В Кипърското късно лято БГ-среща сбира ни на ято {27}

  • 14 103
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 213
Лина,гремирай се скромно,за да изпъкнат роклята и бижутата Peaceда не стане много натрупано...наблегни на блясъка около очите Peace..скоро ходих на свадба,булката беше само със спирала,очна линия и бляскави сиво-бели сенки,червилото едва забележимо розаво с много блясък и изглежаше много свежа newsm10...косата повдигната наполовина и къдрави масури 2-3 падаха отпред.и от двете страни..скромно но с воала изглеждаше доста добре Peaceако знаех как бих ти изпратила снимки Hug Hug

Пепитка, мерси мила  Hug Hug Hug И аз така го виждам  Heart Eyes Сега се разрових из сайта на Сваровски и видях адресите на магазините, пък и имат някаква промоция до края на август (купуваш 2 бижута, получаваш един аксесоар безплатно  #Crazy), та направо се запътвам натам днеска утре, че време не остана  Laughing При моите приятели ме съмнява да си намеря нещо по-фино и точно като за роклята, те изработват по-нестандартни неща, та затова няма да ги безпокоя (ще се почне едно умуване какво може да направят специално като за моя случай и няма да го нацелим накрая  ooooh!).  Wink

Ето обаче едно от техните бижунца, които имам (БГ си е БГ  Grinning):

http://www.picvalley.net/u/2449/17245765277412198471251466174fPP … CTtYrwMklkaBb.JPG

Много я обичам тази комбинация червено+синьо  Peace За Коледа си го взех  Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 0
Лина, пък и имат някаква промоция до края на август (купуваш 2 бижута, получаваш един аксесоар безплатно  #Crazy), та направо се запътвам натам днеска утре, че време не остана  animal037не оставяй нищо за последните дни Peaceа и промоциите си ги бива newsm10сега е момента smile3508 коледното колие Peace

# 287
  • София
  • Мнения: 1 456
Девойки,

тъй като и двете предложени заглавия са почти идентични по смисъл
да вземем Блондинотото, като първо предложение и да пускаме темата.а????

Ако мога да помоля да пестите и мястото, че докато се прибера и сколасам да пусна темицата да не ни врътнат ключето....плиииз! Mr. Green т.е пишете стегнато, без цитати, манджи...и празни приказки.... Joy Ох пак се сещам за ....празните приказки..... hahaha hahaha hahaha

# 288
  • Мнения: 0
Аз нали сьм от "лаконичните"...та -ЗА БЛОНДИч ...! Peace

# 289
  • Мнения: 8
Линче ,  Hug Прекрасна си! Вълнувам се с теб,защото аз никога не съм била булка (макар и да съм омъжена)
Извинявай за въпроса (понеже съм нова в компанията и още не се познаваме), но и аз не съм била булка, макар и да съм омъжена. Та исках да те питам минавало ли ти е през ума например за някоя годишнина, да направите post-сватбено тържество, в което да си облечена в булченска рокля. На мен ми минават напоследък такива идеи през главата. newsm78
Би било интересно да чуем и други мнения по въпроса, но не знам как да побликувам този въпрос като тема.  Embarassed Все още разучавам начина на комуникация във форума. Така че ако смятате темата за интересна, нека някоя от вас я направи тема, докато аз задобрея достатъчно. Май много ми станаха молбите за два дни, но толкова се ентусиазирах, като ви намерих тук, че не мога да се стърпя да взема участие в разговора.

# 290
  • Мнения: 0
Ехоииии...само ви пращам много поздрави и много здраве...писах ви такъв дълъг пост и той се изгуби....уф много ме яд Cry...ама хайде в новата тема Confused

# 291
  • Мнения: 0
МУЦАНКЕ-Е-Е-Е-Е-Е  , МУЦАНО-О-О-О-О-О кьде си , че готованковците  чакат новата темичка..! Embarassed

# 292
  • Мнения: 289
vesy75 тази идея ми е минавала през главата,но мисля че още ми е рано  Laughing Laughing Laughing Може би след около 3-4 годинки ще  да сключим и църковен брак,който всъщност е много повече от гражданския.Тогава ще съм булка в бяла рокля от естествена материя като лен и памук,нищо претенциозно....После с гостите,които ще са най-близки приятели отпрашваме към някое красиво място....уф размечтах се май  Laughing Laughing Laughing

# 293
  • Мнения: 8
Айде да ви дам малко инфо за мен че наистина не е възпитано да започвам направо с въпросите. На 34 години съм, с мъжа ми дойдохме преди 6 години в Кипър и тук живеем в едно село между Лимасол и Платрес. От една година се опитваме да си направим бебе, но засега неуспешно. На живо не съм много контактна, имам предвид че не се сприятелявам лесно, но тук наистина изпаднах във еуфория, като открих такава яка компания. Всички си говорите така, сякаш се знаете от години, черпите се "on-line", което не е много срещано по другите форуми, давате си съвети, уговаряте си срещи (което предполага не съвсем анономна комуникация). Абе изобщо много бих се радвала ако ме приемете във вашата компания. Проблемът ми е че имам интернет само от една седмица и страшно се затруднявам да се ориентирам в самия форум и как да пиша в него, но предполагам че с редовни упражнения бързо ще вляза в час. Поздравявам ви всичките и обещавам следващия път да ви нагостя с нещо "видимо".

# 294
  • Мнения: 0
Муциииииииииии,Катииииииииииииииии
ще имаме ли темичка Hug Hug Hug Hug Hug

# 295
  • София
  • Мнения: 1 456
Тук съм.....сао да сложа Алекс да спи и я пускам

# 296
  • Мнения: 0
МУЦАНО-О-О-О-О-О-О-О- ! Идваш ли вече,че ме заболя гьрлото от викане  ShockedБаш сега да ми се пише , а  да не смея ( да не повярва човек  Laughing )Мно-о-о-ого гледащи отгоре на клона ,всеки дебне новата темичка ,за да е пьрви.... Joy                                   ВЕСИ , аз  сьщо не сьм била " бяла " булка  , по- точно бях "булка в екрю " hahaha .                      Подписали сме само граждански брак , все си викахме -" цьрковният после .."И то нашто  "  после ' породьлжава вече 9 години Embarassed Embarassed                   Обаче , аз за разлика от Цвети го "рьчкам " моя напоследьк да вземем " да  се  вземем " до  10 -тата ни годишнина , че после му казах , че ще му се наложи да дава много  пара за пластики , ако ще ме облича в бяло..... Joy   Докле е  младост ,... ах , докле  е  младост ....." hahaha hahaha hahaha

# 297
  • Мнения: 8
Значи да съм спокойна че не ми е съвсем откачена идеята за "повторно вземане". На мен ми хрумна съвсем скоро и все още не съм поснала мухата в къщи.

# 298
  • Мнения: 0
ОХ ,.....не ще ли да заспи АЛЕКС...?    НАНИ- НА , НАНИ-НА  спинкай  ми  дете нце  сладко... нани-на......, че  мама  има  работка  .... нани-на... Joy Joy Joy

# 299
  • Мнения: 0
Пускай  я  ВЕСИНЦЕ  , пускай  я  по-отрано да лети , че да има време спокойно да се налети и  като  започне  да  става много  нахална  и да  хапе ..., дотогава  " роклята  да е ушита "(имаше една такава песен на РУСЛАН МЬЙНОВ -" Докога  бе, МИМЕ..." hahaha

Общи условия

Активация на акаунт