнения: 103
Добро утро!

Аз също се събуждам рано. Първо правя закуска, после цветята и сядам да ви чета.

За стволови клетки и ние сме избрали крио сейв и в края на август ще се свържа с тях.

Сега ще прочета за този бисфенол и аз, че още не съм.

Слънчево настроение  sun

# 273
  • Мнения: X
Добро утро милички.Май и отбора за секциото ще е пълен.Аз ще съм секцио със спинална.
Да ви кажа не ме е страх толкова от самата операция,отколкото от пустия катетър които трябва да ми сложат. Tired
Само здраве да е,всичко ще мине. Hug

# 274
  • Мнения: 23 465
Като говорим за кукувици, моля-моля... аз съм на линия от 3 часа Joy Joy Joy. След половин час отивам на невролог (най-накрая) и после ще пиша...
hahaha Стикам палци да успее да хване цаката на болката ти. Hug

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета!



Dely87
, по една случайност снощи и аз го изгледах този филм (само че на компа), наистина е много сладурски. Ние сме с котка за домашен любимец и изобщо нямам намерение да я махаме. Но е с дълъг косъм и ще се наложи по-често пускане на прахосмукачката (особено като почнем да пълзим), но ще се справим с положението - въпрос на навик.

yana_ya, това, че работодателя ти не е плащал осигуровки от май, не означава, че ти ще имаш проблем с болничните. Работодателя е длъжен ако не може да плати осигуровките, на 30-то число да подаде информация за осигуряваните от него работници - проблем ще е ако не го е направил. Но жалбата ти ще предизвика проверка (надявам се) и нещата ще се изяснят.

Да ви се похваля, вчера платих на една мама от форума едно много сладурско космонавтче, купувано от ЛаРедут - ето това е
,
та го чакам днес или утре да дойде и ще го снимам.

Ger40, стискам палци за прегледа днес, дано да успее да намери облекчение за болката ти  newsm17

Малко по-късничко ще ви пусна нова темичка, няма да ви оставя на произвола на съдбата  smile3521

# 276
  • Мнения: 23 465
Гинче,сестра ми е купила това космонавтче за бебето й,много е готино.нейното е лилаво.

Последна редакция: ср, 12 авг 2009, 12:50 от ДесиХ2

# 277
  • Мнения: 76
Добро утро  Hug.Да се запиша и отивам да се оправям ,че ще ходим да видим бебока Wink
Хубав ден на всички  bouquet

# 278
  • Мнения: 103
Добро утро и от мен!
Аз пък се понаспах, но това е може би защото не можах да спя миналата нощ. Въпреки това се чувствам като парцал, де... Времето е само за спане, филмчета, книжки...
Спокоен ден на всички!

# 279
  • Мнения: X
Добро утро!
Аз снощи имах доста гости и докато се оправя си легнах към два часа  Rolling Eyes
Докато бях в отпуска ставах като кукувица в пет-шест, а сега не мога да се наспя, като трябва да ходя на работя. И мен ме е страх повече от упойката, отколкото от операцията, но ще видим:) Това космонавче е много сладко, а ми се вижда и практично, но предполагам в БГ го няма.

# 280
  • Мнения: 1 668
Ей ме на, да се отчета сред прегледа - диагноза възпалено коренце на нерва. Лечение - ще потърпиш още 2 месеца... Изписаха ми невробекс, но ен посмя да изпише нищо, дори за мазане... Предупреди ме, че може да става и по-зле, затова никакви разходки без придружител, защото рязкото схващане на крака от тая гадост може да доведе до зверско падане... Та сега ще го мислим...
yana_ya, щях да ти пиша същото... Неплащането на осигуровки не носи никакви последствия за теб. Т.е. зачита ти се времето за трудов стаж, получаваш си парите, които ти се полагат и т.н. и т.н. Той просто ги дължи тез пари с лихвите... Незнам дали по принцип е некоректен и ако е такъв си в правото си да го навреш там дето слънце не огрява, но една проверка няма да му помогне да си плати осигуровките, ако няма тези пари, а напротив - ще му глътне ресурс в промишлени размери... Аз в момента имам ревизия по ДДС и обща и знам колко време ми отнема подготовката и проверката на всички документи, а при нас нещата са си изрядни... Мога да ти раказвам и с часове как можеш да се разправяш с данъчните за осигуровки (всичко платено навреме), щото не им се засичали 2 справки при тях и по едната съм надвнесла, а по другата дължа некви суми... Та... незнам с какви хора работиш, но вината не винаги е в работодателя...
ginbay, космонафтчето е супер... Много е яко... забравих да ти пиша, че секциото ти сигурно е било със спинална упойка, а не с епидурална... При втората имаш чувствителност на краката и мисля, че не се практикуват операции с нея, а при спиналната нямаш никаква чувствителност и с нея режат...

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 419
ДесиХ2, мамата, от която го взех е с близнаци - момченце и момиченце, така че има и едно свободно лилавко. Носени са може би 2 или 3 пъти - просто бебетата са се родили през февруари, били са доста по-мънички и докато дойде време да им станат, то времето се е стоплило. Така че ако някой иска, ще й сигнализирам и за лилавкото.

# 282
  • Мнения: 3 641
Добро утро, ранобудници! Аз със гоялм зор ставам за работа, ма вее до 2 не мога да заспя. Та сега добре,че е кафенцето Simple Smile
Гинче, много е хубавко Hug
Герчо, дано да се подобри състоянието при теб. Ама как пък точно сега се възпали тоя нерв.
Анхелика, за катетъра ми казах,че не е толкова неприятно Rolling Eyes Ще видим.
В голяма чуденка съм  и аз за помпата ,шишетата и стерилизатора.не мога още да реша зарад ипротиворечивите отзиви Rolling Eyes

Може ли да питам,ако се сложи спинална упойка при секцио дали се остава в съзнание и усещаш ли какво ти правят? Embarassed Embarassed

# 283
  • Мнения: 99
Доброютро  Hug

Герчо честито придобивка, да кажеш после как е  Peace

Гинче супер е космонафчето  Peace

Днес нещо ми се струва много тъп ден, дъждовен и мрачен ..... само за спане  Laughing Моето диване много се чепати и сутринта ме събуди една много гадна болка в корема  ooooh! Станах и почнах да го намествам а то само изпъва крака и показва на баща си колко е дългокрако и с характер  Laughing  Мажо се смее а на мен ми изскачат сълзи от очите от това изпъване  Laughing Заключението на мажо беше, че този път май няма да е кротко бебето както беше щерката и ще ни даде за душиците и за каката  Crazy  Да ни е живо и здраво пък ние сме се настроили за новото човече и го чакаме с нетърпение ... вече  Party

# 284
  • Мнения: 4
Venira, за Ричи не мисля да го махам изобщо. Той ми е както ти казваш с всички ваксини,обезпаразитен,а и все пак не е някакво голямо куче което все пак е по-трудно за гледане и от към хигиена. Simple Smile А твоите са безкрайно сладки  Hug
Гинче,филма е страшно сладък наистина Simple Smile
А моята котка е персийка и има ужасно много косми,но ние я подстригваме лятото,но сега за бебчо,мислим да я дадем на свекито за 1-2 месеца може би знам ли... може и повече,макар че не ми се иска,и после ще си я вземем.
Опа,забравих да кажа,аз чаааак сега ставам  Embarassed най-накрая да поспя малко повече и сестра ми се раззвъняла на пожар Simple Smile да ме чуе и да каже че на племеницата ми и е излезнало още едно зъбче - общо стават 4 Simple Smile
Приятен ден на всички маминки  Hug  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт