Време никак не остана, скоро ще съм мама :) /септември-09'38/

  • 12 205
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
wish, стискам палци раждането да се позадържи. Познавам много момичета, чиято тапа е паднала в 8-я месец, а родиха почти на термин, че някои и преносиха. Инфекцията не е задължителна, но това разбира се ще прецени докторът ти в понеделник. Най-важното е да не се притесняваш излишно Hug Пък може тапата да пада на няколко пъти и този път да ти е изпаднала малка част от нея примерно Simple Smile

# 271
  • Мнения: 20
Здравейте момичета, Grinning
Включвам се за малко, само да ви се похваля, че на 11.08.2009г. родих моята малка Лъчезара-2360гр., 49см.
От вчера съм си вкъщи, но тя е в кувьозче и ще се позабави с изписването.
За сега, малкото ми лъвче се справя добре, макар и бавничко.

# 272
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Оле, malta Hug Hug Да ти е жива и здрава и много скоро да си я приберете в къщи. Разкажи като имаш време какво стана, та така неочаквано

# 273
  • София
  • Мнения: 462
malta, тия дни си мислех за теб! Hug Честита да ви е малката Лъчезара! Дано скоро си я приберете вкъщи!

# 274
  • Мнения: 53
Браво malta!!! Да е много здрава ти желая!   love001 И скоро да се гушкате в къщи Simple Smile

# 275
  • Мнения: 365
Лелееее, още една страхотна новина

malta, да ти е жива и здрава дъщеричката, бързо да наддаде и да расте будно и щастливо дете. А ти да се възтановиш бързичко и да имаш възможността скоро да я гушкаш и обгрижваш.

Наистина се започна!!!!

# 276
  • Мнения: 83
Здравейте момичета, Grinning
Включвам се за малко, само да ви се похваля, че на 11.08.2009г. родих моята малка Лъчезара-2360гр., 49см.
От вчера съм си вкъщи, но тя е в кувьозче и ще се позабави с изписването.
За сега, малкото ми лъвче се справя добре, макар и бавничко.
Честито, malta. Да ти е жива и здрава, а ти търпелива.
Добри килограми се е родила и съм сигурна, че бързо ще излезете. Ако не можеш да я кърмиш, непременно и събирай кърма.  Hug

# 277
  • Мнения: 68
Здравейте ...имам много да честитя.
Но на 1-во място  ЧЕСТИТО СЛЪНЧИЦЕ НА MALTA- желая ви мн щастия с малката Лъчезара и бързо да се прибира при тебе в къщи. newsm07 baby
ЧРД на Villi  newsm59 Здраве, Любов и пълна къща с бебешки усмивки newsm51
И не на последно място честит имен ден на всички с името  МАРИЯ baloni

# 278
  • Мнения: 186
ЧЕСТИТА ГОСПОЖИЦА НА MALTA! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА!

wish, ако това е била тапата не означава непременно раждане.Според мен е задължително да отидеш на преглед за да се види дали имаш разкритие.На мен с дъщеря ми ми падна тапата и след 2 седмици чакане да родя ми предизвикаха раждане.Има опасност от инфекции за това.Успех Peace.

# 279
  • Мнения: 17
   malta, честито бебенце! Да ви е живо и здраво и скоро у дома! Hug
 А чие ли ще е следващото бебче  Joy  newsm68 newsm08

# 280
  • Мнения: 14
Лелееее,каква новина!
Малта,честита ти девойка!Да сте живи и здрави и мого скоро да се гушкате вкъщи! Чакаме подробности!
 Добро утро,мацки!Аз нещо не можах да спя.Стана 4.30 и като се ококорих #Shocked и край на съня.Ще пия едно кафе,ще се къпя и хайде на работа,че тук почва новата седмица!
 Лек ден!
 

# 281
  • Мнения: 5 026
Malta, честито бебче! Живи и здрави да сте!   bouquet
Поздрави и на всички именички и рожденички, живи и здрави!   bouquet
Мен, като ми падна тапата, родих същия ден.
От няколко дни след 17ч. ми става зверски лошо, ама страшно направо  Sick Минава ми към сутринта.

# 282
  • Мнения: 19
Какво хубаво събуждане  Grinning.
Малта, честито ви щастие. Дано бързичко си вземете при вас малката Лъчезара  Hug  bouquet
Днес пак ще ми е ден за чистене. Детенце стана рано рано и аз с него, а така ми се спи Tired.

# 283
  • Мнения: 62
Честито бебенце на Malta! Да ви е жива и здрава малката принцеса и скоро да сте си всички у дома!   bouquet

# 284
  • Мнения: 56
Ехаааа още едно бебче!
Малта, да ти е жива и здрава малката сладурка и скоро да си я вземете вкъщи!
Честито, на патерица, на всички именници и рожденици!  bouquet
При мен нищо ново освен, че оставам сама до вторник и малко ме е хванало шубето  Confused
Милото заминава. Наистина е важно да отиде в тая командировка, макар че като си помисля как ще си веят г...вете на Дюни и дори едно от мероприятията е на яхта и малко ме хваща яд  Crazy
Мен от няколко дни ме боли много кръста особено вечер. Не, че няма защо, при положение, че все нещо чистя или оправям (и след това идва някой майстор и освинва отново  #Crazy ). Но сутрин обикновено съм добре, само дето сега ме боли пак и дори малко на менструални болки отива. Имам си и контракциики. Привечер по една - две дори леко болезнени. Та за това малко се шашкам. Макар че повече не притеснява, че не е изчистено у нас отколкото, че ще взема да родя докато милото го няма  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт