Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-14

  • 68 259
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 96
А Маргич си гледа внучката доколкото знам

# 166
  • Мнения: 559
Привет, момичета!
Нали знаете, че съм в ремонт и нямам време да пиша. Но редовно ви чета.
И не знам дали ще прозвучи достатъчно позитивно   newsm78 ама искам да ви помоля за помощ: ако имате възможност, разбира се, и ако минавате покрай магазин, склад или нещо подобно за санитарен фаянс. Търся под дърво и камък капак за казанче на моноблок "Фламенко" /производство на Фаянс-Каспичан/ в цвят "ПЕРГАМОН".
Много ви обичам всички, целувам ви !!!  newsm51    love001  love001  love001
А, докато пишех някой се сетил за мен - ето ме бе, ама в къщи е малък ад. Обещавам че ще пиша повече след около 10-ина дни. Дай Боже  Praynig

# 167
  • Мнения: 115
Krissi,стискаме палци за вливката, дано мине по-леко като запоследно.
За слънцето си мисля,че явно комбинацията слънце и терапии невърви, но след време когато организма се изчисти може и да го понасяме. Май да си седим на сянка е по-добре.
Папароско, не е зле да се представиш наистина.
Поздрави на всички Hug Hug

# 168
  • Мнения: 708
Здравейте! Има активност, както виждам, доста сте изписали от два дни.
Пясък, съжалявам че не се срещнахме, след два дни и аз отивам в Сандански  Laughing
Сиско 77, не се престаравай толкова де, да не те изморим  Hug
krissi55, успех утре!  Hug
Нинче, мила, хич не ги обичам тези ремонти. Хайде свършвайте по-бързичко!  Hug Ние отложихме за догодина, живот и здраве.
Хубав ден на всички!  Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 169
  • Мнения: 91
Здравейте !
Бях няколко дни на село и не съм се влючвала. Имахме сбор - ядохме и пихме.  За шетането няма да ви говоря. Пък колко пране ме чака - ужас. Ама пък смених обстановката, научих клюките, срещнах стари познати, похарчихме един джоб пари и се върнахме в къщи.

                                                                          Hug 

# 170
  • Мнения: 972
Сиско 77, не се престаравай толкова де, да не те изморим  Hug

Никакво престараване! Аз съм си такава -опровна! newsm62
Пък съм и скромна... Mr. Green

# 171
  • София
  • Мнения: 5 074
Браво момичета, ей това се казва позитивизъм.

Продължавайте в същия дух!

  newsm10 newsm44
А Вие се опитвахте да ни накарате да мислим позитивно, нали  bowuu

# 172
  • Мнения: 34
Е, всеки може да сгреши, важното е да си признае навреме!

 newsm51

# 173
  • Мнения: 430
     Сиско , пу-пу -пу , никакво урочасване !!!! Laughing
    Soniad ,наистина жалко , щяхме да заформим малка срещичка  Wink До къде стигнахме с форумската среща , пак ли я отлагаме за.... някога?!
      Хули, ходи ли на лекар?
       За слънцето ,не съм питала лекар до кога да се пазя , но съм на мнение ,че свърших с "голямото печене" .До преди диагнозата не съм се пазила въобще, пържих се по цял ден на плажа, чак си се чудя на акъла да ви кажа .С това съм се примирила, но с минералните басейниииииии ,никак не мога Sick Сега на почивката имаше такъв хубав басейн , така ми се цопашеееееее, но се цопнах само веднъж за две минутки,буквално. Някой знае ли ,завинаги ли ни е противопоказна минералната вода ?Ами сауната?!

# 174
  • Мнения: 972
Браво момичета, ей това се казва позитивизъм.

Продължавайте в същия дух!

  newsm10 newsm44
А Вие се опитвахте да ни накарате да мислим позитивно, нали  bowuu

Хули, само това ли ти се откъсна от сърцето?! fight
Ние такива мъдрости натворихме тия дни, а ти си траеш! И сега само това...

# 175
  • Мнения: 430
Е, всеки може да сгреши, важното е да си признае навреме!

 newsm51


        Да , това забравих....paparosko ,четох те , мислех да ти направя и аз един анализ , но виждам ,че признаваш и уважаваш вече нашият дух и оптимизъм!Надявам се ,че няма да внасяш тук негативизъм, дето се казва - ако не можеш да помогнеш , не пречи!!!

# 176
  • София
  • Мнения: 5 074
Браво момичета, ей това се казва позитивизъм.

Продължавайте в същия дух!

  newsm10 newsm44
А Вие се опитвахте да ни накарате да мислим позитивно, нали  bowuu

Хули, само това ли ти се откъсна от сърцето?! fight
Ние такива мъдрости натворихме тия дни, а ти си траеш! И сега само това...
Joy Joy Joy Само по главата няма да ме удряш, щото ще защитавам магистратура  smile3532
Какво да пиша момичета?
Виждам, че всичко при вас е наред, нямате нужда от мен като, че ли?
Пък и ви шпионирам, та ако има защо, веднага ще направя коментар  Grinning
А Папароско е добре дошъл тук, с неговите съждения, относно позитивната енергия и алтернативата при лечението на рака.
Ние сме широко отворени и приемаме всичко, което би ни било от полза в нашата борба.

# 177
  • Мнения: 972
Хули,никога повече не казвай,че нямаме нужда от теб! Naughty
С риск някое от момичетата да се обиди,ще кажа,че твоите постове ги чакам с трепет!
Момичета, всички ви чета с интерес,но за Хули имам едно специално място в сърцето си!
Тя е като майката квачка,която непрекъснато държи под око пиленцата си,приласкава ги под крилото си и когато нещо се провинят ги клъвне по неразумните главици...

И няма да те бия по главата, обещавам,че то магистратурата е важно нещо... Joy Joy Joy
Ама аз все си мисля,че ти твойта магистратура си я изкарала в школото на живота! smile3521

Спокойна вечер на всички!   newsm46 smile3524

# 178
  • Мнения: 430
       Добро утро, нещо полезно http://www.puls.bg/health/food/news_2536.html

      Сиско , тази песен, на Ивана мисля  newsm78 ,дето по-горе ни поздравяваш ,ми е любима напоследък,много ми харесва и текста и музиката!

# 179
  • Мнения: 832
Добрютро, дами!

Пясъче, за мен саламите въобще, пушеното и др. неща са табу, реших и ги изхвърлих от менюто ни. Wink Същото важи и за месото - сведено е до минимум и то предимно пилешко. Но тези неща ги пише в онази книжка, няма да я повтарям пак. Wink

Влизам само да ви снеса интересна статистика, която чух сутринта по шведското радио (не питайте  Joy ).
Та значи - според изследване на смъртни случаи в последните 16 години не чух къде (май в Швеция), 200,000 са починали от СЪРЦЕ!, а 160,000 - от рак.
Водещата наблегна именно на факта, че хората се страхуват повече от рак, но всъщност статистиката показва, че сърдечните проблеми причиняват повече смърт...

Това е за теб, Сиско, че онзи ден въпреки моите забавни примери продължи да звучиш в сиви окраски. Wink

P.S. Нинче, аз пък обичам ремонтите, защото после става едноооо...хубаво, уютно, чисто!

Да кажа за Специалната, някой питаше за нея - добре ми е тя, но е много заета. Wink

Криси55, нямах време да те "приветствам" както трябва, а и бях без компютър близо седмица, но си голяма работа и ти, да знаеш!  Hug

Целувки на всички и усмихнат ден! Хайде на кафето с мляко!

Общи условия

Активация на акаунт