В Кипърското късно лято БГ-среща сбира ни на ято {27}

  • 14 085
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се запиша...Каква става тя...сватби,бебета,ако и на Блонди намерим един "спътник",ама в живота,всичко сте е прекрасно... Peace Party Thinking

Кате и Муцка,благодарности,че ме планирате в пакета с услуги!!!!Днес получих майл от Германия,че са ми изпратили вчера билетите и резервацията на хотела по пощата,така че всичко е точно...живот и здраве,другия петък трябва да съм в Ларнака...Мици,на добър път утре!

Дани
,съвсъм забравих вчера да поздравя бабчето ти/ви!да ви е жива и здрава!!!

Цветка
,толкова се радвам,че ни правиш съпричастни на вашата радост...

Лина,мерcи за почерпката!Мда...роклята е страхотна-изчистена,семпла и ужасно елегатна!И аз сега разбрах,че ти предстои такова събитие..а мъжо грък ли е?Или?

Шанкулова,добре си се завърнала при нас!Поздрави на Русе!И хайде чакаме те тук при нас,че нещо в последно време тук при нас  много събития,срещи,изненади....абе от всичко по многооооо....

И на другите завърнали се мами-поздрави от мен...и дечицата ви да са здрави!

...и така...много съм "уморна"...бях с моето малко слънце на детски рожден ден и нали се сещате как се чувствам...но важното е,че детенце беше много щастлив;не искаше да си тръгваме и утре пак да ходел на Рожден ден...моят син иска само гости да имаме у нас и той да ходи на гости..

Пожелаваm Ви мили мои бамбини хубав weekend
Hug

# 61
  • Мнения: 0
Жу,публикувах и видях,че сте писали вече...няма,мила,да съм с малката маймунка.Този път/за първи до сега/ остават моите мъже тук двамата..отказах се да пътува с мен.Оттук няма директни полети за Кипър,винаги с трансфер през Виена или Германия,и затова ще му спестя пътуването.А пък аз само за 21-23.08.идвам и не си заслужава за 2 дена...  Wink

# 62
  • Мнения: 903
Добро утро, прекрасни! Закускаааа...
Набързичко минавам само усмихнат уикенд да ви пожелая... 

# 63
  • София
  • Мнения: 1 456
Доро утро и от мен!
Започвам багажа да приготвям, само да хапна от Блондината закуска.
После сигурно няма да мога да намина! Mr. Green

Жу, весело изкарване!
Дано успеете да се видите с мама преди това!
А, къде пък видя Тихери, че е писала??? newsm78

Лина, и на мен така ефирна по ми харесва!
Иначе Арванати ти приляга
страхотно. Peace


Весел уикенд!
В София пак вали, но дано е само тук!
Цунки на всички!  bouquet Hug Hug

# 64
  • Мнения: 213
Момичета, добро утро! Да почерпя, днес моят мъж става на...  Grinning:


Любимата му еклерова торта от Лагуна в София  Grinning И от узото на родата:


# 65
  • Мнения: 213
Сега ви почвам  Grinning

Цвети, да не играя майката-природа, но и аз усещане като за момиченце имам  Heart Eyes за теб и вашите желания... Точно същото усещам и за мен, още преди да е станало каквото и да било  Joy Иначе искам момченце първо, ама поне мъжът ми не може да ме обвини в пристрастия  Grinning

Жу, напълно ти вярвам, мила  Hug И аз бях така като я видях - една приятелка от атинската групичка ми я показа и аз се влюбих  Heart Eyes И като почнах едни хвалебствия - тази феерия, тази красота, това очарование  hahaha Пък иначе не съм много по такива излияния  Sunglasses Очите ми останаха  #Crazy Ами да, кройката е много добра, пък и тези високи талии сега са модерни, та с един куршум - 2 (3  Wink) заека  Grinning Разбира се, че приемам мнения! И въобще не се натрапвате, момичета - и аз мисля крива да е, ама се двоумях и имах нужда някой да ми потвърди "СТАВА"  coolcool Така значи - дълбоко деколте и неравна по дефолт, каквато ще я изкарат първоначално - СДЕЛКА (както Цвети казва  Grinning). И както Кати казва - очи пълни, само на мъжО ръце не-празни  Laughing  Joy

Мацки, освен това съм си взела и обувки от набук за апликиране с италианската дантела, която ще остане след като украсят бюстието  Grinning Много хубави, удобни обувки от Пещера за 50 лева - не ми трябват кичозните италиански боклуци, с които е пълна София  Wink Само се наложи да сменя тока, че не го одобриха момичетата за роклята, вярно много спортен беше. Ето:

http://www.picvalley.net/u/1904/15022226478384670861250323059EHZ … hJqCfgAOuKGhE.JPG
http://www.picvalley.net/u/2528/126400373912172474151250323065mw … 0wL7MYnhc3OFC.JPG
Малко са невзрачни, но след апликирането пак ще ги видите за сравнение  Wink Поне ставам почти колкото мъжО (токът е 9 см, а аз съм 1,75-6-7 (не е ясно  Laughing).

Портмоне тип тик-так не намерих да го облицоват с платовете за чантичка, ще ми направят кукленска торбичка  Flutter А за бюстието още пролетта си взех страхотен гладък сутиен на Триумф с банели и подплънки малкинко  Wink, който носих с кеф няколко месеца и го дадох да го вграждат и унищожават, гледах да го съобразя с формата на деколтето и с формата на моя си бюст Wink

Десита, точно, грък  Grinning Баща му е от Кавала, а родът на майка му Арванити са от Лесвос, произвеждат узото от Пломари  Grinning Дядо му с часове обясняваше на всеки дошъл гост как се прави узо и мърмореше, че вече не го правят като хората  Grinning Лесвос е най-доброто място за узо в Гърция  coolcool Аз нямам принос, но след като се установим, ще помагам с каквото мога  Grinning

Миреле   bouquet  bouquet  bouquet Ееееееех носталгия  Hug

Муци, не само Арванити, ами Арванити Христофору  Laughing Ако трябваше да слагам тире с мойто изначално дълго име щеше да стане.... последният да затвори вратата  hahaha

Блонди, благодаря за закуската  Grinning Страхотна, както винаги (ти  Hugnewsm51

# 66
  • Мнения: 289
Здравейте,  Hug


MIRELE SIM благодаря за пожеланието  Laughing  Laughing  Laughing ,мъжа ми е навит още отпреди за близнаци  Laughing ,но мисля да се въздържа  Peace  Laughing Joy

ThracianLina  прекрасна рокличка,наистина  Party Peace.Чак сега нета ми отвори страничките да я видя.Нямам търпения да видя друг модел с нея (ти)  Peace Peace И на колко викаш става мъжа  Rolling Eyes Да е жив и здрав и много обичан от теб!
 
Жу наистина времето лети,затова останалите да действат и те по "семейните" въпроси  Wink

Блондич кога ще вземем да те вземем в Кипър  newsm78 ,макар и на гости  Wink.  Hug Само билетите за сега не мога да ти поема,иначе си добре дошла у нас.Много ми се иска да ви видя с малката. Hug

Ние оправяме малко вкъщи "ергенската си квартира" и ще палим към АгияНапа.Не съм ходила още,а съм чувала,че е много красиво  Peace

# 67
  • Попово
  • Мнения: 687
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ    bouquet
да се Свети името на Божията Майка и на всички с това красиво име Мария   Praynig Hug   bouquet

# 68
  • Мнения: 17
Да се включа и аз в темата ви след четене на предишните 26 (вече цял предиобед) !   bouquet
Сестра ми е в Пафос с приятеля си вече 1 година и отскоро е бременна (5 или 6 седмица). Ходи при 1 гинеколог - не остана доволна. Преди седмица беше при втори, като че ли впечатленията от него са добри, незнам... Молбата ми е към мами или бременни от Пафос - Препоръчайте добър гинеколог!
Благодаря предварително на всички отзовали се!   bouquet

# 69
  • Мнения: 903
Здравейте пак мацоранки!..... Сутринта пропуснах да ви поздравя с един от най-големите християнски празници...

Честито Успение Богородично!

Нека Светата Божия Майка закриля всички нас и любимите ни хора!  Живи и здрави именниците!  bouquet

Альоууу, Мириам, няма ли да наминеш поне днес и да почерпиш бре душко?... Whistling Mr. Green
Линче, жив и здрав да ти е мъжо-рожденник и много весело парти днес със щастливи емоции.....
Пък и на такава дата като е роден вярвам че Богородица винаги ще бди над него и семейството му..,
т.е. и над двама ви!.... Hug........................ Та на колко викаш става тоя късметлия дет`те е докопал?   Wink

nad_and welcome..... бременни мами в Пафос не знам да има, обаче можеш да пишеш на ЛС на Мечето /ще я видиш на първа страница в колонката "Това сме ние"/ тя е там и има двама сладура -близнаци на около 1~2-годишна възраст, т.е. неотдавна е било да ходи по гинеколози за проследяване на бременността си и вероятно ще може да те насочи....
Муцинко, стегна ли багажа?.... Хайде лек полет newsm52 и те чакаме да се включиш от там Hug

Цвете, мерси за гостоприемното предложение, душко Kissing Heart..., ама трябва да си намеря спонсор за самолетните билети #Silly иначе....... то и така сО зор събирам пари за основен ремонт на банята, пък ако трябва да дойда със змейка, полета в двете посоки таман шЪ ми изпапа парите за ремонта, дет още не съм ги събрала сЮФсем #Crazy hahaha.....
Ноооо неведоми са пътищата Божии.... и кой знае....
Пък гледай и как /като споменах Създателя/ Той подрежда нещата - ето на сега сте "младоженци" и имате времето и спокойствието да направите някои преустройства в "ергенското"ви жилище, така че да го пригодите за още един бъдещ член... newsm32 Hug Hug

# 70
  • Мнения: 0
ЕХОООООООООО И АЗ ТУК newsm51 newsm4 Hug Hug
отново в къщи Peaceживи и здрави Peace
Честита нова темичка със здраве да си я изпишем newsm10
Блонди  smile3501както винаги си се справила чудесно  smile3525
 НА всички празнуващи честито и със здраве да си носят името
Милички отивам да ви чета,че май много съм изпуснала....а толкова много ми липсвахте Hug Hug
В хотела се беше развалил интернета и загубих всички пътища до вас smile3515
Хайде да почерпя кафенце и да разгледаме клюките

# 71
  • Мнения: 213
Много ви благодаря, момичета милички  Hug! На колко ли - ами колкото са малинките върху тортата (без да броим семките в плодчетата  Grinning). Шегичка  icanfly Ето я задачката-закачка - през всяко десетилетие от живота ни ще има само по една година, през която възрастта и на двама ни ще започва с едно и също число  Wink След това гонитбата започва наново, но все пак това са само числа  tongue

# 72
  • Мнения: 0
  Честит празник на всички, празнуващи днес   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
  Лина, да ти е живо и здраво мъжлето! Приготви ли  му подарък по вкуса  Wink Wink Wink??? За мнооого години  cheers

# 73
  • Мнения: 140
Най-после успях да ви прочета с безброй прекъсвания,разбира се...
Анн, да ти е жив и здрав малкия юнак! Да расте щастлив и добър за гордост на мама и тати Hug  Hug  Hug Съжалявам че съм пропуснала събитието,големи емоции са били Peace
Добре дошли и на новите ни попълнения  bouquet Радвам се че дружинката ни се увеличава Wink
Цвети, честито и на теб... Стискам палци всичко да мине нормално Hug
Лина,жив, здрав и послушен да е и твоят мъж! Бъдете щастливи,а пък годините не ги мисли...тя и нашата разлика с моя мъж  е горе-долу толкова PeaceА и аз да се изкажа за роклята- страхотна е! Незнам какво планираш да и правиш,но и така е много женствена и елегантна Peace
Буболино,а вие с твойта принцеса кърмите ли се още newsm78  Heart Eyes
Муци, Кати да си прекарате страхотно Hug Hug!И този път не забравяйте фотоапарата Naughty
На всички неспоменати поименно много целувки!
За нас няма кой знае какво да кажа-опитваме се да свикнем с новото си местожителство ooooh! На мен хем ми харесва,хем не искам да съм тук...искам при вас на острова...незнам какво толкова ми е домъчняло за Кипър,ама може би 2 години там не са никак малко...А и хората бяха някак си по-различни...Тук всички ми се струват изнервени,озлобени...абе незнам...все пак още никой не познавам тук конкретно Tired
хайде лека нощ на всички че вече не виждам буквите newsm46

# 74
  • Мнения: 0
Аууууууууууууууу най-после ви изчетах smile3529
То много новини много нови неща и все хубави newsm10,на спречкванията не съм обърнала внимание Shocked
 А сега да ви почвам,че ме сърбят ръцете Joy
 Първо да кажа welcomeна Муци в Кипрото..дано полета е минал без проблеми Peaceако не се лъжа тази вечер трябва да е кацнала
Кате,дай малко инфо newsm78ти какво прави докато чакаше сестричката newsm78успя ли пиеш едно ободрително Joy...кафе...ауууу и ваканция newsm78как така ще те изпуснат от офиса newsm78на къде ще отпрашвате???Добър момент си избрала за почивка Peace
Цвети smile3501страхотна новина preggoспокойна и лека бременност Peaceдано жежанията ти се сбъднат Peace...и ако случайно се видим на срещата ще ти направя едно тесче за пола на бебето Joy...до сега не съм имала грешен пол smile3521
хей не съм врачка Joyи пари не взимам newsm62
Блонди,пеперудко наша Hugи мен ме човърка това за ангажимента newsm78...нали знаеш че не можем да спим докато не разберем всичко с подробности newsm78как?къде?какво? Joyхайде камонннннн на отчет ако е възможно Joyи удобно
Жу,ееееееееее и замирисва на море travelтръгнахте ли?Надявам се не с моторетката newsm78/майтапче/..весело изкарване и дано успеете да се видите с Блонди Peace
Десита,нищо че си без мъжете, Peaceтъкмо ще видиш какво е дириджето в Кипрото и да знаеш за другия път/надявам се да има такъв/ Peaceкакво да кажеш на мъжката половинка ..пък може и да си им екскурзовод Joy
Росита,честит племеник..да ви е жив и здрав на всички...поздрави и за майката...а лелята да му купи голям подарък Peace...за работата не се отчайвай...септември тръгват ученичкита на у-ще и ще се открият много работни места Peace
Шанкулче Hug Hug и на нас ни липсваш...но ти така или иначе трябва да свикваш с русе Peace....а не обещават ли за напред нещо на мъжото свързано с Кипрото newsm78...поне за малко  Peaceкога каза че идва зет ми newsm78 newsm78да не пропусна момента newsm78
Лина..поздрави за рокличката Peaceстрахотна е...и теб доста задължения те очакват покрай тази сватба..и аз не знаех ,че предстой такав хубав момент Peace а...и след декември друг Peaceолееее малеееее само такива изживявания пожелавам на всички smile3521...Със закъснение  newsm59 на човека до теб....пиите едно и за нас...как мина купона?
Кафенце...не искам да те връщам назад...радвам се че всичко е приключило добре luvbedа и консумирано и запечатано Joyи най-вече е било каквото ти кажеш,нали сме жени няма да се даваме така лесно яяяя Crossing Arms

Пепена...надявам се да сре оздрявяли Peace
Милички ,благодаря за пожеланията...наистина си изкарахме чудесно Peace,но утре/днес/ще дам отчет ,че съм труп и на 3 именни дни ходихме...направо ми мириши на възглавничка...на всички

Общи условия

Активация на акаунт