Милото АПРИЛско злато, изпраща първото си лято!

  • 10 802
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 568
Хайде и ние тук!
ol4e  bouquet за гостоприемството HugИ на мен обаче ми стана мъчно за лятото ,чак сега забелязах ,че почти си отишло.
Жабче наистина кофти ден.Дано не се повтаря.Последния ми кофти престой в София ме сблъска с много злобни хора,а аз нямах силите и намерението да търся справедливост.На едно от сопванията на продавачка отвърнах с "Благодаря",а тя  ShockedСлед тази случка тя беше много любезна с мен и ме обслужваше чудесно.Напоследък тук все по-често ми се случва ,шофьори да ми спират за да мога да мина без да съм на пешеходна пътека.Отстъпват ми реда си хора ,които чакат някъде или ми предлагат  да ми помогнат с количката,усмихват се на Ники .И заради всичко това разбирам предимствата на малкия град и съм доволна ,че живя по-спокойно .Ето докато съм писала и ol4eto е споделила това.
рони добре дошла Hug Липсваше ни.Пусни снимки от кръщенето.
L.V. страхотни са твоите кукли Hug
very nice каква ваксина слагате вие?И Ники снощи беше много неспокоен,но не мерих температурата,не ми се стори да има.Но и ние вчера слагахме Пентаксима и предполагам е заради него.
Принцеске ,имаш да се отчиташ от две събития със снимки,действай Hug
ben78 не знам как се чувствате,но изглеждате много добре и свежи с малката принцеса.Дано ушето се оправи вече и нямате проблеми Hug
Изпратих аз каките и татито към морето,а как ми се ходи и на мен Sad И тъкмо се гласях за парка ,а Ники заспа Simple Smile
Хайде лека от нас Hug

# 16
  • Мнения: 25
Лелее,Жабче,как се ядосах,з/то знам какво е! И ние като сме в центъро, постоянно се чудя откъде да мина.Малко спасение ми е синята зона и колчетата дето ги побиха тук-таме,но пак си остава истинско изпитание да се придвижа където и да било.Егати скапаняците! Не виждат,че сме и с двойно по-широки колички и пак никаква толерантност.УФ! Остава ни успокоението,че все още се намират и свестни хора, на каквито са попаднали dena i denni law
А иначе много е гот това с трите двойки близнета.Наистина е било голям купон!

Миме80
, не са различен цвят, и двете са синеоки,на едната са малко по-тъмно сини и винаги като я снимам и стават червени очите и аз незнам защо.Сигурно се избистрят още!

Рони,добре дошла на теб и християнче,живи, здрави и много послушни!
Бен78,сладурки сте големи!

И не на последно място,ама нали се изядосах, Благодаря ви момичета за хубавите думи Hug Hug Hug

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Дена, в интерес на истината за първи път ми се случва подобно нещо, досега все е било обратното. Спират ми коли за да пресека, помагали са ми с количката ако трябва нещо да я вдигна. Като изкарвам дребните за разходка редовно се спират непознати и питат дали искам да ми помогнат. Явно съм страшна гледка с преметната през рамо чанта и две кошници за кола с бебета в ръцете.  Joy Днес явно съм попаднала на темерути.
Ние щяхме да живеем в Хасково, но се отказахме. Надявам се да не сме сгрешили. Вярно е, че малкият град е чудесно място за гледане на деца и е по-спокойно, но няма как.
Дени, и аз искам да съм толкова мобилна, ама няма как с двойната количка. Дори и без количка няма как да се придвижа сама с двете, не мога да ги нося на ръце едновременно за дълго време. Напоследък се чувствам доста изолирана и това ми тежи, винаги съм обичала да не се спирам на едно място. Мъжът ми не иска да ходим никъде през уикенда, изморен е и му се стои вкъщи. А за мен дори ходенето до супермаркета си е разнообразие. Поне за утре съм измолила едно ходене до Хиполенд да видим едни столчета за хранене, че са на промоция, а поне на картинка изглеждат добре.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 568
Жабче със сигурност и двете места имат предимства и недостатъци,но всеки сам преценя.Беше ме питала как успяваме да пременим братовчедките еднакво Simple Smile днес пак ги спретнахме добре .Ще показвам снимки Hug

# 19
  • Мнения: 6 365
Жабче, да се надяваме, че е просто лош ден.

Аз пък имам наблюдения, че в София хората стават по-толерантни. Пробвайте да се разходите с количка из Пловдив- е, няма по-неадекватни шофьори. Ма как така ще спират за количка, нали после трябва да превключват пак на първа...дай по-добре да си дадем мръсна газ...

Аз със слинга трябва да пазя бебето от зяпащи бабки, дето не виждат къде ходят, но то не е винаги по тяхна вина.

Днеска змеят получи трети Пентаксим, даже не се зачерви от инжекцията- вече е по-лесно с по-дебелите бутчета. За щастие нямаше въпроси от педиатърката какво и дали яде, макар че се бях подготвила с версия.

Днес направих божествен кекс, за разлика отпреди два дни, когато реших да правя чийзкейк с боровинки. Като излезе перфектно от тавата, чак тогава се сетих, че май трябваше да го правя с безсолно сирене! Е, стана доста солен, но смятам да го продам като екзотична рецепта в някой баровски ресторант. Почти си го изядох, върви с диня.

# 20
  • not found
  • Мнения: 581
Жабче , тъпанарик колкото искаш ooooh! Как може такова отношение ? Тъпанари . Дано не ти се повтаря кошмарния ден  Hug

# 21
  • Мнения: 7 122
Жабче, да се надяваме, че е просто лош ден.

Аз пък имам наблюдения, че в София хората стават по-толерантни. Пробвайте да се разходите с количка из Пловдив- е, няма по-неадекватни шофьори.
Има, има. В Добрич.  Mr. Green Измислихме, че ако решим да хвърляме количката, ще я напълним с камъни с цел туризъм по пешеходни пътеки. Да не спират.

# 22
  • Мнения: 13
ЛВ  Hug надявям се не ми се сърдиш, така ми се видяха Crazy, малките сладурки да ги нацелуваш от мен Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 309
Ох, жабче, мила, така те разбирам, дано не се повтаря случката, ужасно е, прибираш се тресаща от нерви и вир вода и щом отключиш входната врата ти иде да се строполясаш на пода и да не станеш! Hug Hug Hug
Вери найс, много мерси за инфото за термометъра, малко скъпичък ми се струва, но ще помисля, може да взема!
Дена, знам, знам, че много се забавих с тия снимки, но младоженците още не са ми изпратили професионалните снимки от сватбата, както и от изписването на Стоян още нямам, но ще ви залъжа с малко снимки на Ния Party
Между другото, пак ахнах от толкова красоти, много сте сладички всички бе, ей!!!
Ето я и нашата Убавица  Laughing

[url=http://media.snimka.bg/4030/014315642-big.jpg/]http://media.snimka.bg/4030/014315642-big.jpg/

http://media.snimka.bg/4030/014315702-big.jpg/
офффф, нещо не мога да ви ги покажа както исках, пак за утре оставям, извинете ме!
лека нощ, момичета! Hug

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 22:23 от princessa raia

# 24
  • Мнения: 75
Жабче, мила, такива хора са навсякъде. Надявам се да не се повтори! Как ще псуват на нашите малки бонбони?!!!  #Cussing out
Все пак смятам трябва да изкараш эмоции. Думни някоя-друга чиния ,а после се изкъпи с някакъв ароматен гел-душ! (за такива случаи държа шоколадов!)  Hug

Мамасита
, забелязах, че жените са по-лоши на пътя тук в Пловдив. Имаме едно гадно кръстовище до нас, и като го пресичам с количка и Маги с колелото... Бордюрите са специално по поръчка към 20 см.... Мъжете спират, а жените не!  Twisted Evil

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Олче, мерси за темичката - страхотно именце си й сложила!   bouquet

Жабче, съчувствам ти за деня. Случват се такива, дано не е много често!

рони, ben78, добре завърнали се! Лина-бамболина колко е пораснала и се е разхубавила още повече! Ронка, честито ти християнче Мария, дай снимки от кръщенето! Heart Eyes

Poem, как сте, надявам се че всичко е наред с мъника! Praynig

Всички бебоци са страхотни, много се радвам на всяка пусната снимка!

Аз нямам време да пиша, че вкъщи е лудница с тези ремонти, но пък детската стая става много хубава! Ще се пробваме утре да я завършим, че в неделя заминаваме на почивка в Жеравна, да е готова преди това. Ако стане утре, ще пусна снимки! Peace

Темата за Поли я следя отдавна, преведох парички, надявам се и този път позитивната енергия и финансовите усилия на всички от форума да помогнат!

# 26
  • Мнения: 2 090
Олче,благодарско за темата  newsm51

рони,добре завърнала се Hug.Честито ти християнче!Нека е живо и здраво,и благословено дете!
Ха така,и зъбчета си имате,браво.Вие зачезнахте за малко,и я виж колко интересни неща ви се случват Mr. Green

Жабчеее,направо ми дожаля като четох какъв ден сте имали днес с мъничетата Tired.То пък бива бива,ама чак пък толкоз ooooh!,и цял ден един след друг все на идиоти да попадаш,кошмар Confused.Дано вече си по-спокойна,а и жабчетата също,и да не се повтарят днешните случки Praynig.Много ме накефи съвета на Мамочка,духовита както винаги:

Думни някоя-друга чиния ,а после се изкъпи с някакъв ароматен гел-душ! (за такива случаи държа шоколадов!)  Hug
Hug Hug Hug

Миме,писах ти на лични Wink

Принцеске,аз нещо не можах никакви снимки да видя на Ния Thinking

L.V.,куклите ти са неотразими просто Heart Eyes,ben78 и твоето куклЕ също Hug

chockolina,много сте бързи newsm81,за нула време направихте ремонта на детската стая.Снимчиците чакам с нетърпение аз  smile3508

Темата за Поли я следя отдавна, преведох парички, надявам се и този път позитивната енергия и финансовите усилия на всички от форума да помогнат!
Дано Praynig,при първа възможност и аз ще помогна колкото мога,моля се за нея,семейството и,и нероденото им дете Praynig

# 27
  • Мнения: 52
Здравейте на всички!
Аз се позагубих тези дни, но винаги когато имам възможност ви чета, за жалост не ми остава време за писане.
Първо едно голямо за   bouquet за Олчето за чудесната темичка!
Жабче как да не се ядосаш на такива злобни и невъзпитани хора, аз едва ли щях да издържа да съм любезна.
Рони честито ти християнче, да ти е живо и здраво и много да те слушка.
Ники е станал непоправим, почнал е да "хапе" зърната на гърдите ми и когато се опитам да изкарам гърдата от устата му той я стиска още повече. Незнам какво ще се прави с него, когато му изникнат зъбки, майще остана без зърна Simple Smile
Почнахме с пюретата и само се мръщим на тях, но от два дни насам вече с нетърпение чака всяка една лъжичка.
По повод на татковците - нашия просто няма как да не го чуе нощно време, тъйкато Ники се дере така, все едно се опитваш да го колиш. Отнасяме целия блок с дране. Единствено има мир, когато сме навън и сме в настроение, защото е имало случаи, в които ме е изкарвал извън нерви с неговото реване. Хората ме спират на улицата да ме питат, какво му има на бебето та плаче така неистово. Май му е по-голям ината. Айде пак се събуди, отавям ви и пак ще пиша като намеря време.

# 28
  • София
  • Мнения: 231
Страхотно заглавие на новата тема ,Олче  newsm51 !

Жабче, сажалявам  за лошия ти ден  Tired !Следващия път ме вземи с теб, та ако има някой такъв ентусиаст да му опукам два шамара ,та да  се научи  да не  псува майка на две деца  Crossing Arms ! Аз не съм ви казвала ,че ме беше срам  Embarassed ,но  когато бяхме бременни ,даже  бях в осмия  месец ,се сбих с един подобен  уличен  хулиган-олигофрен .Засече ни  с колата ,щеше да ни блъсне да се  утрепем като кучета ,и чак пък после  и смел - сочи ни  среден пръст,хили се  и ни псува .... Еееее,викам си...мойто момче ...нещо не случи на  кротка жена дето да  си я псуваш по улиците и да се разминеш безнаказано  и да си мислиш ,че си  егати големия мъж  Stop ! Настигнахме го на кръстовище със светофар и той  между две коли нямаше къде да  отиде... Мъжа ми не можа да се дореди ... Оня излиза  някъв такъв надъхан  и смел . Аз  си отивам кротка и  мнооого  бременна и  като  му  отвъртях  два шамара със засилка  Laughing   и като  зинах  Embarassed ... сега чак срам ме хваща като се сетя  Embarassed ... мъжа ми едва ни разтърва . Аз се пресягам през него  да докопам  смелчагата  и да се сбия  hahaha ... луда работа ! Оня умря от срам !От колите ни гледаха всички хора,свиркат,ебати цирка  Embarassed ! Чак контракций  получих от битката ... Ама...много нагъл...не се сдържах...  Embarassed

Бен, много сте сладки и добре дошла отново  Hug !

Л.В. , преееелестни,прееелестни  дечица ,като куклички  Heart Eyes  Heart Eyes !

Принцеске  и  вие сте  разкошни  Heart Eyes !

Отчет от  нас. Вчера  бихме трети Пентаксим. Нямаше проблем  (пу-пу). Ръст -65 см.,тегло - 8300  Whistling .

# 29
  • Мнения: 2 090
Kafenceto ,ти направо ме разби  hahaha,то не е смешно де,ама като си го представих Crazy.Точно това заслужават такива идиоти Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт