С радост и две чертички нови Май-чета, чакаме ви всички! N1

  • 19 058
  • 329
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Е.Л,Лора е на 1г и 1м и искаш да си бременна с второ ли? Аз на такава малка рзлика не бих се навила.
Гледах снимките на Лора.Прекрасна е!!! Пу пу пу да не са й уроки,но много е красива-очите,косата.Красавица

# 31
  • Мнения: 397
Е.Л,Лора е на 1г и 1м и искаш да си бременна с второ ли? Аз на такава малка рзлика не бих се навила.
Гледах снимките на Лора.Прекрасна е!!! Пу пу пу да не са й уроки,но много е красива-очите,косата.Красавица
Аз си мисля, че така правят мамите с послушни бебоци, виж ако е по трудно отгледано като племенницата ми не се навиват за второ скоро.
Иначе и аз разгледах снимките на Лора- много е хубава, като кукла-пу, пу. Да ти е жива и здрава Е.Л.

# 32
  • Мнения: 1 427
Благодаря ви   bouquet
Ами заради годините - аз съм на 33, мъжът ми на 37. Затова бързаме, а и близо 2 години разлика не е толкова малка.

# 33
  • Мнения: 626
Хайде де още ли няма Майски мами 2010 аз само влизам с надежда да честитя , а то  Crazy . Нищо чакам с нетърпение . Аз също не мисля да чакам дълго за второ най-много след година , ще се пробваме пак за Майско бебе  Mr. Green

За протокола Майска мама 2009г.

# 34
  • Мнения: 84
Хайде де още ли няма Майски мами 2010 аз само влизам с надежда да честитя , а то  Crazy . Нищо чакам с нетърпение . Аз също не мисля да чакам дълго за второ най-много след година , ще се пробваме пак за Майско бебе  Mr. Green

За протокола Майска мама 2009г.

Аз като се замисля,не е ли рано за виделите 2-те чертички с термин май месец? На мен последно ми беше 2 август 2007 ии не ми дойде септември и докато чаках и закъснение,чак  към 11 септември знаех вече и с термин 8 май бях

А за по първите дати на май,закъсненията трябва да са края на август

Сега тепърва се очакват закъснения 2 чертички и регистрации

# 35
  • Мнения: 626
Може и да е малко рано , аз на 15 септември разбрах че съм бременна , а термина ми беше 23 май.

# 36
  • Мнения: 219
Рано друг път!  Laughing  Здравейте. Аз видях  тази сутрин EFP  и просто ще  newsm44 newsm68 newsm44 ! Минах през доста неприятни моменти, но ето че пак съм бременна. Дано след 9 месеца да си гушна бебенцето. Не спирам да се моля. Стискайте ми палци и вие.  Praynig Искам да попитам от майските мами 2008 и 2009г дали има такива разчитали на терапия на доц. Конова от Плевен? Аз силно вярвам, че с нейна помощ този път ще успея.
Вие сте първите, на които казвам след мъжа ми.  Hug 
Благодаря Ви за темата която сте пуснали... много е мило. Дано скоро се напълни  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 427

честито !!!
Дано да повлечеш крак  Grinning
Знаех си аз че е време. На мен трябваше да ми дойде на 22август и ако не беше, евентуалният ми термин щеше да е 1 май, затова и се надявах да се запиша тук, но уви. Но все още има шанс да съм в майската темичка, макар и с последните  Laughing

# 38
  • Мнения: 84
Синя птичка,честито мила.
Стискаме палци и се молиме с теб  Praynig как иначе,имай вяра и позитивни мисли,дай Боже май 2010год да гушкаш най-хубавото,от най-хубавите майчета.

Дано повлечеш крак и да сте над 200 записали се бременни,да счупите рекорда на запислите се бременни.

Еха,как се зарадвах

# 39
  • Мнения: 626
Синя птичка честито !!! Желая ти едно здраво бебче на финала !
Абе нацелих аз кога да се включа  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 397
честито Синя Птичка! Мисли само положително и остави лошото назад, всичко ще бъде наред! След тежките изпитания винаги има светлинка! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 166
Ехеееееееее,какво става тука.................. newsm53
Айде ЧЕСТИТО на Синя птичка ,пожелавам ти да износиш безпроблемно едно(пък може и две Grinning)ей таковаздраво и красиво бебче!!!
Леле,как се развълнувах.....сещам се какви емоции и какво чакане беше.....много хубаво smile3521

# 42
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Честито Синя птичка.  Praynig всичко да е наред и една лека и хубава изпълнена само с хубави емоции бременност  bouquet

# 43
  • Мнения: 781
Честитооооооооооооо Grinning Синя птичка, желяа ти леко бременене  preggoи здрав бебок на финала newsm30 Остави се на хубавите емоции и всичко ще бъде наред.
Хай.де и други май-чета. Чакаме ви Hug

# 44
  • Мнения: 84
Майчета мънички,все още крият се и мама незнае за двете чертички,
но скоро в хубав слънчев ден,ще разбере за мен..........


и радостната новина ще каже мига. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт