Време никак не остана, скоро ще съм мама :) /септември-09'38/

  • 12 211
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • където има любов
  • Мнения: 307
  bouquet  bouquetЧестито на Анита!Много здраве и късмет в живота на малката принцеса!

# 61
  • София
  • Мнения: 54
Момичета, вас болят ви тазовите кости? Аз днес съм като след бой  Mr. Green От колената до кръста всичко боли  Tired

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Добре дошла на малката АНДРЕА!!!!
Да е слънцето на мама Анита!
 

# 63
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,не съм редовно пишещите,но пък за сметка на това съм редовно четяща Mr. Green
ЧЕСТИТИ РОЖБИЧКИ НА ВСИЧКИ МАМИ!!!И така времето си минава и скоро всички ще гушнем бебчовците си!При мен всичко е наред качила съм само 6кг Grinning,за разлика от първия път когато качих 15 и не ги и свалих BlushНие чакаме отново момченце,баткото е много щастлив,че ще има с кой да си играе и разделя всичките си играчки: "Една на Нан,една на бебе Гого" Mr. GreenБебчо живи и здрави ще се казва Георги!Днес бях до лекарката,че ми взе вагинален секрет и както си и  мислех си имам гъбки Blushта се лекуваме.Плацентата ми е взела да узрява бебчо се е обърнал и застанал на изходна позиция!Аз съм готова с дрешките,изпрани и изгладени.Утре ще пътуваме,да си вземем Илиян че е на село понеже е с гипс от 20 дни и в понеделник ще му го свалят.Много ми е  мъчно вече.но поне успях да свърша с всичко предвидено и остава вече само да чакаме Simple Smile
Дали мога да помоля за име и парола за снимчиците   bouquet
А и за първата страничка синьо щъркелче и казвам се Десислава София люлин 5
Много благодаря и приятна вечер на всички!!!  bouquet

# 64
  • Мнения: 53
Малеее, пак се разплаках от радост....голяма ревла съм станала Blush
Анита, честито миличка! Да сте живи и здрави цялото семейство, а малката Андреа (прекрасно име) да ви носи много радост!!!

Аз преди малко се разходих до "Пакостник" и взех ето тези неща:
Колан за след раждане
Бебешки крем при смяна на пелените
Бебешко олио
Бебешки гел за измиване от главата до петите
Хайде опитните мами да споделят каква друга козметика ми трябва за бебо newsm78

# 65
  • Мнения: 215
Честито на мама Анита 29!
 Да са живи и здрави и двете!

# 66
  • Мнения: 186
уж мами септемврийки,а само августовски бебешоци Laughing

# 67
  • Мнения: 53
уж мами септемврийки,а само августовски бебешоци Laughing
Mr. Green...то и при августинките повечето бебета са юлчета. Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 2 150
Ех, че хубава новина 
Честита дъщеричка на Анита, да им е жива и здрава! smile3525

# 69
  • София
  • Мнения: 462
Ех, голямо вълнение тия дни с тези хубави новини!

Да е жива и здрава малката Андреа, да радва цялото семейство, а Анита скоро да се завръща сред нас!

pocahontas80 , не си сама Mr. Green Особено като стане това време на деня и вече съм блокаж, едва вървя, боли ме кръст, срамни кости, крака, всичко. А най-весело е посред нощите като се опитвам да се изправя от леглото пъшкайки като товарен влак  Mr. Green Пък после се чудя що все се буди мъжа ми като ставам до тоалетната. ooooh!

# 70
  • София
  • Мнения: 54
Електра, явно мъжът ми спи много дълбоко тогава, защото въпреки странните звуци, които издавам, опитайки се да ставам не мърда  ooooh! Даже обикновено като се връщам от тоалетната хърка  Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 462
Електра, явно мъжът ми спи много дълбоко тогава, защото въпреки странните звуци, които издавам, опитайки се да ставам не мърда  ooooh! Даже обикновено като се връщам от тоалетната хърка  Laughing

А моя милия вчера ми сподели, че всеки път като стана се ослушва да не вземат да ми изтекат водите Crazy Горкичкият и той се побърка вече.

# 72
  • Мнения: 493
Честита дъщеричка на Анита!!!! Да и е жива и здрава и мноого да я радва Simple Smile  newsm51 newsm51 newsm68

Днес съм само на плодове и зеленчуци (като изключим един пакет пуканки и един twix Embarassed). Да се надяваме че на 21-ви, когато ми е следващата консултация, да съм отслабнала или поне да не съм напълняла.

Киара, много сладки дрешки си купила, особенно ме впечатли моряшкото костюмче Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 54
Моят изглежда все още много спокоен, което ме притеснява  Rolling Eyes При нас аз казвам кой какво и кога да прави  Mr. Green и явно той си мисли и сега ще е така, въпреки че от известно време насам се опитам да му обяснявам, че като дойде времето да не разчита на мен  Mr. Green а да действа. Ще видим какво ще стане. Поне от тази гледна точка ще е по-добре да съм със секцио, че ще мога да го организирам  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 11
Аз също съм от тези с болките. Краката от кръста до коленете много ме болят все едно са натъртени пък никъде нямам синини. Вечер като се обръщам все едно някой мечок се върти из спалнята, мъжо правилно ми вика че съм баба меца Laughing

Общи условия

Активация на акаунт