Септември'09 - 41 - Бебевалежът продължава

  • 10 300
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 102
Valkata браво, дай боже на всеки такова раждане. Ще си мислим за теб докато раждаме, така съм чувала, че като си мислиш за някой който лесно ражда е по-добре Simple Smile
Yana_mama  дъщеря ми и брат ми са на 11 септември раждани , аз харесвам тази дата Simple Smile , току виж и второто го родя тогава Simple Smile

# 226
  • Мнения: 224
 nbirthday newsm59  ura Tada  party002 Gift  party041 newsm38  party023 newsm67Честит рожден ден на сина на Сиана

# 227
  • Мнения: 8
Здравейте понеделнишки!
Честита принцеса на мама Енна!   bouquet
Добре дошла Валка!
Ей така, като теб, да родим всички  Praynig
Бебоците на всички са страхотни! Направо за гушкане и мачкане  Simple Smile
И аз съм от групата, дето ще си гукаме до края на септември  Grinning
Иначе при мен всичко си е ок. Нямам признаци за раждане. Само от време на време ме прерязва отдолу, при кокалите, все едно някой си навира ръката. Ама сигурно е нормално?! Наистина ще е хубаво, ако някой с опит каже как се засичат контракциите. В събота имаше купон в къщи и цялата неделя реанимирах. Хем пих само чаша вино.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен, честити бебоци на новите мамчета да са им живи и здрави. За съжаление аз пиша, защото съм в тъча от днешната консултация. С високо кръвно съм,  плацентата ми стара, бебка няма достатъчно води, абе кошмар ooooh!. На 31.08 док ще каже окончателно ама май нещата отиват на секцио следващата седмица Tired, а така се бях настроила за нормалното. Ама няма как ще се пренастройваме. Моля се само принцеската да е добре baby_neutral Изплаках си болката сори, ама поне малко да ми олекне. Ще помоля и аз за паролата за албума с бебоците baby_neutral

# 229
  • София
  • Мнения: 54
Добре дошли на мамите, които родиха вече  Hug
Аз само искам да кажа на Малибу, че и аз имам малко кърма и ни е трудничко, но не се отказваме  Peace Колкото и да е трудно сега, аз ще продължавам да опитам, то с всеки изминал ден нещата малко по малко се подобряват, зърната тръгват да ми се оформят, кърмата да се увеличава и така, само че е бавно. Не се отказвай!
Малката Ема е прекрасно бебенце, да ти е жива и здрава!  Hug

# 230
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен, честити бебоци на новите мамчета да са им живи и здрави. За съжаление аз пиша, защото съм в тъча от днешната консултация. С високо кръвно съм,  плацентата ми стара, бебка няма достатъчно води, абе кошмар ooooh!. На 31.08 док ще каже окончателно ама май нещата отиват на секцио следващата седмица Tired, а така се бях настроила за нормалното. Ама няма как ще се пренастройваме. Моля се само принцеската да е добре baby_neutral Изплаках си болката сори, ама поне малко да ми олекне. Ще помоля и аз за паролата за албума с бебоците baby_neutral
не се притеснявай миличка Hug.Аз съм на същия хал,само дето ти си вече накрая.И аз очаквам другата седмица да ми предизвикат раждане  Sad
Важното е да мислим позитивно.Пък и по-рано ще си гушнем бебчетата Wink

Успях да кача няколко снимчици Party

# 231
  • София
  • Мнения: 124
Sianaa,да ти е живо и здраво детенце много да те радва и слуша Hug

maliby сега видях снимките, много е сладка малката Ема.

valkata78 дано на всяка една мама раждането бъде като твоето... Нека малката Рая ти е жива и здрава , страхотна кукличка е, много е сладка. То наистина май при вас с по- голямата кака е весело.

# 232
  • Мнения: 14
vanyaned стискам ти палци всичко да ви е наред Hug Не се притеснявай!Радвай се ,че ще се гушкате скоро!

# 233
  • Мнения: 14
уф,много страшна ми се струва тая работа с раждането...Уви вече е късно да се откажа...
hahahaОчевидно!
Не е толкова страшно,колкото изглежда!Щом се навиваме за втори път.... Mr. Green

vanyaned,не се притеснявай,всичко ще е наред! Hug

Е,доста голяма тайфа сме за края на септември! PeaceНяма да е скучно! Laughing

# 234
  • Мнения: 5 026
maliby, много сладка Ема  Heart Eyes
Все още май не съм готова психически за срещата с бебето, но като гледам вашите снимки постепенно се настройвам  Wink

# 235
  • Мнения: 243
Sianaa  да ти е жив и здрав рожденника! newsm38 Много да те радва и слуша!!!

maliby малката е голяма красавица smile3522

valkata78 искренно пожелавам на всички неродили още мами да имат раждане като твоето - било е забавно Mr. Green

# 236
  • Мнения: 2
Здравейте мацки,
Yana_mama, аз пък съм чувала, че ехубаво да се роди на някакъв такъв празник. Вярно старите хора казват, че си идва с името, но пък и светията го пази. А не е задължително да носи името на светията. Дъщеря ми е родена на Петковден(14.10.), а пък се казва Ана-Мария.
Може ли да помоля и аз на ЛС за паролата да видя сладките бебоци.
На всички вече станали мами пожелавам здрави бебоци и да ви радват много.

# 237
  • Мнения: 1
Момичета, не зная вие как сте, но аз нещо изпадам в депресия, постоянно си мисля разни глупости, плача за всяко нещо, груба съм с близките си... чувствам се ужасно! Sad
Не всеки ден съм така. Надявам се следродилната депресия да ме прескочи, защото сигурно ще се побъркам!  Praynig

Предполагам, че това се дължи на хормоните, всъщност се надявам да е от тях.


Лека вечер на всички!

# 238
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
 От хормоните е. И мен ме избива в различни крайности, но ще ме търпят, нямат избор Mr. Green
vanyaned , стискам палци нещата да се наредят както е най-добре за теб и бебето.
Има момичета, дето ми се губят от няколко дена. Дали няма да ни изненадат Rolling Eyes

# 239
  • Мнения: 183
Малибу, добре дошла! Радвам се, че са ви изписали вчера и че сте добре. Сега разгледах снимките на Ема, е много е красива, пу-пу! А и ти си голяма свежарка на изписването, браво! Дано кърмата ти се увеличи, за да не се притесняваш. Да нацелуваш малката кукличка от нас.  Hug

Аз днес пак на чистене и подреждане се отдадох. Горката Хриси, цял ден сама се гледа. Вече искам да раждам, че да отиде при баба си, там поне й се обръща постоянно внимание, а тук само скучае.

Утре съм на запис на тонове в ТК от 11 часа, ако някой друг има за там да свирка. После пък съм на преглед при док, за да види колко е пораснал младежа. И накрая имам среща с Миринда и Чопър, абе хубав ден ми се очертава като изключим друсането по автобусите. Надявам се като се прибера вечерта и вляза да ви видя, да имаме още хубави новини.

Общи условия

Активация на акаунт