Секцио за трети път

  • 41 736
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 190
Ами две операций + 1 секцио  дали може  още едно секцио Thinking,не 4е съм  бременна  ,ама ми се иска по-нататък  да имам още едно ,ама така ще стане 4-та операция

# 76
  • Мнения: 1 192
Ами две операций + 1 секцио  дали може  още едно секцио Thinking,не 4е съм  бременна  ,ама ми се иска по-нататък  да имам още едно ,ама така ще стане 4-та операция
Аз имам 2 операции и 2 цезарови сечения...Замислям се понякога за още едно  Rolling Eyes , макар че нямам много време (с цели 10 години съм по-голяма от теб Wink )

# 77
  • Мнения: 190
Има време Peace,какво като си със десет год. по-голяма.

# 78
  • Мнения: 32
Стара тема, но важна за желаещите трето секцио. Позволявам си да я избутам нагоре...
Виктория Бекъм има 4 деца, всичките май са със секцио родени. Това показва,че е възможно.
Желая късмет на смелите   bouquet (аз съм с две, засега, но пък и като мина 40г, та не съм много смела ...  ooooh!)

# 79
  • Търговище
  • Мнения: 18
Дани да са ти живи и здрави момченцата  Hug
milestone благодаря, че си преместила темата  Party
Сега да споделя моята история
През 2007г след преносване от 11дни и на системи в неделя ooooh! ми направиха първото секцио по спешност. Възстанових се много бързо и си мислех, че няма по-лесно раждане от секциото ooooh!
Пак юли но 2010 влезнах за второто секцио-планирано с такава усмивка на уста, че единият отлекарите каза че не е виждал толкова ухилена родилка Laughing но още неизленала от упойка доки ми каза да немисля за следваща бременност, защото цитирам "матката бешекато пергамент" и едва са ме зашили  Tiredпървия ден беше кошмарен , но на втория всичко си тръгна по реда  Grinning, но възстановяването беше много по-дълго. Никой не ми е помагал, защото аз неисках Whistling а Иван беше просто бебе мечта  Laughing
несъм се отказала от трето детенце, за ужас на мъжа ми  Whistling чета насам-натам и има и други мами, на които са им казали да немислят за трето, но си имат живи и здрави дечица  Peace

Искам да отида на преглед, но в Търговище гинеколозите се броят на пръстите на едната ръка, хайде може и на двете Rolling Eyes ако си запазя час примерно във Варна незнам точно към кого да се обърна Rolling Eyes и какъв точно трябва да е прегледа  Rolling Eyesдали ще ме гледа на видеозон, ще се види ли дебелината на маткака, и всичко останало  Rolling Eyesчетох, че е хубаво да се пие вит Е за подобряване на кръвообръщението, не несмея преди даговоря с някого, пък и още се кърмим с Вани Heart Eyes

П.С. много исках второто да е момиченце, пък и до деветия месец беше  Winkтъкмо бях накупила дрешки  и на другия ден ми снимаха "инструмента" да го видя колко е голям  Laughing та сега за трето пак искам момче, че ме е страх ако е момиче да не си пренебрегна момчетата  PartyСега съм на 32г. така,че май не ми е късно за трето секцио  Party
Усмихнат ден на всички  

# 80
  • Мнения: 56
Във Варна има доста добри специалисти,например в "Майчин дом"Имат сайт може да си изберете някой.Накои работят със здравната каса,други не.А изследванията са доста скъпи,платените.Аз лично съм оперирана от доц.Янева.Дъщеря ми роди 2 пъти секцио при д-р Атанасова,но май имало две с тази фамилия.

# 81
  • Мнения: 8
Усмивка,и моето второ секцио се казва Иван и се появи юли 2010  Grinning.Първия ми син е роден 2005,секцио,и както е тръгнало на 5 години да раждам 2015 може да се решим на трето.Както по-горе четох Виктория Бекъм има 4 секцио,но е и много важно как са те зашили.


Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 15:50 от sonka5

# 82
  • Мнения: 27
Здравейте мили мами!
Аз съм майка на три прекрасни дечица всичките родени със секцио през три календарни години(2003,2006 и 2009).Сега отново съм бременна в 10г.седмица,но съм доста притеснена за разлика от предишните бременности.
Моля,ако има мами родили четири пъти със секцио да ми пишат!

# 83
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Сериозно ме интересува тази тема.Раждала съм два пъти със секцио.Обмислям и трети път,но след второто секцио докторката каза,че матката ми е била толкова изтъняла при цикатрикса,че е била пред руптура.Скоро ме гледа една докторка на видеозон и каза,че белега на матката е бил с голям ръб и не ме съветва да забременявам отново.Четох за тоя доктор Горчев в Плевен,че е много добър.Дали да не направя един консулт с него?! Thinking ......  Rolling EyesИли ми препоръчвате друг специалист?

# 84
  • Мнения: 27
На мен също ми препоръчаха неговата клиника и доц.Стойков.Другата седмица ще звънна за да си взема час за морфология и консултация въпреки,че вече окончателно съм решила да износя тази бременност стига да няма някакви сериозни причини и да се наложи прекъсване ooooh!

# 85
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
На мен също ми препоръчаха неговата клиника и доц.Стойков.Другата седмица ще звънна за да си взема час за морфология и консултация въпреки,че вече окончателно съм решила да износя тази бременност стига да няма някакви сериозни причини и да се наложи прекъсване ooooh!
Пожелавам ти всичко да е наред! Hug Няма нищо по-прекрасно да дариш живот!  bouquet

Получих информация,че Горчев не работел с направление и прегледа струвал 60лв.

# 86
  • Мнения: 27
Много благодаря!
Надявам се скоро да  посетя клиниката,ще разбера подробности  и пак ще пиша.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 262
Успех  Hug  bouquet

# 88
  • Мнения: 229
И аз пожелавам успех! И ако мога да си позволя да те посъветвам, според мен ако имаш възможност защо не дойдеш до София за преглед. Велико Търново /любимият ми град/ не е много далече. Аз бих ти препоръчала Д-р Дяволов. Не защото в другите населени места извън София няма специалисти, а просто защото си мисля, че тук в София имат повече работа и съответно повече опит...... Лично мое мнение.....
 Hug

# 89
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
И аз пожелавам успех! И ако мога да си позволя да те посъветвам, според мен ако имаш възможност защо не дойдеш до София за преглед. Велико Търново /любимият ми град/ не е много далече. Аз бих ти препоръчала Д-р Дяволов. Не защото в другите населени места извън София няма специалисти, а просто защото си мисля, че тук в София имат повече работа и съответно повече опит...... Лично мое мнение.....
 Hug
Този доктор в коя клиника или болница преглежда?

Общи условия

Активация на акаунт