Тема №106-та се задава, ФЕВРУАРЧЕТО почивката си продължава!

  • 17 556
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 939
Здравейте!
Честит Рожден Ден на Ади! Да си жива и здрава и много щастлива с любимите си хора!

Честит Имен Ден на всички носещи името Мария (и производните)!



Тони тук съм! Бяхме в Габрово за три седмици, преди седмица се прибрахме в София. Нещо ми е много скапано. Искам да се върна на работа, на ясла Ина не я приеха, за частна мисля но са безбожно скъпи, та сега се лутам.

Русите близнаци са много готини. Роси и аз като ги гледах си мислех ако се срещнат и с Вяра и Велизара. Супер рус отбор ще са! Wink

Еления, аз нямам такъв проблем с бабите. Свекървата живее с нас и изобщо не гледа Ина, дразни ме само че и говори на бебешки, направо се побърквам като я чуя, няколко пъти саъм и правила забележки, но е много "чувствителна" и се сърди... Майка ми общо взето прави това което аз мисля, освен това, че като излизат на разходка, тя ходи след Ина, съответно си мисли че може да се ходи където тя иска, а като излизам аз с нея не е така разбира се, имаме си маршрут и позволени места за ходене... но това някак си за седмица го оправих...

Тони, аз мисля че във вторник следобед ще мога да дойда до Южния парк да се видим. Така че ако искате една импровизирана среща към 16.30 в Южния парк във вторник?!?

Ето и една снимка на Ина:




Весела събота!

Hug






# 31
  • Мнения: 354
Здравейте ,

 Нека днешният светъл празник напарави денят ви незабравимо приятен!



 Ние довечера сме на кръщене . Партито обаче ще пълна скука , защото  ще е ВИп.Няма да има деца , така че и ние сме без.Ще присъстват депутати , областният управител , кметът.С мъжо се опитахме да минем улево , но родителите на кръщелника мнго настояват и ние да уважим празника на детето им.
 Айде, отивам на фризьор.

# 32
  • София
  • Мнения: 96
Честит имен ден на днешните ни именнички. Нека Богородица винаги бди над тях и дечицата им!

Вчера Вики изобщо не ака! А днес в гърнето акото си беше съвсем нормално.

Вал, много са готини лигавниците!
Интересно, колко ли вратни пържоли ще излязат от жирафа на Евелинка? newsm78
Елениа, и аз съм в твоето положение. Най-вече заради това искам да живеем отделно, ама пустите финанси. На морето покрай децата Вики научи много нови неща, с някой от които не съм съгласна (като да къса цветя и да се бие) и сега наново ще се учим, че така не трябва.
А тези баби не осъзнават изобщо какво правят. Явно са забравили времето, когато те са били майки и някой им е глезел детето.

Тони, много са сладички "близнаците"!
Еми, страхотни снимки си направила! радвай ни по-често с твоите творения!
Яна, благодаря за историята! Много е получителна!
Много свежа снимка на слънчицето Ина!

*******************




Още снимки: http://www.flickr.com/photos/35066732@N04/

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 11:21 от Cattt

# 33
  • Мнения: 543
Мили момичета, влизам на бързо, за да ви почерпя, че после се изстрелваме на София.

Пожелавам на останалите именнички да са здрави, щастливи, ус9михнати, доволни, по- богати от към пари и положителни емоции и нека Богородица бди винаги над вас и семействата ви![/b][/i][/u][/color]

Не съм чела нищо от предния си пост насам, за това няма да коментирам нищо. Като прочета - тогава.

Еления, Благодаря сърдечно за подробното упътване, със сигурност ще го намерим! И разбира се - ще се видим!

Еми - Бадеми -довечера ще ти пиша на лични по твоето въпросче, а също така и за да ти дам тел. Радвам се, че и Денил ще е там, дано и с нея се видим!

А на връщане и с Бургазлийките! Липсвате ми, мили момичета!

Ставам, целувам ви!

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Честит Имен Ден на всички, празнуващи на днешния ден! Много здраве на всички желая, повече усмивки и ведро настроение!

Честит Празник! Днес е и ден на Варна!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Искам да честитя на всички ,носещи прекрасното име Мария!

И на всички ,които по паспорт или по душа са варненци!



Честито и на всички други,които имаха поводи тези дни.Бъдете здрави Hug Heart Eyes Hug

# 36
  • Мнения: 307
Честит имен ден на всички ,празнуващи днес!!! Бъдете много здрави  Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51

Не съм ви чела назад , ще наваксам като се приберем утре вечер  Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 180
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ГОТИКА И МИРО!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВАРНЕНКИ!ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МЕРИ!ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ДРУГИ!

НЕКА БОГОРОДИЦА НИ ДАВА ЗДРАВЕ И ПАЗИ ДЕЦАТА НИ!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 38
  • Мнения: 87
Момичета,честит празник!Нека Богородица винаги ни закриля и помага!
Честит имен ден на Мери,Готи и всички други ,които не нарочно забравяме че имат имен ден днес.Да сте много здрави момичета! Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 384
Честито на всички именнички днес. Да са ни живи и здрави!


Вал, браво. Успех! Чудесна идея!

Cattt, страхотни морски снимки  Heart Eyes Да нацелуваш моделката със зеления бански от нас Heart Eyes
Yana_varna, много ми харесва това, което си написала. Много е точно. А дали има шанс за някоя снимка на слънчевата ти кукличка  bouquet?
Камчи, какво е това детско кръщене, на което е ограничен достъпа на деца? Странна работа.
Близнаците на Тони и Виви и близначките на Бубето наистина биха били страхотен екип Grinning

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 23:42 от Пухка

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Записвам се да следя темичката,че съм изпуснала около 6 страници.Ние бяхме малко на Еленския балкан и от там не съм ви чела.Когато наваксам с четенето ще се включа повече.
Само искам да честитя на всички които празнуват днес.  bouquet

# 41
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
В нашата темичка пак е пусто. Няма кой едно "Лека нощ" да каже.
Емч е с температура, сутринта имаше 37.4, през деня спадна, към 20ч. беше 37.5, а сега е 37.9. Сутринта му дадох малко Нурофен след това нищо. Сега, когато се събуди ще му дам пак.
Много хубави снимки, Кат, Алинка, Елени  Heart Eyes всички са чудесни!

Лека нощ и утре всички здрави   bouquet

# 42
  • Мнения: 4 242
Много благодаря за честитките тук и по телефона, стана ми много приятно  Heart Eyes Hug
Честит имен ден на всички именници, живи и здрави да са!   bouquet
Ели, за това майката трябва да си гледа децата, но живота е... различен, принудени сме да ги оставяме. Иначе Тони казва "когато има три поколения..." не е от поколенията а от светоусещане. Ние се събираме десетина майки в градинката, и десетте имаме различни мнения, принципи, тертипи, тъй е тя  Simple Smile
Насладих се на снимки.
Много ме измарят момичетата, изгубила съм темпото и каталясвам. Осен това Ива се е научила да става рано, в 8 е на крак, до 9 е събудила и Емма и почват дивотиите. Та три дни излизаме и сутрин, това за нас е направо събитие. Ходим до парка и на обед се прибираме. Мен обаче ме боли глава от два дни от недоспиването, и лягам сега.
Сладки сънища!
Болничките бързо да оздравяват! Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 96

Хайде на кафето! 
Има горещо:

... и студено:

Кас, докато рових за емотиконки, при ето тази се сетих за твоите тарталетки!

# 44
  • Мнения: 674
Добро утро !

Честито на момичетата,които са имали повод   bouquet ,
на техните близки и на всички именнички от вчера   bouquet  bouquet  bouquet
Бъдете живи и здрави,всичко останало ще се нареди  Hug

Немога да коментирам снимките,защото все ще пропусна някой неволно,но всички са много
сладки.Много бъбриви и изобретателни стават вече.Умирам си от кеф като почне да дяволее и
повтаря всичко като папагал  Heart Eyes Ева нещо има страх към гърнето и неиска да стои  Tired,незнам как ще
я уча.Почва да плаче,веднага щом седне и това е така от мноооого време.Тя всъщност никога не е ползвала
гърнето по предназначение  Tired Някои вече са без памперс,ние сефте нямаме  newsm78
Бебето е добре,вчера бях на преглед.Расте си според седмиците,но мен пак ме почнаха контракцийте и сега
започва сериозното пазене,защото и разкритие си имам вече. Дано не избърза малката,че е много рано още.
Сега засичам контракцийте по колко са на час и ако се наложи ще полежа и в блницата.Лошо ми става като
си помисля само.Не съм се отделяла от Ева за повече от 3 дни и все се надявах до раждането да не ми се налага.
Както и да е.Хубав ден на всички,аз ще ходя да си купя пижама   Crazy  поне да съм подготвена.

Общи условия

Активация на акаунт