Милото АПРИЛско злато, изпраща първото си лято!

  • 10 811
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 541
Преди време Аничка мисля, беше пуснала линкове към упътване - как се качват снимки в аватар и как се надписват снимките.
заповядай  Hug


Как се указва връзка (линк)
Как се цитира мнение?
Добавяне на картинка към профила, в подписа или в мнение. Намаля … на картинка 
Всичко това и още ето тук


скоро не съм ви показвала моята принцеса  Mr. Green Heart Eyes :




аз нямах проблем със снимкабг  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 22:11 от ани4ka

# 241
  • Мнения: 36
ЗДравейте и от нас. Ние се завърнахме след 2-месечен престой при родителите ми в проинцията, беше чудесно, целия град беше достъпен  количката, просто рай. Сега в Сф с копнеж се сещам за това  Confused И на моренце отидохме за 5-6 дни, изкарахме невероятно, квартирата беше до гората и май повече на веранда и в гора бяхме, отколкото на плаж, нещо не ни влечеше, че то и голяма хамалогия с бебата - коша от количката носехме, за да лежи беба вътре, чадър за сянка, а таткото я носеше самата нея в слинг.   Crazy Та изморително си беше и може би затова не наблегнахме на плажуването.
В Сливен се видяхме с galia12345 - много беше хубаво. Ама Галка, моля ти се да не лъжеш тука хората че си дебела, нищо подобно, в чудесна форма си, бейб  Hug  Много ми се искаше и още да се виждаме, ама пусти роднини, не ни оставиха  Simple Smile
Днес бяхме на ДК - наддала 0,5 кг, порастнала с 2 см, т.е. 5900 гр,62 см. Като гледам бебчовците тук, ние сме някакво джобно гадже - такава една лекичка мацка  Flutter . Е не можахме да удвоим рожденното тегло (3040гр), но да се надяваме, че е защото беше горещо и защото беба е доста активна. Обръща се по корем много, но обратното засега е в сферата на желанията. Това, което ме учудва е, че не посяга още към играчки, а гледам,че тук повечето бебета го правят, даже и завират играчки в устата си. Е, ние само ръцете си завираме, а на играчките даже и внимание не обръщаме. С едно изключение - имаме си една любима гъсеница дето пее и й светят рогцата - само на нея реагира изобщо. Иска живи играчки и това си е.
Относно яденето - и при нас през деня не се получава много - дърпа се, мрънка. Нощем яде 2-3 пъти по 30 мин, явно понаваксва. Обаче като ходих на концерта на МАдона бях оставила мляко на гледачката. Е за 6 часа малката беше изяла на 2 пъти по 40 мл  Shocked При това ако се настоява да яде повече, се ядосва и почва реееееееев. Ами каква е таз работа, ако яде по толкова ясно защо е наддала само половин кило  Thinking Отделно след -месечната борба с обривите, днес педката ми каза, че според нея наистина беба има атопичен дерматит, неспокойна кожа. Притеснително е, че дори сега като е на кърма ги има тези проблеми, а уж кърмата тушира тези неща и повишава имунитета. Дано като захраним да не стане по-лошо  Praynig  То аз затова и ще захраня при навършени 6 месеца, не по-рано, добре, че и педката май е на това мнение.

# 242
  • Мнения: 8
Здравейте ,момичета!

Ние сме ок.
Вчера бяхме при доки за пъпчиците.Оказа се ,че е лека алергия ,разбира се се чу диагнозата атопичен дерматит,любимата на всички педита Wink.При нас ситуацияат е малко по-различна.В събота за малко го занимава зълва ми и му беше замисилила много забавна игра  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire. Да вдишва аромата на таку-що изпрани нейни дрехи.Беше го сложила пред пералнята с кошчето за кола и пускаше перални една след друга. И за капак го е погалила с ръката ,с която е пипала праха за пране и хоп,ние се опъпчихме.Няма да коментирам постъпката ,че съм повече от бясна.Моля се само да не направи алергия към праховете за пране ,за възрастни,че ше се побъркам да се чудя цял живот какво да го правя #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Бясна съм! Сега го мажа с някво мазило на Др Тайс и съответния душ-гел.Дано скоро всичко се размине.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ - МАМИ И ДЕЧИЦА!
Желая ви всичко най-хубаво!

Деси, Снеш , весела почивка и дано времето е с вас!
Мамочка,супер преживяване.


целувки от нас

# 243
  • Мнения: 568
Честит имен ден на Мони !Да е жива ,здрава ,винаги усмихната и все така да радва мама и тати с постиженията си Hug
*dessi* поздрави таткото от мен за хубавата изненада Simple SmileПожелавам ви хубаво време и ще чакам снимки.
За пащърнака и ние вече го опитахме,а за утре менюто ще е брокули.И ние ядем по едно зеленчуково на обед и плодово за десерт след обяд.И аз не захранвам по 3 дни в началото давах с по малко зеленчуци ,а вече и асорти.За не традиционните зеленчуци мисля да давам сега докато няма претенции,защото Вики не мога да я накарам да яде и традиционните вече ,камо ли другите.Единственото което признава са краставиците,като мама и тя Simple Smile
Колкото порастваме и на нас сънят ни става проблем,трудно заспиваме ,а вечер доста се буди .Все се притеснявам защо така,но аз  го сравнявам с каката ,а тя беше като кукла.
magdalena.savova много кофти с тази алергия,не се притеснявай толкоз не е задължително да се развие и занапред.Дано нямате повече такива проблеми.

# 244
  • Мнения: 54
Здравейте, честито на Мони, Чоки, да ти е жива и здрава малката голяма хубавица...
да се похваля, бях кума в неделя и сватбата мина чудесно... навъртях няколко километра хоро... токчетата така ме убиха, че още в църквата не знаех къде се намирам, та се наложи веднага да си ги сменя с балеринките, които си бях приготвила предварително...
беше много забавно - младоженеца дойде да ни забере заедно с отряд от 30 роднини, повечето от които бяха немци и в началото чуваме музика, зареждаме се на вратата с ракия и хоп... изведнъж музиката изчезва и ние чакаме, но няма никой.... аз казвам - ти ни подминаха, майка ми съответно почва да се смее, че това не било нашата сватба и така чакаме и никой...звъня на младоженеца и той казва ние сме при кума, викам не сте при нас, но идвам да ви намеря и хуквам по токчета... е намерихме ги три блока след нас и си ги извикахме и наново - беше много весело... после едни хора се заточиха, аз бях разказвала на олчето и на маги, че не харесвам такъв тип сватби, ама ето точно такава кума ми се падна да бъда, но пък го приех от екзотичната страна на нещата...отчитам се и със снимка
а това са свещите, които сама украсих за булката...
смятам да се ориентирам към този бизнес, направо на младоженците кожи им свалят...и те милите плащат ли, плащат... за свещите им искаха 30 лева, ако има живи цветя и 15 ако няма и аз като се ядосах, че за едната панделка ти искат 15 лева и се амбицирах и сама ги украсих...
иначе бебо се държа геройски, милинкия ми, съвсем го изоставих този ден и много ми липсваше и успях да го накърмя само веднъж вечерта, на паркинга на ресторанта, но като се прибрахме към 4 вече се бях набомбила страшно, та с помпа се цедих и така...

в неделя пък сме кръстници и пак ще се отчета, но дотогава имам да приготвям още сто неща...
мамета, които имат християнчета, моля споделете какво точно трябва да носи кръстницата за църквата освен пълен комплект дрехи за бебока....

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 02:37 от Мара Каси

# 245
  • Мнения: 568
Добро утро,кафето днес е от мен
Данче изглеждаш страхотно мила.Чудя се дали да ти вярвам,че толкоз се тъпчеш ,както го описваше HugМного красив тоалет си избрала,а свещите издават ,че си и сръчна Hug
За кръщенето както се разберете.Нашата кръстница подари на Ники два тоалета и обувки,златно кръстче и много сладко албумче с кръстче специално за този повод.Весело кръщене ще чакам снимките с нетърпение Hug

# 246
  • Мнения: 2 090
                                Добро утро!
dena_klv ме изпреварила с кафето Laughing Hug,скривам моето Grinning.Тенк ю,Дени Heart Eyes

Мара Каси,определено си за сватбеният бизнес,свещите са повече от прекрасни Hug.А ти изглеждаш прелестно Flutter
Кръстницата на Саши дрешките за кръщенето му подари(+ бельото),и сандалките,нищо друго,така се бяхме разбрали с нея Wink.Иначе съм чувала че се подарява златно кръстче от кръстника на кръщелника,но това не сме го спазвали.Златно кръстче Саши получи от етърва ми Heart Eyes

magdalena.savova ,зълва ти деца има ли Rolling Eyes,такива забавления за бебе да измисли Confused.

brilliantine ,хубаво лято сте си изкарали!
За храненето и наддаването повечето наборчета май са така-по-малко хапват,и по по-малко наддават в един и същ период от време долу-горе,и на еднаква долу-горе възраст.Явно е от жегите,знам ли,или просто някакъв такъв период в растежа.Мойто Ани предния месец също беше наддало сравнително малко,нямам търпение след няколко дни да видим как е този месец(при положение че започна пак да яде нощем Crazy).
За атопичния дерматит Маги.Савова хубаво го е казала-любимата диагноза на педиатрите Whistling.Дано се окаже пък не точно това,и да отшуми,а не да се задълбочава при Борянка Heart Eyes

Аila,мерси за разяснението за пащърнака  bouquet

Аничка, Heart Eyes.
Да,днес snimka.bg не прави номера Twisted Evil,и аз качих снимки.
Малкото зайче Ани

Двете ми зайчета,в еднакви пози Mr. Green

# 247
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Ех brilliantine забравих ,че има кой да ме издаде Heart Eyes,абе трябват ми към 8 килца да сваля ,че нищо от старите гащурки не ми става Whistling
 *dessi* голяма сладурка малката Ани и Елизара на brilliantine ,ами какви са тия вашите финни мадамки ,моята  по- якичка пада ,ама карай здрави да са .

Ше може ли някой да ми каже как да си сложа снимка на аватара ,че вече толкова много пъти пробвам и все нищо  не става ,то бива бива ам направо ми иде  smile3538 че нищо не схващам.

# 248
  • Мнения: 13
Привет и от нас Peace
Кафенцето е супер и тази сутрин благодаря Дени  bouquet
Както Деси спомена най-накрая този сайт работи та и аз успях да кача снимките
та който има време и желание моля да заповяда на снимките Mr. Green
Деси малката Ани е голяма чаровница(а също и батко и) Heart Eyes както и гаджето на Сашка Андрея на Аничка Heart Eyes много хубави тез Русенци брей Crazy
Маре много си елегантна Hug а и свещите са направо чудесни!
Олчето и Дея ми се изгубиха тези дни, момичета разпишете се  Hug
МагиСавова тези алергии са много гадна работа, дано да е временно само Praynig
Ами какво да пиша за нас освен че ставаме по-луди и викаме повече, гледам за захранването си бъбрите ние ядем по едно пюренце зеленчук до обяд - картоф, морков или тиква и оризова кашичка след обяд и мисля да почна да разнообразявам и със плодово-ябълка, круша, банан, сини сливи, праскови
Аз  и давах преди обаче я болеше коремчето та спрях и сега ще почна отначало пак дано вече да е наред и да си ги понесе добре Praynig
Ами пожелавам ви приятен ден и много усмивки и гукане Mr. Green

# 249
  • Мнения: 2 090
mimeto80,страхотни снимки!Толкова величествено изглежда,каквото всъщност е!За миг се пренесох там,и почувствах прохладата на това чудо на природата.Благодаря ти Hug Hug Hug!
А от снимките на кулата свят ми се зави Laughing,представям си наживо как е Crazy

# 250
  • Мнения: 80
Миме80 направо величествено. Настръхна ми косата. Големи красотии. Явно много страхотно сте си прекарали. newsm68 newsm68 newsm68 newsm10 newsm10 newsm10
Продължавайте в същия дух.

# 251
  • Мнения: 8
Ехо, мами!

Да ви питам вие до кога смятате да къпете бебешоците всяка вечер.Изобщо смятате ли да разреждате баните.Мами с по-големи деца,вие до кога сте го правили всяка вечер? Hug

# 252
  • София
  • Мнения: 5 079
Rastina, аз Елина точно като новородена не съм я къпала всяка вечер.  Whistling Чела съм, че на Запад не се препоръчва дори обливане с вода всяка вечер (за новородени говоря), защото изсушава кожата и понижава телесната Т на бебето, а тя не може да се регулира още сама.
Тук в Б-ия обаче практиката е обратна. Давай да се къпе от една мръвка всяка вечер, а като порастне, започне да пипа, лапа, лази и се мърля, тогава се разрежда къпането... Акъла не ми го побира това.  Naughty
миме, тук съм мила. Heart Eyes Поредната съм, която ще ти кажа, че снимките бяха наслада за моите сини очи Mr. Green, с мъжО изглеждате много влюбени и готини хора. Тая категория вече е голяма рядкост. Затова ви се радвам искрено. Heart Eyes
*Деска, дано улучите СТРАХОТНО време и малките бонбонковци да го карат по - лежерно, та да може с тати им да разберете от почивка и хубаво да си изкарате. Heart Eyes И да запечатате всички хубави моменти, естествено. Blush
galia1231977, много са ти сладки дечурлигата и имат прекрасни имена! Heart Eyes Ако искаш ми прати снимка на ЛС, аз ще я смаля с Фотошоп и ще я кача някъде, направо да си копираш линка за аватар. Wink
брилянтинче, и Ени е от джобните гаджета, а има гънки където се сетиш, даже и трапчинки. Grinning То не може само с кг да се хвалим, нали този свят се нуждае и от нежност...  Mr. Green
мара каси, много си фешън. И аз си търся такава кума...  Whistling Ако си фри, свиркай. Mr. Green
маги, дано бързо му мине на наш зет, като мед. Mr. Green Много да го нацелуваш от Елина, буболечето сладко. Heart Eyes
Дея, пак ми се загуби и вече ще се бием. Crossing Arms
Чоки, драсни и ти някой ред, мила!

От нас със спящата по 15 минути ooooh! красавица лек и слънчев ден! Hug

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 16:38 от ol4eto

# 253
  • София
  • Мнения: 12 281
  От новородени не ги къпем и каките и Елито всеки ден, през ден. Е ако се налага особено откакто се въргалят големите в пясъка може всеки ден да е, но само с водичка.

# 254
  • Мнения: 568
Миме страхотни снимки Hug и аз искам там Simple Smile
Rastina къпането ще го разредя ,чак зимата.Сега в тези жеги с голи крачета и ръчички си го къпя всяка вечер.
ol4eto не сте сами и ние спим по толкоз,явно е от страх да не изпуснат нещо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт