СЕДМИЧНИЦА 12.07.-18.07.

  • 9 012
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 637
Цитат на: Morena
Докато тя ни е на гости ще се гощаваме със скъпия с Флажил, а пък като я изпратим трябва да слагам Клион Д- 14 дни и тук възниква моето питане( пусто нетърпениееее  Wink ) и МОЛЯ Мели за консултация  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Тъй като ще свърша с Клиона точно по средата , важно ли е да се пазим до следващата леля Фло или не толкова?!


Извинявай, Морена, наистина не мога да чета всичко. Simple Smile

Доколкото схващам, питаш дали заради Клиона трябва да се пазиш от забременяване. Мисля, че не е нужно да пропускаш, но трябва да питаш гинеколога. Нали знаеш, съветите по мрежата и отдалече са опасни. Мога да кажа само теоретично. Simple Smile

Желая ти успех! Simple Smile

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Цитат на: Meli
....................................
Извинявай, Морена, наистина не мога да чета всичко. Simple Smile

Доколкото схващам, питаш дали заради Клиона трябва да се пазиш от забременяване. Мисля, че не е нужно да пропускаш, но трябва да питаш гинеколога. Нали знаеш, съветите по мрежата и отдалече са опасни. Мога да кажа само теоретично. Simple Smile

Желая ти успех! Simple Smile


Мели, разбирам , че не можеш да "огрееш"  Wink навсякъде , затова не е нужно да се извиняваш  Simple Smile .

Благодаря ти за вниманието и пожеланието ! Ти наистина си страхотен Човек !

Желая ти здраве и щастие  Sunglasses !

# 122
  • Мнения: 920
Ето мееееееееееее!

Вече (след 12 дни чакане) нашата повреда е отстранена. Сега можете да предположите какъвм бой за РС-то става  Grinning .

Имам толкова да чета - вие сте се скапали от писане....

От мен една полу добра новина - значи този месец реших да не пия никакви прогестерони. На 16 ден си намерих овулация (поне теста за ову беше положителен). Е до бременност не стигнахме, но добрата новина е че ми дойде в рамките на допустимото. Това е голям напредък за мен, защото без хапчета обикновенно идва около 50-60 ден.

Весел ден от мен!

# 123
  • Мнения: 920
Ренцинко съжалявам за лошите новини. Знам какво ти е - моята баба почина скоро също. Но животът е такъв.

Гушка на тебе много!

# 124
  • Мнения: 920
Морена твоят мъж за първи път ли пие Флажил? Как го пие? Получавал ли е страничните ефекти?
Моят ще пие. Нали и ние се снабдихме с инфекция - само срещу 15 лв. за прегледа.... Imp . Не ме питай колко пари е цялото лечение. Хубавата новина е че трае 10 дни (които аз почвам веднага след като леля Фло си тръгне) и като го приключим няма да има проблем с бебеправенето.

# 125
  • Мнения: 4 068
Леле кой се е появил отново!!!

Тияяяяя добре дошла след дългото отсъствие.Да знаеш колко ни липсваше.И аз колко имам да ти разказвам,а предполагам и ти.
Съжалявам за леля Фло.Ако знаеш колко палци ти стисках.Ама нищо сега почвам да стискам за другия месец.
Много се радвам,че пак си сред нас.

Момичета,днес си взех ДИПЛОМАТА!
Вече съм пълноправна козметичка.А и от липса на работа в салона не се оплаквам.Така,че това са моите добри новини.
Направо ви правя една голяма виртуална почерпка.
 beer  Popcorn  beer   bigdance2  cheers  Drunk

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Цитат на: Tia
Морена твоят мъж за първи път ли пие Флажил? Как го пие? Получавал ли е страничните ефекти?
Моят ще пие. Нали и ние се снабдихме с инфекция - само срещу 15 лв. за прегледа.... Imp . Не ме питай колко пари е цялото лечение. Хубавата новина е че трае 10 дни (които аз почвам веднага след като леля Фло си тръгне) и като го приключим няма да има проблем с бебеправенето.


Здравей Тиа, миличка , радвам се да те видя/чета отново  Grinning  Sunglasses !

Сега на въпроса с Флажила. Ние ще го пием заради моето възпаление ( на цервикалния канал ), двамата . Трябва да го започнем от първия ден на леля Фло , по схема - 3х1 след хранене , 10 дни .  Аз доколкото си спомням съм го взимала и преди , но скъпия ще го пие за първи път .

Поздравления за напредъка при теб  Grinning ! И успех с лечението!


Ренци честита диплома и мерси за почерпката Sunglasses !

# 127
  • Мнения: 920
Моренски скъпия го пие 2х1.
Аз ще пия едно хапче еднократно - някакво чудодейно за 40 лв...... Imp  и ще мажа антибиотичен крем още 7 дни (и той 40 лв.  Imp )

Ренцииииии честита ти дипломааааааааа....имам ли път към Пловдив съм там за....един....... масаж.....мммммммм...... Grinning (размечтах се)

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ренци. честита ти диплома. Само добри новини да се чуват вече Simple Smile
Не помня кой питаше какво е кучето - болонка, имало такива с дълги уши

# 129
  • Мнения: 4 068
Лалака,кучето е страхотен сладур.Направо нямам думи.
Да ви е живичко и здравичко и палавичко и много усмивки да ви носи!

Общи условия

Активация на акаунт