Септември'09 - 41 - Бебевалежът продължава

  • 10 282
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 158
Благодаря ви момичета много сте мили Hug
Искам да благодаря и на моето щъркелче kiarra,че ми се обаждаше и подкрепяше през цялото време   bouquet
pocahontas80 радвам се,че се справяш успешно с кърменето HugЗабравих да кажа колко е хубава Ана-Мария на живо и е много кротичка,беше ми много приятно да се видя и с  pocahontas80 на живо Hug

# 241
  • Мнения: 655
здравейте дебеланки/начело с мене де/  Joy  hahaha  Joy
аз все нямам време,ама тея дни с Ицака сме все на детски купони,рождени дни,то аз като не мога  много да съм активна в дестките игри по-скоро съм като интериор на детките купони  hahaha и всички майки се изреждат да обясняват на децата си"мамо,тая леличка е  дебела и с корем като на баща ти,защото в коремчето и има бебе,а не както баща ти ,защото пие бира " smile3532 а бе станала съм атракция за малчуганите  smile3521
siana,да ти е живо и здраво момчето!  Hugда ви носи много радост и да е много добър и послушен батко   love001а на тебе-много леко раждане и много сладко бебе  Hug
valkata,искрено се радвам за лекото ти раждане  Hug
на всички мамина които ни предстои раждане-да мине също така леко и спокойно и също такива живи,здрави,сладки бебета като твоята Рая  Praynig   love001
vanyaned,дано всичко минава по мед и масло мила,знам че се притесняваш,но всичко ще мине идеално и ще си гушкаш скоро едно сладко бебе  Peace  Hug
за цигарите-аз ги спрях 2 месеца преди да забременея,но пък и после ми се гадеше от тях,и сега ми се гади  ooooh!но на който му се припушва-да си дръпне един път и да я хвърли цигарата,та да не се измъчва де Peace
айде отивам да шетам,целувки много за всички ви   love001

# 242
  • Мнения: 90
добър вечер и от мен.
venyaned и lipstick, стискам палци всичко да мине благополучно, само бъдете спокойни!
Цитат
Утре съм на запис на тонове в ТК от 11 часа, ако някой друг има за там да свирка
киара, аз утре пак ще ходя / но без час/, тъй като днес записа на тонове не беше много добре, на долна граница, каквото и да значи това.  Sad та утре ще правим повторен запис и двата ще ги нося на доки. притеснено ми е, но още не се вкарвам във филми, ще изчакам да видя утре какво ще стане. някоя от вас знае ли какво означава да са по-слаби тоновете?

# 243
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз да се оттчета от днешната консултация.На бебчо не му е пораснала пишка Mr. Green,Надолу с главата си е,но моя док излиза отпуска за две седмици и каза че може и да не го изчакам да се върне.Засега нямам никакви признаци за раждане ,но и аз усещам движение много ниско долу.А и сега ми казаха ,че при второ раждане свиването на матката било много болезнено Shocked,та малко се стреснах.

# 244
  • around the world
  • Мнения: 651
добър вечер и от мен.
venyaned и lipstick, стискам палци всичко да мине благополучно, само бъдете спокойни!
Цитат
Утре съм на запис на тонове в ТК от 11 часа, ако някой друг има за там да свирка
киара, аз утре пак ще ходя / но без час/, тъй като днес записа на тонове не беше много добре, на долна граница, каквото и да значи това.  Sad та утре ще правим повторен запис и двата ще ги нося на доки. притеснено ми е, но още не се вкарвам във филми, ще изчакам да видя утре какво ще стане. някоя от вас знае ли какво означава да са по-слаби тоновете?
Eden,
стискам палци всичко да е наред и утре да се похвалиш с един добър запис  Wink
Опитай се наистина да не се вкарваш във филми. Доки като види записите ще ти каже повече  Peace.

# 245
  • София
  • Мнения: 1 504
Здравейте мацки!
Честито бебе на мама Енна....здраво и кротко да е...
Eden днеска и тоновете на моето бебче не бяха от най- добри...ама то си спеше...а доки така и не успя да го събуди...клатиха ми корема, мърдах си дупето...ама ритна няколко пъти и пак се кротна....на видеозона изглеждаше оки и явно затова ми казаха, че е важно да го усещам да мърда и че бебо като спи принципно не се правят добри записи...така че не се притеснявай ...Аз след няколко дни пак ще ходя на запис...за да съм си спокойна...иначе доки ме вика чак на 03 09...което ми се вижда много далече....Най-лошото е, че доки излиза отпуска в седмицата в която трябва да ми е секциото....и сега съм в голяма чуденка какво да правя....тепърва не ми се сменява доктор, първата дата за преди отпуската й е 04 09, но тя е категорична, че с моя термин е много рано...следващите дати, които ми предложи са 15 ,16, 17 09, а термина ми е 18 09 и направо незнам какво да правя...Доки обеща, да ми подсигури екип, които щял да ме поеме, ама не ми се ще да тръгнат контракции и тепърва да ми правят секциото....та в общи линии, незнам какво ще правя...освен да се моля бебо да не излиза до датата за секциото....което си е божа работа....или да търся друг доктор.... newsm78 В началото страшно много й се ядосах на доки...ама явно такъв ми бил късмета....
Айде и аз ви се оплаках...сега отивам да гледам бебчетата.... Simple Smile

# 246
  • Мнения: 7
Eden - Не се притеснявай и на мене ми беше така последният път много слаби ,но доктора каза,че е нормално,защото бебчо спи и винаги са ниски когато бебетата са в покои.След 2 дни пак отидох и тогава всичко си беше ОК,но и бебчо си риташе като за световно Simple Smile

# 247
  • Мнения: 118
И аз качих малко снимки в "Хайде да се представим още веднъж Simple Smile" и "нашите коремчета";Охх, мнооого ме е хванало шубето тия дни,не искам да раждам,не съм готова още да пусна бебето навън CrazyТака ми харесва,свикнах вечееее LaughingГоляма съм бъзла ooooh!

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Добро утро, мацки!
Къде сте ранобудници такива?  Mr. Green
Сервирам ви форумско кафе тази сутрин!  Mr. Green



Въпреки, че вечерта бе прохладна нещо не можах да спя като хората- голямо въртене беше голямо нещо. Станах тази сутрин рано рано и за първи път приготвих закуската на детето спокойно, без бързане и нерви!
Сега видях, че и буса на Емпреса е пристигнал, та най-накрая ще имам тапети за бебешката стая! До края на седмицата се надявам да мога да се изфукам вече със снимки!
Целувки по тумбаците и изчезвам да се обличам!  Hug

# 249
  • Мнения: 17
LaDiDa, да си жива и здрава, мееерси за кафенцето  Hug  bouquet
 Ние с нашия татко отиваме на тонове, после до общината щото нямаме брак да оправим някои подробности по името и така.
 Валка, много се смях с вашата кака, да дава грозде на малкото  Joy Joy smile3534 newsm08 голяма бамбина, да е жива и здрава hahaha
 Айде аз тръгвам, че както винаги ще закъснея  Hug

# 250
  • където има любов
  • Мнения: 307
Добро утро!
Ла Ди Да ,мерси за кафенцето!
Нямам търпение да разбера чие ще е бебенцето днес. Wink
На мен вчера ми беше гаден ден-едно плачливо,смотано...На всичкото отгоре вечерта умрях от бъбреци.Забелязала съм ,че ако някой ми каже ,че изглеждам много добре за тези месеци от бременността,то задължително нещо ми става.Я контракции ще получа ,я бъбреци,ужас!
Еден и на мен последният път ми казаха,че когато бебето спи записите са по-слаби!
Емир, на твое място сигурно щях да избера друг екип,за да не рискуваш съвсем накрая,или пък да е твърде рано,но ти можеш да предцениш най-добре .
Мама Гаци,няма страшно,успокой се!Като се върна назад и сравня предното си раждане и кърменето след това,мога да кажа че болката при кърменето първите дни беше много по-голяма от раждането. newsm78Неисках така да прозвучи ,кърменето стана удоволствие но след седмица,две.Просто не направих сравнението както трябва ooooh!

# 251
  • Мнения: 14
Добро утро,мацки! LaDiDa ,мерси за кафенцето!
Аз въобще не съм била на тонове досега.Само ми казват да следя дали усещам бебо и това е.Евентуално,ако нещо ме притеснява,тогава ще ме погледнат,или ако преносвам.
 Мнооооооооого сънувам,много реално,чак не знам кое е реалност,като се събуждам #Crazy
Чифлигарова ,сложи си едно чесънче ,да не те хващат уроки Peace

# 252
  • Мнения: 82
Добро утро !  Аз да се разпиша преди да хвана по улиците  Laughing
Много съм щастлива, защото в неделя сестра ми с племенницата се прибраха в София след като почти цялото лято гостуваха на нашите в Пазарджик. И сега има с кой да миткам по улиците и кафетата /както ми го е предписал моя док  Naughty /.  Вчера надвечер ме хвана срам, че нямам никакви, ама никакви признаци на гнездене  Embarassed  ..... и понеже съм казала че няма да раждам преди 01.09 даже и чантата за болницата не си бях подредила. Мъжа ми от няколко дни ме умолява да я подредя, да не сме се шашкали в последния момент, а аз за успокоение му казвам: добре де, ако не ми потрябва тази нощ, обещавам утре да я направя  hahaha   Та снощи вече се взех в ръце и не че нещо от вътре ми идваше ама си наложих та спретнах прословутата чанта, изгладих бебешките дрешки, правих вечеря, прах, простирах......и накрая бях като скапана. Цяла нощ корема ми беше тежък и стегнат като камък.
Днес пожелавам един хубав, спокоен и усмихнат ден на всички, а на тези които ще ходят по изследвания, записи на тонове и т.н. - само добри новини  Hug

# 253
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от мен!
LaDiDa, мерси за кафенцето, много го обичам, ама само на картинка вече!

Вчера бях на консултация и тонове бебчо е ОК. Смених си датата за раждане, ако я дочакам де Laughing лекаря само се засмя и каза, че за мое успокоение сменя датата, но е убеден, че май ще родя преди нея. Окончателно спряхме магнезия, след мой те изпълнения в събота и неделя, получих разтройство от него, а и вече е време да оставя нещата да се развиват от само себе си.
Вече сме в очакване, мъжа ми ще бъде командировка в чужбина за 2 дни и сега е много притеснен какво да прави, но аз съм спокойна веднъж родих без него и сега ако се наложи пак важното е да е тук за изписването да не липсва по семейните снимки Laughing
По-големия проблем е с грижите за девойките, ама и с него ще се оправим някак си.

# 254
  • sofia
  • Мнения: 3 706
добрютро и от мен  Hug!Мерси за кафенцето!Снощи спах,котракциите ме поотпуснаха в последните два дни и въобще-пей сърце!На всички майки,хубав и безгрижен ден! smile3502Аха,а на онези,които докторите са изплашили,не им се връзвайте.Обикновено само предполагат...И мен ме бяха подплашили при 2-то 4Д,че сърдечните тонове на бебо били учестени...После се оказа,че вс. е ок,ама аз бях откачила от притеснения!Да не ви разправям моите тонове какви бяха!Така че споко Peace

Общи условия

Активация на акаунт