Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 25

  • 49 543
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добър ден и от мен, Страхотни!   bouquet

Едно чайче за добър тонус:



Аз няма с какво да се похваля и за сега ще си мълча ...  Rolling Eyes

Успешен режимен ден!  Peace

# 676
  • Мнения: 52
Днес няма никой. Благодаря за  чайчето  Hug
Аз съм 8ми ден успешен с едно прегрешение че си сложих мляко в кафето

# 677
  • Мнения: 59
Весе , благодаря за подкрепата.Какъв е резултата при теб за 8 дена?Аз едвам издържам да не се меря, защото съм си обещала да го направя в неделя.Аз чета темата , но тя е доста и много ми се иска , пък и смятам за доста стимулиращо , да обобщим резултатите.
примерче;
                 Надя-38г. ръст-167см. начало 70 кг.

.Нека отчета да ни е на 7 дена.Ако има др. предложения,моля.
Имам и питане.Кафе може , нали?Аз май немога без него .Поне 2 на ден са ми нужни.(с малко захар)Иначе съм перфектна.И никакви зеленчукови сандвичи(поне за сега).

# 678
  • Мнения: 0
И аз , и аз съм режимна Simple Smile
Днес ми е втори режимен ден , на обезмаслена шунка със салата , фрапе ( без захар , с 1 пръст мляко , ) , вода Simple Smile
Седя си на 64 кг  Rolling Eyes

# 679
  • Мнения: 3 425
Добро утро....аз все още се чудя на къде да тръгна  newsm78

Надя, разбира се.че може кафе  Peace аз го пия и с мляко, за да е близо до нормалния ми режим  Peace

Едно стимулче с кафето  Crazy



Страхотен ден  Grinning

# 680
  • Мнения: 59
Не издържах....и се премерих.  1,5 ки надолу, за 4дена на режима.Държа да отбележа , че това е чисто тегло (не зная колко са течности и колко маса)Когато почнах в понеделник си бих направила 24-во очистване.От мен излязоха около 3кг празнични вкусотии.Така започнах на чисто.
Аз да ви кажа като ми стане гладничко и ми замирише вкусничко си казвам:Е цял живот е пред мен , ще го хапна това ама след диетката, каво толкова само 14 дена след това ще го мисля. Мисля , че като се почуствам отново във форма ще внимавам повече с количествата .Е, това е от мен .Прекрасен и слънчев ден на всички.

# 681
  • Свищов
  • Мнения: 886
Оф, заковах и аз 55, които си държах от септември месец някъде, но таман съм почнала и няма да спирам. А и не съм сама - с майка ми диетуваме и така е по-леко. Имам и друг стимул - да ям диетично, за да се храни така и тя, понеже при нея кг за смъкване са 6-7.

# 682
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен!
Днеска се мерих и съм 62,900 от 64,300 за 9дни диета + фитнес не е много добре,но не се отчайвам може да е по трайно свалянето. Аз си пия кафенце и то 3в1 по 4-5-6 дори и мляко си слагал допълнително от вчера. Съгласна съм да огранича яденето,но и пиенето не ми се иска, в смисъл кафето иначе сокове не приемам никакви,а може да са позволени не знам ако някой знае нека сподели като изключим фреш от плодът за деня. При мен много изкушение защото готвя за любимия, девер ми и родителите им,но се сдържам. Когато топля яденето на детето няма как да не близна да видя дали не е студено или топло.  Peace
Успех на всички стискайте зъби за добър резултат и красиви тела  Hug  Hug  Hug

# 683
  • Мнения: 1 163
Привет страхотни. Браво за минусите.  Аз пък се наредих ужасно. Взех си чая за отслабване Инхуа изпих две пакетчета и снощи вдигнах високо кръвно. Докторката в спешното каза, че е твърде възможно да е от чая. Иначе пък успешно ми подейства на метаболизма. Днеска не съм на работа и си почивам дано вече утре съм по добре.

# 684
  • Мнения: 52
Милата!!! Оправяй се!!! Дано не е от чая,че бил много хубав за отслабване. И аз исках да го пия,но още кърмя и не се препоръчва. Направи си някакви изследвания да не е от друго кръвното. Майка ми го пие и няма проблем напротив супер и се отразява
Скорошно оздравяване!

# 685
  • Мнения: 59
Аз също съм пила няколко пъти от този чай и не вярвам да е от него.Мен ме прерязваше много корема  и освен изпразването на дебелото черво не виждам смисъл от него.Аз съм много впечатлена как след млечния ден сутрин когато ходя до WC е същото като в пелените на дъщеря ми когато беше бебе.И тогава се чудех пие само мляко и вода и откъде тази гъста , жълтеникава консистенция.И друго се питам - бебетата растат само от мляко(поне в началото) да неби и аз да пораста(напълнея)?Илияна Раева в едно интервю каза , че от кис. мл. се пълнее.От др. страна вярвам на Байкова и се чувствам чудесно.Ами това от мен засега.

# 686
  • Мнения: 52
Пълнее се,а е рекламно лице на Активиа

# 687
  • София
  • Мнения: 3 090
Здравейте, момичета!
Преглеждам различните варианти на режима и се чудя откъде да го захващам  newsm78 Започвам от неделя, за да имам време да си накупя необходимото и да се подготвя.
Междувременно прочетох, че имате проблем със запека. Пробвайте Хуск, действа супер и не причинява привикване. Малко е скъпичък, но за който има такъв проблем, си заслужава. Прочетете упътването, защото може да се пие само сутрин или сутрин и вечер, а също така могат да се пият от една до три мерителни лъжички.

# 688
  • Мнения: 52
Днеска ходих на лекар- вътрешни болести. Напълно каза да забравим за всички медикаменти,който предизвикват принудително ходене по голяма нужда. Каза,че всички продукти по пазара са подходящи. Да не прибягваме никога към белтъчни диети.
Каза,че ако ядем само млечни продукти,ориз,шоколади и други простотиики няма как да ходим до тоалетна. Каза всяка сутрин да си правя мляко с хрупкави мюсли щяло да ме засити до обяд,а и било супер полезно.
Иначе аз и днес съм на диета-белтък,плод чай и зеленчуци. Направих си рибка с домати,а плодът е ябълка  Hug

# 689
  • Мнения: 52
Мадами,къде се загубихте? 12ден  Peace

Общи условия

Активация на акаунт