Епилепсия - накъде! тема 9

  • 59 805
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 238
Да се намеся и аз!Днес и ние празнуваме.Имам две Марийки в кащи.Баба и внучка.Пък дядото е рожденик днес.С един куршум-три заека!!!Ми айде честито и от мен!!  bouquet

# 16
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Динева да са ти живи и здрави именниците и рожденника.Приятно прекарване на празника.  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 272
dineva@mimi да са ти живи и здрави, и много щастливи. Приятно изкарване.    bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 511
Честит празник и от мен на празнуващите  bouquet  bouquet  bouquet
днес майка ми е именничка, и тъй като и Миро е кръстен на нея ,той днес си празнува

# 19
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Поли честито и на теб да ти е жив и здрав Миро и да те радва винаги също така и майка ти да е жива и здрава и да ти помага.Приятно изкарване , Tada Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 511
Пепи мерси за пожеланията
Мария 4 Честит празник ,с гордост да си носиш името  bouquet

# 21
  • Мнения: 214
Честит празник на всички. Нека Пресветата Дева Мария бъде с децата ни и ги избави от болести им, да ги крепи, за да живеят и те един пълноценен живот. Hug (съпруга на Галинка)

# 22
  • Мнения: 1 040
Момичета за сега от мен ви пожелавам само хубави моменти през тези две семици като ме няма,като се върна ще ви разправям как е в Банкя.
Галини ще те чакаме с нетърпение на 24. Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Момичета, току що ми се обади Ема и ми каза че има промени в Банкя. Няма клинични пътеки, нямали договор със ЗК и цените са вдигнати, нощувка дете 6 лева, нощувка родител 9 лева, рехабилитациите май били 25 лева. Пиша това че има някои записани майчета да са подготвени. Ако има нещо друго утре като се чуя с Еми ще пиша.

# 24
  • Мнения: 3 540
Момичета, току що ми се обади Ема и ми каза че има промени в Банкя. Няма клинични пътеки, нямали договор със ЗК и цените са вдигнати, нощувка дете 6 лева, нощувка родител 9 лева, рехабилитациите май били 25 лева. Пиша това че има някои записани майчета да са подготвени. Ако има нещо друго утре като се чуя с Еми ще пиша.

И от кога е това!  #Crazy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Ами явно от този месец, щом за предния нищо не се чуло. Пък нали и аз се върнах на 11-ти тогава нищо такова нямаше.

# 26
  • Мнения: 3 540
Да ,доколкото се сещам и Кеви Гери се върна в края на юли и нищо не каза по този въпрос! newsm78

# 27
  • Мнения: 244
Момичета, това е лошо за Банкя. Означава ли че няма смисъл от фактура? Социалните нищо ли няма да платят от сумата за престоя?
Честито на всички празнуващи на патерица!!!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 272
iva i няма значение за социалните, те пак ти изплащат до 380 лева мисля че беше. Няма нищо общо със ЗК и социалните.

Ванче може да не се е знаело, пък може и да не се е сметнало за нужно да се знае, няма значение вече поне другите родители научиха за новостите да не останат неприятно изненадани.

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 16:41 от siqna.muk

# 29
  • Мнения: 249
Ехо...момичета не прибързвайте с отговорите дее....Точно преди да прочета постовете ви и аз разбрах че нямало клинична пътека ,не са сключили договор със здравната каса.Една мама от форума по скайп ми каза.На нея са казали пак да се обади до края на седмицата да провери има ли нови промени.Аз каквото знаех го написах  в темата,че съм чула съвсем скоро че ще има промени на цените .Каквото съм знаела съм казала.За цените същото и на мен днес казаха,инак не съм знаела.

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 16:32 от kevi_geri

Общи условия

Активация на акаунт