Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 25

  • 49 499
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 448
Браво на всички с минуси.Аз нямам Embarassed.Цяла седмица бях по интервюта за работа -глааааааааад и никакъв минус.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Надявам се от утре да се включа успешно пак при вас  Peace

Страхотна вечер! Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 52
Къде се изгубихте момичета? Днес вече приключи 12ден от режима.  Чувствам се добре и изглеждам по-добре,но има какво да се желае. Във вторник ще направя отчета от първите 14 дни,че се тегля във фитнес залата, а във вторник живот и здраве приключва 14тия ден и тогава ми е и тренировката. Дано килограмите са станали поне 3 свалени. Мушнах си дупето в дънки от лятото и съм доволна, но ще продължа да диетувам с вас, за да ми стой всичко добре.
Целувки и подкрепа за диетуващите!

# 693
  • Мнения: 0
Веси , ти си гордостта на темата  Mr. Green Peace
Аз си седя на 63-4 , без да пазя диетата стриктно . В смисъл даже май съм само на разделно  Laughing з-плод + кис.мляко , о-въгл.+ салата , следобед - плодове обилно и вечеря нещо протеиново + салата .
 ooooh!
Сладко , хляб и др нережимности от не съм яла тая година Mr. Green , ма пусто не мога да се организирам , падна ми мотивацията  Blush Close

# 694
  • Мнения: 59
Добър да е деня на всички и добра седмица ви пожелавам.Току-що се премерих и съм -2,5 кг и това за 7 дена режим от вашия форум за което много благодаря.Вчера ми бе млечен ден , но реших да се наградя с една постна лютика с малко варено майчице отгоре.
Смятам да продължа и тази седмица .
Имам въпрос след първия 14-дневен режим , ако не искам повече да свалям как да продължа ?Какво точно казва по въпроса до. Байкова?

# 695
  • Мнения: 1 930
Здравейте, страхотни майки в страхотни тела!
Моля да ме приобщите към вашето общество Praynig.
След продължително тъпкане с малко хапченца и антихистаминчета,заради кожните ми проблеми кака ви Гея е станала плондир. Дори незнам колко кила съм...неща да се премеря, дори, но моят ориентир са дрехите ми. Имам шкембе- огромно и тлъстини....не се трая, да знаете.
Вчера започнах с лек тренинг, как ще тръгне тая диетка,  но от днес вече е факт.....
Няма да бързам да си купувам кантар- искам да си намеря точен електронен....а и по дрехите най-добре се усеща....
Проблема е и от любимото ми бирепиене - обожавам я пустата му бира....та да видим...
Реших да започна с тази диетка и очаквам да ме окуражите, че е ефикасна!

Хубав и минусов ден на всички ви!

# 696
  • Мнения: 0
Здравейте!
След коледното и новогодишно ояждане и аз реших да се стегна с една диета.
От всичко прочетено, сякаш най-много ми пасва диетата от Вашия форум.
Имам само един въпрос към тези, които са я правили с молба за отговор.
В дните, в които се яде кисело мляко + плод или зеленчук, има ли значение
дали ям само плод. В смисъл - ако ям само мляко и плодове ще има ли по-голям ефект или не.
Благодаря Ви предварително!

# 697
  • Мнения: 1 163
VesitoAJ браво на тебе. Аз съм пред цикъл и ни се тегля ни се меря. Храня се умерено. Днеска плодове любими мандаринки и месо със салата. Довечера смятам да се напия сериозно с вода ин якоя друга мандаринка и това да е.
Привет на Гея и Vitamina добре дошли при нас. Тука е супер и няма да скучаете. А за плода трябва да е един. Днеска решаваш да е ябълка и не смесваш с нищо друго. Или зеленчук. Ние тука често си спрятаме тараторче.
Лидето, Кала, Стефи  Hug Hug Hug дано не пропусна някой  newsm78 newsm78

# 698
  • Мнения: 59
Vitamina, При нашия режим не може без кис. мляко, просто не е същото.Кос. мляко си има някакви бактерйики които си вършат работата и нещата са свързани и научно обосновани.Все пак е на проф.диетолог.Успех .

# 699
  • Мнения: 52
Привет момичета!
Капнах от чистене. Реших днеска докато Алекс спинка да обърша всички прозорци и ми излезна душата да не се събуди.
Току що свърших и реших да си пийна капучино от тези където ги рекламират.
Днес съм на кисело мляко и мандарини. Може 5 лъжички кисело мляко и 1 плод/зеленчук да се яде,но щом така пише в режима трябва да е така. Искам и аз да попитам нещо т.к трябва да ям мюсли има ли вариант във въглехидратния ден да го направя? Но то пък се смесва въглехидрат с белтък и няма да е сполучливо мисля.
Хубав ден!

# 700
  • Мнения: 100
здравейте момичета,минавам случайно през темата и виждам че, много от вас имат проблеми с ходенето по голяма нужда.това е бил най-големия ми проблем цял живот.ще пропусна лекцията за приема на храна с фибри(или хуск от които бях доволна,но не решава проблема.действа добре,но щом спреш да го примаш пак си в изходна позиция)и ще споделя своя успех.с диетата на доц.байкова успях да се преборя с последните 9 излишни килограма наследство от 2 ми бременност(общо бях ка4ила 38 кг.),но по- важното метаболозма ми се въстанови и регулира благодарение на диетата и чудодеините хапчета ледиече ербе.хапчетата са италиянски 100%билкови по много стара рецепта.аз си ги нося от италия,но и тук в накои аптеки се намират.горещо ви го препоръ4вам,не са така агресивни като българските билкови разхлабителни таблетки и деистват на 4ревната миклофлора.след 2 опаковки нещата при мен се регулираха , след години борба със запека.
успех с диетата,незабравяите че, редукцията (отслабването) е страни4ен ефект на този хранителен режим.основният и по-голям ефект са деинтоксикацията и възстановяване на метаболизма (поне за мен беше така)

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 20:18 от ivelita

# 701
  • Мнения: 0
Благодаря на всички, които са ми отговорили.
Без да се каня, днес започвам диетата и дано имам успех! Praynig

# 702
  • Мнения: 52
Успех!  Peace  Peace  Peace
Утре ще отчета първите 14 дни.Днес се отлага фитнеса за утре!

# 703
  • Мнения: 1 163
Добро утро страхотни. Чуствам се прекрасно толкова ми е леко и хубаво. Не съм се качала още на кантара че очаквам да ми идва и естествено ще тежа повече така че с кантара ще се срешнем чак края на седмицата ако не и другата.
Къде се загубихте Стефи, Кала, Лидето   ruporuu  ruporuu
VesitoAJ браво за фитнеса. Аз чакам да сваля шест седем кила и тогава почвам.

# 704
  • Мнения: 0
Избързах и пуснах тема,но може би трябваше да попитам тук.
Моля, кажете ми към кои храни причислявате белия боб, лещата, граха - към въглехидратните или белтъчните.
Незнам в кой от дните на диетата мога да ги ям. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт