СЕПТЕМВРИ-09'40

  • 10 926
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
За Тина Киркова е задължително да са на Памперс, а и преди години в Шейново беше задължително. Преди 5 години ползвах Памперс и бях доволна, но все пак преди пет години. Пък и тези babylove са доста по-евтини. Точно мислех да питам за тях дали някоя от вас има отзиви.

# 61
  • Мнения: 1 046
Мерси за новата тема   bouquet

бамба -просто се разтягаш още, ама докога не  Thinking

Атракция днес си търсих за н-ти път количка из сайтовете-нашите имам предвид и мернах 100% съм сигурна подобно скейтче за количка, ама не мога се сетя изобщо къде. Ей сега пак прерових сайтовете, ама нещо не открих.
А иначе аз не мисля да ползвам подобно- Кокото голям вече за такива неща.

ето намерих най-после http://www.hippoland.net/display.php?page=cat1&cat=1&sub=1&offset=15

ако не се отваря в сайта на хиполенд на страниците за количките на страница 4-най-долу два модела са.

# 62
  • Мнения: 493
До колкот знам Папмперс имат и опаковка от 24  бр. Аз съм си взела от белия пакет - 33 броя, ако са много ще си ги отнеса в къщи Simple Smile

# 63
  • Мнения: 14
бамба -просто се разтягаш още, ама докога не  Thinking
Shocked Shocked Shocked #Shocked

# 64
  • Мнения: 56
Честит бебчо на Тони и честита бебка на Maliby! Бързо да се възстановявате и да се прибирате вкъщи!
 smile3525 newsm51 smile3525
На мен вчера почти всички болки ми утихнаха и само стягане на корема имах и толкова. Днес съм на ЖК пък да видим. Сега съм се разчистила от рано рано, че вече не издържам цялата натурия! Ще има трупове след малко защото тия с дограмата искат да влязат у нас през стената и я пробиха на 2 места в току що изчистената спалня! Ама милото е виновен защото с неговите вентилации само създава проблеми на майсторите и те правят глупости! #Cussing out
Хайде оставям ви и ще пиша после да кажа как е минала консултацията (или дали са ме арестували за предумишлено убийство  Mr. Green )

# 65
  • Мнения: 5 026
Атракция днес си търсих за н-ти път количка из сайтовете-нашите имам предвид и мернах 100% съм сигурна подобно скейтче за количка, ама не мога се сетя изобщо къде. Ей сега пак прерових сайтовете, ама нещо не открих.
ето намерих най-после http://www.hippoland.net/display.php?page=cat1&cat=1&sub=1&offset=15
Мерси, но тези не стават за моя модел количка  Confused

# 66
  • Мнения: 102
Честито на новите майчета. Тони25 наистина много голям мъж Simple Smile. Момичета като се родят всички бебовци може да си направим нещо като обобщение - Най-избързала госпожица, Най-голям младеж и т.н. Виждала съм в други теми подобни обобщения накрая. Засега Тони25 води класацията за най-голям младеж Simple Smile

Успех на другите майчета, на които са им паднали тапите Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 046
Цитат
Мерси, но тези не стават за моя модел количка

 Thinking а аз мислех, че са си стандартни, но по-скоро стандартните ми се струват това, което ти си показала

# 68
  • София
  • Мнения: 462
Честита малка госпожица на Maliby!. Тя милата точно това секцио по спешност искаше да избегне, пък то точно това й се случи. Но добре, че всичко е наред!


Аз преди малко се върнах от болницата. Днес обиколих де що имаше кабинети и доктори, вътрешни болести, кардиолози, алерголози, анестезиолози ooooh! Голямо обикаляне падна.
Другата сряда ще ме приемат и в четвъртък, живот и здраве, ще ми е секциото. Гадно ми е малко, че цял ден по-рано ще ме приемат, ама ще го преживея. Като я питам лекарката какво ще правим толкова време, тя ми се смее и вика: Е, как, ще точим ножа Mr. Green Ако устискам до тогава де, че си имам и аз вече доста контракцийки, повечето не са болезнени, но все пак честичко ги усещам.
Хайде, оставям ви за сега, но ще ви наглеждам дали няма с още някое бебе да се сдобием! Laughing

# 69
  • Мнения: 186
ЧЕСТИТА ГОСПОЖИЦА НА МАЛИБУ.ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА.  bouquet

Коластра и на мен ми тече много и то от около 2 месеца вече Crazy

# 70
  • Мнения: 34
atrakciq-я погледни товаhttp://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4288
Да са честити бебчетата на  Тони и Малибу  ylinfant  ylinfant smile3525

# 71
  • Мнения: 19
Само бърз запис да не ви изгубя дирите. При мен нищо интересно, имам си вече дата и аз за секциото на 10 ще е живот и здраве.
Днес чакам маминка да си дойде, ама ще е по нощите, та сега съм се разчистила като за последно, че да не завари лудница тук.
Да честитя малката кукла на Малибу и момченцето на Тони.
Да са здрави и послушни бебчета за радост на мама и тати и бързо възстановяване за момичетата   bouquet.
Бягам сега хубав ден на всички  Hug...

# 72
  • Мнения: 1 701
Да се изкажа и аз за тези "приставки" за количка. Нямам личне опит, но доста мислих и аз да взема и докато мислех, една приятлка си взе, ползва го има-няма седмица две и го захвърли. Май го продаде. Та от нея знам, че е страшно неудобно за превземане на бордюри, дупки, павета и количката става безкрайно неманеврена от това нещо. Та аз се отказах, понеже разходката ни включва и доста "пресечена метсност"! Simple Smile

# 73
  • Мнения: 71
Да ви се оплача  smile3518. Сега се връщам от преглед при акушерката и почти 100% бебчо се е обърнал с главата на горе. От 6-ти месец си беше готов да излиза и сега какво го прихвана да се обръща неправилно в последния момент. Все пак ме пращат на скан другия вторник да проверят със сигурност. После ще се опитват да го обръщат. Четох, че било малко болезнено, но не това ме притеснява, ами да не му стане нещо на дребния. Все пак ще е голям тормоз за него да го натискат с ръце и да се опитват да го обръщат. Дали може да го смачкат?   Shocked Shocked

# 74
  • Мнения: 68
Да се разпиша и аз в новата тема че и вчера изпуснах да се разпиша.. Thinking
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА Maliby newsm51
Иначе аз съм си добре, нищо ново при нас , освен една нова болка която ми се появи преди 2-3 дни. Виждала съм че има и други с таква в темата , затова не се шашкам много. Става дума за менстуалните болки. Всъщност на какво се дължат, дали са признак на нещо или е нормално newsm78
Споделете моля... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт