Тема №106-та се задава, ФЕВРУАРЧЕТО почивката си продължава!

  • 17 561
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
Ето идва в този час
времето да се разпиша аз
:

Ади , здрава , весела бъди
и изпълнена с мечти!
а бузанчото засмян
ще е батко най - разбран.
за това не се чуди,
а по въпроса работи!


Стига толкоз , че се знае
 Ицко иска да играе.

# 16
  • Мнения: 1 671
Ади, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и много обичана!   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 242
Честити рождени дни на Тонините мъж и баба, на бабата на Ели, майчето на Роси, и нашата Ади! На всички много здраве, обич и късмет!   bouquet  Hug
 Болничките бързо да оздравяват!

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ади, честит рожден ден! Много здрава ти бъди, късметът ти да е голям, нека щастието ти е верен приятел!

# 19
  • sofia
  • Мнения: 482
Ади, честит рожден ден!  Желая ти много здраве, щастие и любов. Успехи в живота и преди всичко разбирателство и много топлина в дома!

Ние утре стягаме багажите, заминаваме за Пловдив, а оттам на Приморско. Така че, Еленийка и Готи, ще организираме поне една среща черноморска задължително!
Голдънче, завърнахте се от морето - как изкарахте?
Вал, не се отваря линка, но смятам приятелката е Дуцката - аз видях творението още покрай на Анна РД. Много сладурско и оригинално.

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ей, момичета много неприятно с тия вируси пак.... Бързо оздравяване на всички желая   bouquet

И да ви покажа как си изкарваме ние на морето
 
по-нататък още. Хубава вечер момичета   bouquet

# 21
  • Мнения: 180
Пухка,можеш ли да ми дадеш мейла си,скайп,или там квото имаш.Много искам да ти пратя тпва дето не излиза в предния ми пост и още нещо.
Ей,мамчета пак болнички имаме ooooh! айде КЪШ вече на вирусите #2gunfire
Аз засилих профилактиката с Цитросепт,пием и 2-те,на Тека давам по малко за имунитет,а на мен 2 дни- ударна доза и ми мина слънчевата алергия,за това лято 2 пъти само съм правила hahahaа предното се влачих почти постоянно със обриви Close
Готи,писах ти на лични Peace
Момичета имам малък проблем,сигурно това го има при повечето от вас ThinkingС бабата на Стела(майка ми Grinning)не можем да се разберем за възпитанието на детето.Когато аз гледам малката много ме слуша,държи се добре,не се тръшка,внимателна е с околните деца,дава си играчките най- щедро и е доста вежлива.Защото знае,че в противен случай ставам строга,смръщвам вежди,карам се и не и обръщам внимание като плаче.Тези методи ми вършеха чудесна работа досега.Когато сутрин я остаявяме при баба и,тя отначало пищеше,и майка и угажда всичко,купува и всичко,позволява и всичко това,което аз забранявам Crossing Armsи ако нещо не ни е угодила на секундата Стела започва да пищи и веднага и се дава каквото пожелае.Абе с 2 думи баба си я прави луда,но на нея и харесва да угажда на внучето и не осъзнава,че по този начин се усложняват нещата.
Досега Стелка го раздаваше хамелеонски.При баба си се лигави,при нас -не.А от 2 дни забелязвам,че почна и при нас да се лигави,тръшка се,блъска,хвърля,огъва се като червей,ако не стане на нейната ShockedДнес реши,че няма да яде,какво ли не пробвах,но няма сила,която да я накара да яде...поне сок и вода пи,сега като заспа и дадох АМ-80гр.
Помолих майка ми да бъде по-строга с нея(това е мисия невъзможна за една баба)но тя отказа,каза ми,че детето е само на 1 г. и е рано да се възпитава ShockedКакво разбира тя от възпитание...разбира се,че не е рано Rolling EyesПомолих я да и направи забележка след моята  и детето в мигом спря да мрънка и да се гевези.Много съм притеснена,защото много държа на възпитанието,а ако майка ми продължава да я глези ще трябва да мисля нещо по въпроса....

Малеее олях се Embarassed
А сладък Емчо и майка му се показали Heart Eyes
Еми,постлала съм червеното килимче и чакаааааам Hug

# 22
  • Мнения: 69
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АДИ! Нека здравето, щастието и любовта са твои вечни спътници
[/color]!  bouquet  bouquet  bouquet

Много, много здраве и щастие на близките ви - Роси, Тони и Елениа!!!

Ама как хубаво ги редите римите, страхотни сте Hug Hug Hug. Пртодължавайте моля Wink!

Аз само успявам да ви прочета, за писане все не остава време!

Надявам се болничките да оздравяват бързо, бързо!

Лека ви нощ!

# 23
  • Мнения: 81
Честит Рожден Ден мила Ади! Бъди здрава и много обичана!
                      

Роси, Честит Рожден Ден на майчето ти ! Дано още дълги години да те радва и помага и правнуци да дочака ! newsm51 newsm51 newsm51
                       Честити 70 години на Еленината баба ! Да е жива и здрава и още правнуци да я радват!  bouquet  bouquet  bouquet

Еления, много си права , че децата наистина на тази възраст вече знаят с кого какво могат да си позволят и се държат различно с всеки. Дани също преди няколко седмици започна да прави абсолютно същите неща каквито ти спретва Стела. Ако иска нещо ( обикновенно телефона на баба си , който тя не дава ) , започва едно викане , а понякога когато е уморен или както беше болен едно огъване назад, пищене, рев при който се постъписах.... Даже притеснена дали наистина не му позволяваме много споделих това с Роси и Вяра, които като майки на 2 деца са минали през тези периоди и много ме успокоиха , че е нормално и си е такъв периода   Hug Hug Hug , а и от други дочувам , че и при тях е същия филм. По принцип четох някъде , че децата преди и след боледуване могат да изпадат в такива състояния също при които трябва да проявяваме търпение  Tired. А що се отнася до яденето - ако не иска , не я насилвай . Те мъничките слушат много повече нуждите на тялото  си отколкото ние. А може и я гърло , я уше да започва да го боли детенце. Аз по това разбирам , че нещо не му е както трябва на Дани  Peace. Но основното е , че винаги когато се съберат 3 поколения има търкания на тази тема  Confused. Аз съм казала на моята майка, че тя ме е възпитала мен според нейните възгледи , така, че аз ще си възпитавам детето в това което вярвам и чувствам ,че е правилно. Имаме много спорове , но какво да се прави....

Валерия, браво за проекта !!!! Много сладки лигавчета, дано да станат хит. Айде чакаме да се завърнеш в Сф.

Голдънче, добре сте се завърнали. Пак на време случихте, не като нас  в големия студ.

Алина, къде се изгуби? Да не сте в Габрово? Или аз нещо съм пропуснала  newsm78

Мами , който си е в София , айде да си организираме една среща другата седмица, защото ние заминаваме в петък .

Ето някои от снимките на разноградските ''близнаци''






                        
                      

# 24
  • sofia
  • Мнения: 482
Качих малко снимки, нещо фликър блокира на последната отсечка, но все пак... Утре вечер ще заключа снимките на дребния - не обичам снимки на децата да се реят в нета... Confused

Големи сладури РУСИ виждам на горната поредица снимчици... Wink

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 23:50 от emi_bademi

# 25
  • Мнения: 124
E, нееееееее няма такива разноГРАДСКИ близнаци hahaha hahaha hahaha
Много сладки бяха Simple Smile
Тони, все си мисля, че ако Бубето дойде в БГ и успеем да съберем 2-мата момъка с 2-те моми, ще настане истинска РУСА еуфория Joy Joy Joy
Прекрасни са всички дечица - и Вики, и Емчо и Ивчо и ....всички без изключения!

Мила Ади, честит рожден ден  Hug Бъди обичана и щастлива и много много здраве желая на теб и близките ти хора Hug

Лягам, че очите ми се затварят. Утре ще пиша повече Peace

# 26
  • Мнения: 180
Страхотни снимки видях!
Еми, определено ти се отдава фотографията,ама и моделите са невероятни.На Танчето как и ходи женско,не е истина hahahaА Симо е голям сладур русокосков,а каката е бонбон Heart Eyes
Тони,наистина много си приличат Дани и Стефко Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ти за споделеното Hugаз сигурно пак не се изразих добре..на сила не я храня,а се опитвах да я прилъжа,я с реклами,я с нещо друго...тя не е боледувала скоро,прегледах и ушите,гърлото,няма нови ухапвания от комари,никави признаци на неразположение ThinkingТа си мисля или ще вади кучешки зъб трудно,или е голяма и се учи на магарии newsm78

Сладки сънища. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 384
Мила Ади,


Пожелавам ти да плуваш надлъж и нашир из море от любов.

 
Бъди много, много щастлива!


Cattt, страхотен поздрав, благодаря. Май трябва да си призная, че двете с Elenia днес ме разчувствахте много. Щяхте да ме видите и чуете как подсмърчам, ако не беше спрял интернета amiiii
Cattt, подариха ни палатка с Мечо Пух, подобна на тази, която има Викито. Само дето Пакостливко много не се задържа в нея засега. "Навън" има къде по-интересни предмети, с които може да се играе Crazy
Еlenia, виждала съм докъде води възпитанието, за което говориш (живият пример е племенничката на мъжа ми, която е отглеждана от "свекърите") и няма да го допусна.
Тони, мислех си, че преувеличавате с Виви за приликата между Дани и Стефо, но след онагледяването ме обзеха едни съмнения... fiuuuuuu
Лека нощ на всички newsm46, мен ме чака работа atwork

Бързо оздравяване на всички болни дечица Praynig

...Хохохо, какво синеоко и усмихнато пингвинче се е излюпило.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 482
Много съм активна тази вечер, ама сега ми се е паднало ... и изключвайки лап-топ-а виждам, че вече е 15 август - Голяма Богородица...
Та рано-рано искам да честитя на всички носещи това прекрасно име и специално на Готика.
Готи, желая ти здраве и късмет да ти носи името, нека Богородица закриля теб, семейството ви и дома!!!

# 29
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!Честито на всички с поводи,няма да изброявам та да не изпусна някой  bouquet.За снимките -нямам думи ,всички февруарчета са повече от прекрасни.Искам да ви споделя нещо което ми попадна днес.Поне за мен е много поучително.

В час по философия професорът застана на катедрата,изпълнена с различни предмети ,и зачака студентите да утихнат.Тогава взе един голям буркан от майонеза и го напълни с топки за голф.Попита студентите дали съдът е пълен.Те отговориха утвърдително.
После професорът взе една кутия с камъчета и я изсипа в съда,разклати го леко и камъчетата се наместиха между топките за голф.И отново попита студентите дали съдът е пълен.Те пак отговориха утвърдително.
Сетне професорът взе кутия с пясък и я изсипа в съда.Естествено пясъкът запълни всичко.Той  попита още веднъж дали съдът е пълен.Студентите отговориха единодушно"ДА".
Тогава професорът взе две кутии с бира и изсипа съдърванието им в съда,което изпълни празното пространство сред песъчинките.
Студентите се разсмяха.
"Сега ,каза професорът,когато смехът утихна,искам да ви кажа ,че този съд представлява вашия живот.Топките за голф са важните неща във вашия живот-семейството ви,здравето ви,децата ви,приятелите ви,страстите и предпочитаничта ви-все неща ,които ако загубите всичко друго и ви останат само те ,животът ви ще бъде достатъчно пълен.Камъчетата са другите неща-работата ви,къщата ви,колата ви.Пясакът е всичко останало-малките неща".
И продължи:"Ако най-напред сложите пясъкът в съда ,няма да има място за камъчетата и топките за голф.Същото се случва и с живота.Ако губите времето и енергията си за дреболии,никога няма да имате място за нещата,които са важни за вас.Обръщаите внимание на нащата ,които застрашават щастието ви.Играйте с децата си.
Излезте с партнъора си навън,на вечеря.Винаги ще се намери време да изчистите къщата и подредите.
Погрижете се най-напред за топките за голф,за нещата ,които наистина си заслужават.Подредете приоритетите си .Останалото е само пясък."
Една от студентките вдигна ръка и попита:"А какъв беше смисълът от бирата?"
Професорът се усмихна."Радвам се ,че ме попитахте.Исках просто да ви покажа ,4е няма значение колко пълен е животът ви,винаги ще се намери място и за две бири"“
Честит имен ден на всички с името Мария,Марияна,Марио!Здраве ,щастие и много любов! bouquet моето бабче също е Мария -нека ми е жива и здрава!
Малко дълго стана но за тази година толкова! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт