Милото АПРИЛско злато, изпраща първото си лято!

  • 10 805
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 231
аз си миля че ако давам 10 дена една нова храна, то само със зеенчукови пюрета трябва да захранвам 3 месеца за основните зеленчуци. Захранването ще продължи до 3 год.

# 271
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте мили майчета Heart Eyes
Мимето80 страхотни снимки
Мара каси ако можех бих те взела и аз за кума Laughing
Маги савова,Мамочка дано бързо им мине на децата че много кофти като са болни Sad
Рони дано момата ползва мамината цица само за ядене а да подхрусква други неща с малките зъбета Laughing
Деси,Снеш приятно изкарване на морето.
  Nature Sunny
За захранването още нищо не съм дала и се чудя и аз вече откога. Rolling EyesПедиатърката казва че щом добре наддава да изчакам с пюретата.Но пък аз си мисля че така или иначе се захранва 10-12 дена докато стигне пълна доза така че то си е дълъг процес и ще се замести цяло ядене чак като е вече на 5.5-6 месеца. newsm78
За къпането-без него не мирясва и не спи добре Crazy Mr. Green
изкарахме хубаво на рождения ден на милото но в тесен семеен кръг,че не се празнувало 40 години. Mr. Green
целувам ви всички и изчезвам  bouquet Hug

# 272
  • Мнения: 182
Мамочка много кофти с твоята Маги.Бързо да се оправи и вече да не ви плаши така!Добре ,че имате спешно.На нас тука в комплекса вече не ни оказват честта да имаме спешен кабинет и Десито като беше болна чак на другия край на града ходиха за една инжекция.А  тя сигурно доста си е хапнала от меда,или нещо меда да не е бил качествен  newsm78 макар,че мед не се разваля а със стоенето става по-хубав!
Аз сега ще водя малкия на ваксина да видим дали ще му я сложи и мисла 10 дни след ваксината да започна и аз да захранвам.Ще започна с зеленчукови пюренца.
Аз къпя Емо всяка вачер защото много се поти и ми миреше на киселко по вратленцето Heart Eyes.Иначе би било доста по лесно ако се къпеха по 1 път седмично,но при нас няма такива изгледи.
Всички говорите за снимките на Мимето ама аз нещо съм ги пропуснала!Предполагам че са страхотни и без да ги виждам  Wink
Мара Каси ти добре ще си живееш ако подхванеш сватбарския бизнес!
То верно че човек се жени веднъж(или няколко пъти  Mr. Green)ама това не значи че трябва да ни свалят кожите!

# 273
  • София
  • Мнения: 12 271
  ани4ka нищо не пречи да опиташ от петия месец. Особено ако целта ти е да захраниш постепенно и да свиква с различни вкусове и консистенция, а не да заместваш кърмене  Simple Smile Малката сама ще покаже дали е готова  Simple Smile

# 274
  • Мнения: 13
Добър ден и от мен Mr. Green
*Деси* страхотно кафенце Благодаря Hug
За къпането мисля че докато бебка я успокоява ще се къпем всяка вечер, за сега тя си знае че към 8-8и половина идва време за баня и после папо и после въртене на пълни обороти в леглото придружено с викане, напъване и гукане и най-накрая като се умори и заспива Mr. Green
За гладенето  и на мен ми тежи но всичко ще гладя до годинка, после естественно че като е смачкана дрешката ще се изглади, но няма да гладя всичко като луда Crazy
Брилянтин Елито ти е страхотна с тази уникална прическа и това чипо носленце Heart Eyes
Енигма защо да не се празнуват 40 години? За първи път го чувам Rolling Eyes
За захранването не мисля че трябва да се бърза, по един вид храна за около 5-7 дни та да се види дали има реакция, дали бебчо не го боли коремче ей такива неща казвам го защото Диди е с много специфичен корем и понеже е с алергия и много внимателно я следим, пък и не забравяйте че няма човек останал само на мляко Peace един ден всичко ще ядът и пият, важното е да става постепенно  Peace
А ето и малко снимки на Диди която се бори с кучето
Ами това е от нас за днес желая ви прекрасен и спокоен ден newsm51
ПС виждам че скоро ще ни трябва заглавие за нова тема какво ще кажете за *Есента наближава а Априлчето е готово на дупе да сяда!*
Вери Найс права си за приликата Simple Smile , а за този АД дето описваш че се лекува с хомеопат може ли малко повече инфо да дадеш?

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 15:59 от mimeto80

# 275
  • Мнения: 3 211
mimeto80, сега като ни показа и таткото се видя на кого прилича Диди Simple Smile
sisely, ако искаш да си запазиш кърменето, а не да отбиваш постепенно, трябва първо да кърмеш и после за разнообразие твърда храна, а не за наяждане и за заместване на храненето. тъй знам аз Peace
Рони, забравих да ви честитя зъбките. Да са бели и здрави!
Мамочка, друг правила ли е алергия от мед?
Брилянтин и другите с АД, само недейте да мажете с някакви кортикостероиди, например Елоком  Praynig. Те подтискат симптомите, изчистват отвън, но подтискат обривите навътре и почти винаги водят след себе си бронхиална астма. Много успешно се лекува с добър хомеопат Peace

# 276
  • Мнения: 2 090
mimeto80 ,явно Диди е победила в борбата,щом е толкова усмихната и доволна Heart Eyes

Аз не съм Enigma,но ще ти отговоря Mr. Green.Има такова поверие,че понеже на 40-тата си година е разпнат Христос,и затова не било хубаво да се празнува тази годишнина  Rolling Eyes

*Есента наближава а Априлчето е готово на дупе да сяда*
newsm74



# 277
  • Мнения: 54
момичета, влизам набързо само да питам нещо пък довечера ще ви изчета и ще пиша повече - НАС НИ пращат на РЕНТГЕНОВА СНИМКА....това ми прозвуча супер странно, вие ходили ли сте на такова нещо, как протече втория преглед при ортопед при вас...

# 278
  • Мнения: 13
 Mr. Green Да Деси тя все побеждава много е ината и все на нейното да е незнам като порасне как ще я караме ooooh! Радвам се че ти хареса предложението ми Hug
Мерси за обяснението за поверието Grinning
Маре не се тревожи всичко ще е наред Hug

# 279
  • Мнения: 14
Влизам набързо че нямам време на рожден ден сме канени.

Една позната от блока ми каза че заради коликте на нейното бебе преди години направо му разтваряла АМ във вода но с чай за колики.т.е водата за млякото била чайя за колики в които добавяла АМ и така давала и се справяла с коликите.Аз малко така  Shockedама после се замислих ThinkingВие какво ще кажете.Ави пак е с колики и пак намали яденето не стига че сме финни ама чак пък толкос да сме манекенки не ми се ще вече ooooh!
Олче вашата мома колко килца е вече май ние сме с едни от най леките бебчета Laughing

Айла ще ми бъде интересно/както за кърменето/да споделиш как мислиш да процедираш със захранването Hug Peace

За самото захранване съм си избрала 1.10 ама ми е настръхнала косата с това неядене нейното как ще караме с пюретата а вече нямам търпение.А тя милата  доста зяпа докато ям и се облизва Heart Eyes

За 40-те аз знам,че не се празнува защото се свързва с 40-те на помена на умрелите  които се "празнува".

Рони сподели как е положението с емоцийте около зъбките ви.Спинка ли нощем,вдига ли Т?

Ох,още искам да пиша ама няма време до скоро от нас Hug

# 280
  • Мнения: 568
Здравейте и от нас!
*dessi* Христовата възраст е 33 ,на толкова е бил като са го разпънали.Явно поверието се  свързва с 40 дни ,за които пише ssillvvi.Аз съм чувала всевъзможни поверия за всички годишнини.
Чоки добре завърнали се HugЧакаме снимки на детската стая.
За другите неща писах,а за гладенето -аз не гладя от самото начало.Само нещата ,които имат нужда и това защото на Вики гладих до голяма и пак се обриваше и подсичаше от най-малкото.С Ники нямам този проблем.
Мара Каси в никакъв случай рентген.Преди 7 години на Вики правихме на 6 месеца,но това е остарял метод и много вреден.Длъжни са да ви дадат направление за ехограф,настоявай Hug
Лека пак от нас Hug

# 281
  • Мнения: 2 090
Ох,ами съжалявам че съм написала нещо,което не е така...явно съм била в заблуда досега Embarassed.Вече ще знам Rolling Eyes

Мара Каси,рентгенова снимка за какво ще ви правят?!?
На Саши са му правили 2 пъти снимки-и двата пъти след 2 годишна възраст.Единия път беше с двустранна бронхопневмония и едвам дишаше детето,снимаха гърдичките Tired,втория път-след няколкомесечна кашлица,неповлияваща се от никакви лекарства(тогава имаше съмнения за аспириран предмет,заседнал в гърлото Rolling Eyes).

# 282
  • Мнения: 4 362
ЮХУУУ  Grinning
Незнайно защо нахлух в темата за очакващи бебета пре януари-април   Предполагам е от умората,втори ден сме сами с Тити и аз по цял ден правя един проект  Tired Две не виждам,стоя до 5 сутрин и спа няколко часа и айде пак  Моят се разсърди за капак и отиде при майка си   

Сега да кажа що липсвах  Mr. Green освен,че имах работа,ами и хич не бях в настроение  Blush сериозно,много ми е тъпо тези дни,чувствам се сама /не самотна/,общо взето ми е леко тъжно,но не знам защо  Confused

Само мога да се похваля,че Тити вече пълзи  Laughing ,ама на зад  Mr. Green Mr. Green

Целувам ви всички  ,моля да ме извините,ще съм по редовна ,отивам да си взема една вана  

# 283
  • Мнения: 13
ХЕЙ ДЕЯ Hug
НЕ СИ САМА НИЕ СМЕ С ТЕБ!
много се радвам че Тити пълзи пък макър и назад  Peace Как е кака Дея, слушка ли? Целувки на двечките lovekiss и прегръдки за теб Hug

# 284
  • Мнения: 36
Mimeto, Dessi, Мамочка, мерси за хубавите думи за малката ми Зузи.  Hug
За АД - понеже пак взеха да се появяват зачервявания които не се повлияват от медицинската козметика, която ползваме (Адерма и Нахткерцен), ще опитам да намеря свестен хомеопат в Сф и ще заведа беба. Дано има ефект  Praynig
МараКаси - кога се ходи на втори ортопед? Не е ли хогато проходи бебето?
ssillvvi, и ние май си имаме остатъчни колики, та започнах пак да правя чай на Хип с копър, и за моя почуда сега малката взе да пийва по малко от него.

Общи условия

Активация на акаунт