С радост и две чертички нови Май-чета, чакаме ви всички! N1

  • 19 056
  • 329
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Поздравления на всички,видели двете чертички   EFP
Хич не се чуди и при чичо  доктор   smile3543 отиди
Бременноста да установи  preggo и всичко по вода да ти върви.
Тук с други МАЙчета засмени,лафчето върви без проблеми   newsm19
времето лети и МАЙ месец 2010 ще дочакаш ти.  smile3541


# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
Поздравления за темата  Peace Peace Peace Само щастливи мигове на бъдещите майки.

.◦♥Toche♥◦.   само за тук си душа, чакам те.  Praynig

# 17
  • Мнения: 473
Извинявам се че така нахлувам в темата ви, но нека помогнем на Поли  Praynig
http://www.facebook.com/profile.php?id=1623164709&ref=name#/ … 486425&ref=mf

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406298.msg12199006#msg12199006

# 18
  • София
  • Мнения: 1 220
Поздравления за темата  Peace Peace Peace Само щастливи мигове на бъдещите майки.

.◦♥Toche♥◦.  само за тук си душа, чакам те.  Praynig
desive78 , дано миличка. Дано и аз най после да имам този късмет   Hug Heart Eyes Praynig
За Поли  Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 1 427
За съжаление няма да мога да се запиша в темичката  Sad
Дано скоро да се напълни с много  EFP

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 07:56 от E.L.

# 20
  • Мнения: 6
6te stiskame,i aaz skoro 6te razbera dali 6te se vpisvam  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 21
  • Мнения: 6
Zdraweite!! iskam da popitam 4etoh w internet predi malko za testa 6uar 4ek, 4e tam ima dwe bukwi ednata be6e T drugata ne se se6tam..mn bih blagodarna ako mi obqsni nqkoi koe kakwo ozna4awa i koe trqbwa da gledam za da razbera rezultata.. ooooh!



# 22
  • Мнения: 1 427
Ако има 2  чертички, значи си бременна. Може и едната да е съвсем бледа, но пак си е положителен тест. Ето тук можеш да задаваш въпроси http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=420819.0.
И те съветвам да пишеш на кирилица, ако не знаеш как да я инсталираш - виж в Правила и указания.

# 23
  • Мнения: 6
Здравейте!!!днеска си правих тест и показа само една чертичка,но ми е 9ти ден закъснение трябваше на 15 да ми дойде дали още не е могло да ми отчете ,защото досто неща изчетох и някои казват,че понякога по късно им отчита.. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 158
А с каква продължителност ти е цикъла?

# 25
  • Мнения: 84
Здравейте!!!днеска си правих тест и показа само една чертичка,но ми е 9ти ден закъснение трябваше на 15 да ми дойде дали още не е могло да ми отчете ,защото досто неща изчетох и някои казват,че понякога по късно им отчита.. Rolling Eyes

Да не те разочаровам,но на мен 2 седмици ми закъсняваше и не бях бременна.Накрая след това закъснение си ми дойде нормално.
Закъснението се дължеше на почивката на морето и след това на планина.Доки ми обясни,че е от смяната на климата.
Останах разочарована,защото правехме вече опити за бебе.Наследващия месец пак ми зъкасня 3дни и аз си мислех,че е пак от климата.Приятелката ми беше купила тест и ми го връчи връцете да го правя и заяви:За мен този път тизакъснява,защото си бременна.Така си и беше.

Дано цикъла ти е по-дълъг,да си забременяла по-късно и след9 дни закъснение да не те хваща още.
Успех   bouquet

# 26
  • Мнения: 6
Ами скоро видях,че ми е дошло,но останах разочарована малко..но от друга страна добре е ,защото още съм мн малка..има доста време пред мен..мн благодаря на всички  Hugви

# 27
  • Мнения: 517
Онче, ама ти бременна ли си?  Flutter Grinning Пропуснала съм пак новината...

# 28
  • Мнения: 84
Онче, ама ти бременна ли си?  Flutter Grinning Пропуснала съм пак новината...

Ти пък Лале,много добре съм си написала миналото време,Това е случката с Ивет.Сега не съм

Тази тема има само 1-2 бременни,а всичко останало е наш клюкарник  Naughty

# 29
  • Мнения: 1 427
Дори и 1-2 няма  Laughing Аз а-ха да се запиша, ама не ме огря.
Но според мойте сметки вече би трябвало да са се появили първите чертички  Rolling Eyes
Ехо-о-о, майчета, къде стеее?

Общи условия

Активация на акаунт