ЮЛЧЕТА 2009 - ТЕМА 3

  • 12 172
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 179
Джилиан - ние сме в собствено жилище на морето, но 3пъти съм ходила с бебчо на хотел за по 1на нощт.Само взех 2пелени едната за отдолу др. да го завия.В хотела също ми беше много удобно Peace.Отивайте и не се притеснявай.Те и на мен така ми казаха , че съм луда на 16дена да помъкна бебе....но ела да видиш как му се отразява само.Пълно спокойствие, ядене и спане Heart Eyes
Стеф- още с каката ни казаха , че трябва само по гръб.Много е вредно по корем поне в началото бебчетата като са малки.Караха ме постоянно до 2год.възраст ако се е обърнала по корем да я обръщам и да не я оставям.

# 286
  • Кърджали
  • Мнения: 10 293
Да напиша два - три реда, преди да се метна отново в леглото.
Малкото дяволче спи. Като казах спи,гледам обсъждали сте позата на спане. Нашата госпожица спи по гръб, с обърната настрани глава. Така и е удобно, така я оставям.
ВЧера беше нещо кисела, почти до 5 часа не спа. Почна да си показва номерцата малко по малко. Днес обаче еспокойна. Дори успях да спя до късно.
Пъпчето и падна днес. Така че повече няма да гледаме тази гадна щипка.     
 

# 287
  • Мнения: 793
Я вижте в един друг форум/в гугъл ми попадна/ какво казва някаква др. Ганчева - "ТОВА КОЕТО Е БИЛО ОПАСНО,Е СТЕ НАПРАВИЛИ Е ПОСТАВЯНЕТО НА КЪРМА В ОКОТО-ТЯ Е ИДЕАЛНА ХРАНИТЕЛНА СРЕДА ЗА РАЗВИТИЕ НА БОЛЕСТОТВОРНИ БАКТЕРИИ-ОСОБЕНО НА СТАФИЛОКОКИ И СТРЕПТОКОКИ,КОЕТО Е МНОГО СЕРИОЗНО.ЗНАЯ,ЧЕ МНОГО ЖЕНИ НА ВЪЗРАСТ СЪВЕТВАТ МЛАДИТЕ МАЙКИ ДА ПОСТАВЯТ КЪРМА В ОЧИТЕ НА БЕБЕТАТА,НО ПОВЯРВАЙТЕ ТОВА Е НАРОДНО САМОЛЕЧЕНИЕ,КОЕТО МОЖЕ ДА КОСТВА ЗРЕНИЕТО НА БЕБЕТО ВИ!" newsm78
Моята бебка преди месец и нещо имаше проблем с едното оче,някакъв жълтеникав секрет.Капнах и на 4-5 пъти кърма и всичко се оправи. Това знам че бабешки метод Blush

# 288
  • Мнения: 1 208
Честито бебенце на Бори .  Hug

Момичета аз продължавам с продажбите  Laughing
Бях си поръчала от нета колан за след раждане.Сега ми го донесоха обаче са объркали размера.Аз исках двойка те ми пратили единица.Така,че ако някой се интересува мога да му го пратя.За талия 60-70см.е Много е хубав но не ми става тъй като аз по принцип /ген от майка ми/ си имам коремче и ми стяга доста.Струва 28лв.


Дейзи аз знам,че е хубаво малко през деня бебето да е по корем да си държи главичката изправена.


# 289
  • София
  • Мнения: 493
Сириус,съчувствам ти,мила,дано всичко е само в главата ти,но и според мен,щом таткото се кълне в детенцето ви,смятам,че не лъже.   Hug
И моя бебко май влезе в ревливата фаза.Тази нощ беше ужас,през половин час рев.И виждам,че се успокоява като го взема на ръце.Иска си при мама  Heart Eyes .Но пък се притеснявам да не свикне така,щом заплаче и веднага някой да го взима на ръце,но пък от друга страна,нали се нуждаят от любов и внимание милинките,не мога да го оставя да реве  Shocked  .
Вчера бяхме на лекар,наддал е 400гр и се пораснал с 4см.На мама бръмбара  Heart Eyes .
Сърничке вчера в скайпа щях да ти пиша,че и аз съм с Памперс Премиум Кеър и много ми допадат,нито веднъж не са пропуснали,ние сме още на 1-цата.А другите,които ползвам са си нормалните Памперс Нюборн и те не са ми пропускали досега.
Момичета,да ви се оплача,майка ми иска под главата на бебко да слагаме възглавничка,за да си държи главата изправена,защото непрекъснато му е настрани.Аз и казах,че бебетата нямат нужда от възглавници,но тя ми каза,че главата му щяла да си остане пипонеста и пъпешовидна,а така като му слагаме възглавничка,той си прави дупка в нея,така да се каже и си я държи изправена.Сега му я махнах,щото ме дразни,но тя постоянно му я слага.  Twisted Evil
Айде,че нададохме вой.

# 290
  • Мнения: 32
Я вижте в един друг форум/в гугъл ми попадна/ какво казва някаква др. Ганчева - "ТОВА КОЕТО Е БИЛО ОПАСНО,Е СТЕ НАПРАВИЛИ Е ПОСТАВЯНЕТО НА КЪРМА В ОКОТО-ТЯ Е ИДЕАЛНА ХРАНИТЕЛНА СРЕДА ЗА РАЗВИТИЕ НА БОЛЕСТОТВОРНИ БАКТЕРИИ-ОСОБЕНО НА СТАФИЛОКОКИ И СТРЕПТОКОКИ,КОЕТО Е МНОГО СЕРИОЗНО.ЗНАЯ,ЧЕ МНОГО ЖЕНИ НА ВЪЗРАСТ СЪВЕТВАТ МЛАДИТЕ МАЙКИ ДА ПОСТАВЯТ КЪРМА В ОЧИТЕ НА БЕБЕТАТА,НО ПОВЯРВАЙТЕ ТОВА Е НАРОДНО САМОЛЕЧЕНИЕ,КОЕТО МОЖЕ ДА КОСТВА ЗРЕНИЕТО НА БЕБЕТО ВИ!" newsm78
Моята бебка преди месец и нещо имаше проблем с едното оче,някакъв жълтеникав секрет.Капнах и на 4-5 пъти кърма и всичко се оправи. Това знам че бабешки метод Blush
Но те кара да се замислиш като прочетеш нещо подобно.Аз сега не смея нищо да направя, ще звъня на лекарката да видим какво ще каже.

# 291
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Завръщам се и аз към пускането на темите  Party
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт