Милото АПРИЛско злато, изпраща първото си лято!

  • 10 801
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14
МараКаси по-добре иди на ехогаф и аз съм на мнение че е мн вредно за малко бебе рентген Naughty
Ако ви пращат за ортопедичен обикновено този по ЗК е с рентген май,аз отидох на частно и беше с ехограф.
 brilliantineна мен ортопеда ми каза,че 2-ри такъв преглед се прави в 10месец.За коликите не знам вече  Tiredкакво е туй чудо.Иначе е спокойна/като изключим мрънкането,мятането,постояното шаване и занимаване с нещо а и вече гласа си пуска здрааааво/.И аз давам чай на Хип.Иначе бях на Плазмон.Лошото е че от тия гадни колики се и запича тя и без това си има проблем с акането.

# 286
  • Мнения: 541
  ани4ka нищо не пречи да опиташ от петия месец. Особено ако целта ти е да захраниш постепенно и да свиква с различни вкусове и консистенция, а не да заместваш кърмене  Simple Smile Малката сама ще покаже дали е готова  Simple Smile
навсякъде пише по няколко дена да се дава един зеленчук.не може ли всеки ден различен?и коа да заместя кърмене?срещна в една статия че към одинката е добре  Thinking защото до тоава млякото трябва да е 75-80 % от ранетето,било то кърма или ам  newsm78
айла сподели наистина за твоя метод за заранване,на теб имам олямо доверие  Hug
мноо се обърка с това заранване  Crazy
извинете за правописа,липсват ми букви от клавиатурата  Mr. Green

Дея`  Hug
ssillvvi дано нямате проблеми със заранването и тоава да има апетит  Praynig

*Есента наближава а Априлчето е готово на дупе да сяда*
smile3521

Мамочка дано бързо се оправи малкото ти съкровище  Praynig
magdalena.savova дано се разминете със сериозна алерия  Praynig
Мара Каси страотно си се справила  bowuu Heart Eyes
the_empress как сте?има ли някаква промяна?
ol4eto замисли се с идеята за църква,но от края на предната ми бременност вярата ми не е така силна и съм малко  Rolling Eyes може да пратя майка ми  Mr. Green
Мимето80  Heart Eyes Hug мноо убаво ми става от постовете ти,все такива мили  Heart Eyes

аз да се поваля че в неделя живот и здраве ще идват брат ми и снаата и най-после ще си видя племенника!!!нямам търпение  Crazy
незнам защо така но все не моа да се наканя преди 12 да си лена,а все ми се спи сутрин  Crazy Mr. Green

п.с. мноо смешен ми се получи поста  Joy


# 287
  • София
  • Мнения: 12 246
Айла ще ми бъде интересно/както за кърменето/да споделиш как мислиш да процедираш със захранването Hug Peace
   С близначките беше малко странно захранването и не бих го препоръчала като избор за останалите майки. Подкрепям напълно насоките в темичката от блога на Хедра. Важно е да се водите по дечицата, а те са толкова различни. Ако искате да кърмите поне годинка е хубаво да не замествате прекалено бързо и прекалено много хранения за кратък период от време. Моите реално нямаха напълно заместено хранене до годинката не само защото аз исках така, но и защото те самите предпочитаха да сучат отколкото да хапват твърда храна.

# 288
# 289
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!

Аничка и аз все н успявам да си легна преди 1 ,а сутрин толкова съжалявам.Благодаря и за блога Hug

Ние сме уж добре.Детето сие както вибаги - спокойно, усмихнато и игриво ,но тези оъпчици ме побъркват ,както и него.Мъчи се да се чеше и това явно го тормозка.Днес бяхме на дерматолог и ни предписаха кортикостероиди.Но сега поста very nice   ме накара да се замисля,по принцип и аз съм против лекарставата ,но за жалост не познвам добър хомеопат. Thinking Thinking
Мамочка,дано всичко прикючи час по-скоро.
Енигма, Hug
Брилиантин, страхона малка принцеса,пу-пу Heart Eyes
Олче , много сте сладки с Елина Hug Heart Eyes Heart Eyes
Ронка ,честито озъбване .Да са й бели и здрави на малката Мария.
Дея, успех с проекта.Изпращеме ти много усмивки и пролетно настроение.

Ох, аз утре цял ден ще събирам багажи.Пак заминавам за Хисар,за около 3-4 седмици.Ще се отдам на последна почивка за лятото.Мисля пак малко СПА процедурки да си подаря.Но нека първо се оправи детето ,че ми се къса сърцето.И да се опитам да наеря хомеопат.

Целувки .Аз ще имам нет ,така ,че съм на линия

# 290
  • not found
  • Мнения: 581
Браво мамчета доста сте писали  Hug Имам работа за утре / да ви изчета обстойно / . И аз не мога да легна преди 1  ooooh! Понякога даже в 3 си лягам , а сутринта започнах да ставам в 9-10 часа  Tired Ние с Тони сме добре , пак започна да ни тормози неакането / днес му беше 4-ти ден , но си свърши работата / .  С татко му усърдно се трудим на вилата да направим всичко възможно най-скоро и да с еместим там  Crazy

за захранването Ани4ка , благодаря ти за труда да намериш статията  Hug Честно казано имах голям интерес да я прочета , но не знаех къде да я търся  Embarassed В крайна сметка я прочетох и си записах някой важни неща .
за гладенето и на мен вече ми писна да гладя . В последно време все или сестра ми или мама ме сменят  Embarassed , но после трябва пак аз да го правя . Още не съм решила кога да спра да му гладя дрехите . И без това докато му ги облека те пак се мачкат , единствено още го правя , понеже нали се убивали микробите  Rolling Eyes
за къпането Тони си го къпя редовно всеки ден минимум 2 пъти - веднъж сутринта след масажа и вечерта , ако имаме ако пак го къпя / естествено в този случай без главичката /
*dessi* , рони , приятна почивка   grinning039 да се върнете почернели  Sunglasses
Мамочка, надявам се скоро всичко да се оправи  Wink
Мара Каси и ние търсим кума . Даже още не сме се оженили с мъжо , защото нямаме кумове  Laughing Така , че певдложението важи с пълна сила  Flutter
magdalena.savova, надявам се пъпчиците да изчезнат скоро  Hug
Дея`, какъв проект  Rolling Eyes За пълзенето назад и Тони го беше направил веднъж  Laughing Уж овни , но май асцедентите им са в рак  Mr. Green
принцеске и нашето положение с таткото е такова и той си търси работа  ooooh! с тази криза  ooooh! ooooh! ooooh! писна ми вече  Crossing Arms

Капнала съм лягам вече - Лека нощ  Grinning

# 291
  • Мнения: 143
Здравейте момичета! Влизам, за да попитам варненки- къде водихте децата на ортопед?С или без направление? И ако е възможно координати на ортопеда.Всеки ден влизам във форума, но все не успявам да пиша. Мари расте, но имам проблем със смученето на палеца и целите ръце. ПРез деня я контролирам, но вечер.....Септември/ когато стане на 5 месеца/ мисля да започна захранването. За къпането - къпя я всяка вечер. Не толкова, защото има  нужда от това.По-скоро, защото на нея и е забавно във водата.А и педиатърът обясни, че това е полезно за детето.За гладенето - гладя всичко и предполагам, че винаги ще го правя.Мари вече ме вика..... чао!

# 292
  • Мнения: 2 090
Ох,Аничка,извинявай обаче много смешно ти се е получило писането от липсата на ''г''-то rotfImbo.Развеселих се от сутринта Hug

Блога на Хедра ще ми е полезен и на мен,мерси за което  bouquet


Дея,много емоционален поста ти  newsm81.Хайде честито пролзаване на Тити Laughing  Heart Eyes.А ти по-бързо да излизаш от кофтито настроение Hug

         
                  И да не забравя сутрешното кафе Mr. Green:
 



# 293
# 294
  • Мнения: 6 326
Моля, обърнете внимание на закованите теми.

Лимитът на отчетните теми вече е 50 стр.

Моля, използвайте функцията Информирай модератор, за да информирате за приключване на старата тема.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт