Епилепсия - накъде! тема 9

  • 59 854
  • 715
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 540
Щом няма договор със ЗК ,няма как да изпълнява клинични пътеки!
А аз исках да кажа ,че наистина това е нещо съвсем ново ,щом и Кеви Гери не е писала нищо! Peace

# 31
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Е уверявам се ,че в тази държава няма оправия ,щом постоянно променят нещата.Какво е това чудо да не отпускат пари за рехабилитация на децата по клинични пътеки. #2gunfire

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Момичета аз пак да се похваля с една хубава новина, днес рехабилитаторката ни беше в нас и каза че Иренка се опитва да стъпва на краката си, и че това е хубаво защото не е от стягането ами желание. Много се радвам, явно всички рехабилитации и с помоща на вярата която имам започнаха и при нас да се случват хубави неща, дай боже вече само така да е.

# 33
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Сиянче много се радвам за вас .Пожелавам ти все така да се хвалите с хубави новини.Браво на Иренка. Hug

# 34
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Браво на Иренка  newsm44 ,все така да напредва  Praynig

# 35
  • Мнения: 119
Сиянка много се радвам за Иренка,дано само такива хубави неща да споделяш. Hug Hug

# 36
  • Мнения: 3 540
Малееееееее,Сиянка,айде за Коледа да си купите крачета! Hug Hug Hug Heart Eyes


Ехоооооо,току що ми звнънаха от РЗОК Варна ,протоколите ни за Кепрата от 2500мг  и Ламиктал 250мг дневно са одобрени! Peace
А нашия невролог ни беше заплашил ,че с тази Симтоматична епилепсия ,както са писали в Епикризата ,не ни се полагало нищо  по здравна каса  newsm78 #Crazy ,също ,че не отпускали повече от 1500мг Кепра дневно!
Сега 6 месеца спокойствие ,после пак ходене по мъките! Confused

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 10:57 от Vanq 66

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Пък аз пак да се похваля  Joy Joy Joy, май взех нагла да ставам с това хвалене.  hahaha
Днес бях на лекар всички изследвания които ми бяха пуснали са в норма, всичко е ОК. Гледахме бебето на видеозон, видях как ми маха с ръчички и краченца, слушахме му тоновете и като мръднеше се чуваха и движенията му  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Гинеколожката ми каза че много добре се е оформило всичко си му е на мястото, и отговаря точно за седмиците и дните в които съм сега. Взеха ми кръв за БХС и на 16 септември съм на ФМ- 4D ехограф, стискайте палци всичко да е наред. Питах за пола каза че не се вижда, крием се  Joy, но между нас казано мисли че е момче, но на 4D-то ще си покаже със сигурност. Пък моя мъж ми вика аз само момичета правя  Joy Joy Joy и сега го питах дали е сигурен че само женоря може да прави, той се подсмихва, абе каквото е живо и здраво да ни е.

# 38
  • Мнения: 1 193
Пък аз пак да се похваля  Joy Joy Joy, май взех нагла да ставам с това хвалене.  hahaha
Днес бях на лекар всички изследвания които ми бяха пуснали са в норма, всичко е ОК. ... абе каквото е живо и здраво да ни е.
newsm10 smile3521 smile3501

# 39
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Сиянче ,браво Hug Hug Hugважното е бебето да се роди живо и здраво.Какво да кажем ние майките ,които имаме само момичета.Много си ни е хубаво.Ех Ванче няма ли да свърши това ходене по мъките.Прекаляват чудят се какво да измислят вече. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 40
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Сиянче,браво миличка  Hug все така да продължава всичко до края на бременността . И на края да гушкаш едно здраво и красиво бебче,пък момиче или момче не е толкова важно  Peace

# 41
  • Мнения: 511
Сияна,чудесни новини
пък какво е ,живо и здраво
Ванче сега си дай и ти малко почивка,а за след 6 месеца ще му се мисли като
дойде

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Имам и да се оплаквам, днес ми се обадиха от социалните че няма да ми изплатят нищо дето бях в Банкя. Направо побеснях големи идиоти, ама те май не са си виновни, ами от Банкя като ми писали фактурата не я написали както трябва и ми се застъпва пътеката с платеното и ми ме зарадваха днес. Ама така ще е докато има некадърници в тая държава и все някой не разбрал нещо, ние ще сме потърпевшите. Но честно казано тая новина не успя да ми помрачи настроението което имам последните дни.  Joy

# 43
  • Мнения: 238
Искам да пусна два линка,които може да са от полза.http://www.puls.bg/health/news/news_2480.html и http://www.puls.bg/health/news/news_2525.html   това второто е за кортикостероидите и в частност за Синактена.И друго да съобщя.Значи д-р Христова от Токуда заедно със своя колежка имат желание да започнат прилагането на кетогенната диета.Ако има майче запознато или преминало диетата много моля да даде инфо.Ще събирам информация за докторката. WinkПък дано това не остане само в сферата на мечтите Praynig

# 44
  • Мнения: 249
Направо се чудя какво да правя.Кевин изпитва ужасен страх от бръмчащи неща особено от скутери(мотори)
Когато го водя да го подстригват само като  види  и чуе да бръмчи машинката се почва един рев ама рев,а когато чуе от далеко някъде че наближава мотор се втренчва и започва да трепери и гласи да плаче,инак си умира от кеф ако е спрян някъде да иде при него,да го разглежда и играе.Само със сешоара успявам да го развеселя някак като се правя на палячо.Не знам,винаги му обеснявам че това е мотор и т.н.но той нали още не разбира много,много и не може да осъзнае че мотора за да върви трябва да бръмчи.Явно скоро няма да се промени нещо относно страха.Чак когато ясно разбира какво му говоря.Казвам ви,че при всеки негов изпитващ страх аз се вцепенявам да не се превъзбуди и стане нещо.Много ме е страх.При вашите дечица случвало ли им се е подобно нещо? SadПосъветвайте ме как да го преодолеем този проблем?

Общи условия

Активация на акаунт