Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 25

  • 49 496
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 59
Към въглехидратите .Самата Байкова го е писала.

# 706
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Вчера 1ви режимен ден  bowuu

По принцип варивата ги ям във въглехидратен ден и вечерята държа да е същото бобово като обяда  Peace в 90 дневната си има отделен ден за варивата, което ме навежда на мисълта,че са като отделна храна  Peace

Успех Страхотни  Peace

ПП Тук вали и е мрачно вече 20 дни май и е доста подтискащо  Confused

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 14:51 от ×°”˜`”°×Кала×°”˜`”°×

# 707
  • Мнения: 0
Nadiia, благодаря за отговора.
Значи ще ги хапвам във въглехидратния ден.

# 708
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте и от мен!   bouquet

Преди малко грозно бях изхвърлена от форума  #2gunfire Много се ядосах, защото после сума време не успях да влезна.  Confused Явно се е претоварил от потребители ...

Както и да е... Вече започвам да се стягам. И мен ме дразни големината на коремът ми. Наясно съм, че без упражнения няма да го стегна и затова се надъхвам да ходя на някакви тренировки. До тогава, ще се само успокоявам с Фиеста ТВ.

Днес няма с какво да се похваля и затова ще си замълча тактично.  Wink

Добре дошли на новите попълнения!  Peace

Успешен минусов ден!   bouquet

# 709
  • Мнения: 52
Мими , аз преди това започнах да ходя на фитнес. Мен ме притеснява и отвисването,което следва след сваляне на килограми. Преди бях добре сложена и стегната. Сега когато отслабвам ще се разлюлея и затова комбинирам нещата. Пък и спорта си е здраве. Днес си купих домашно краве мляко си си пийвам с голям кеф!!!
Хубав ден
Калах , коя е 90 дневната диета? Нещо по различно ли е?
Колко са качили дамите след връщането към нормалното хранене. Сега да не се свърша и после да си ги кача,когато си хапна 10 парченца шоколад  Laughing

# 710
  • Мнения: 0
И мен много ме интересува дали има успели да минат през трите етапа на режима
и какво следва след това - как задържате постигнатите килограми?
Или пак се качва опредрлено количество?

# 711
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ще отговоря на въпроса за качването на килограми. Лично аз не съм минавала през трите диети. Стигнах до втория етап и приключих с диетуването. Не си възвърнах килограмите, но в един момент започнах отново да преяждам и качих малко. И пак започнах да диетувам.
Ако след приключване на диетата се храните разделно - няма да качите.  Peace

# 712
  • Мнения: 1 163
Ще отговоря на въпроса за качването на килограми. Лично аз не съм минавала през трите диети. Стигнах до втория етап и приключих с диетуването. Не си възвърнах килограмите, но в един момент започнах отново да преяждам и качих малко. И пак започнах да диетувам.
Ако след приключване на диетата се храните разделно - няма да качите.  Peace
Peace Peace Peace
Напълно подкрепям казаното от Стефи. Аз миналата година началото на лятото май че беше или по миналата не се сещам бях отслабнала с тая дитета от 65-59 бях в перфектна форма. Да не казвам че после бях като държана на въже/ както винаги това е проблема при мене/ за една година качих до 65+ още 2 и това е резултата от диетуването ми. От дългогодишния си опит на диети споделям, че е по добре да се сваля бавно, бавно свалените килограми са трайно свалени. Не гледайте бързи резултати. И после също ограничения е не толкова големи ама пак си трябва да се ограничаваш.

# 713
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,
след едноседмично отлагане вече я почнах диетката, днес ми е втори ден. Започнах да ходя и на фитнес, но пуста лакомия край няма!!!
Дано успея да мина през трите етапа, че от друго мога да се откажа, но от сладкото ми е страшно трудно.
Успешен минусов ден на всички!

# 714
  • Мнения: 0
Зравейте!
И аз съм втори ден на диетата - белтъчен.
Искам да попитам нещо. Стана ми ясно, че плодът или зеленчукът трябва да е един и същ.
А как е за белтъчините например - мога ли да ям пилешко и сирене едновременно
или трябва само по един продукт и само него през целия ден?

# 715
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добър ден и от мен!   bouquet

Тъй като пия доста чай от вчера, такава ще е и почерпката ми:



estrea, добре дошла и успех в режимуването!  Peace Лакомията е всеобща слабост, но пък когато успеем да я преборим сме толква доволни!!!!  Wink

Vitamina, по принцип белтъчната порция не би следвало да е повече от 150 грама и трябва да е от един вид. Такива са насоките на Байкова. Ето какво пише тя: "белтъчна храна (един вид по избор) + зеленчука от предястието (ако е салта, то в нея един от зеленчуците е в по-голямо количество, а останалите са овкусители)"
Ето и грамажът, който тя дава:
Пилешко месо          150г (120kcal/100г)
Телешко месо          150г (120kcal/100г)
Риба - нетлъста       150г  (120kcal/100г)
Бяла риба                 150г (90kcal/100г)
2бр яйца                   1бр  (90kcal/1 бр на омлет, варени или пържени в минимално количество мазнина в тефлонов тиган)

Сирене                      50г
Кашкавал                   40г
Мляко прясно или кисело 250г
Извара                              250г

Дано да съм била полезна!

Днес съм на таратор, но хапнах и едно яйце, защото ми е първи ден от цикъла и се чувствам подута и ми е гладно.  Confused

Успешен Страхотен ден с минусови резултати!   bouquet

# 716
  • Мнения: 0
Stephy, много благодаря за насоките.
Днес наобяд явно прегреших, но от довечера се поправям и ще ям само по един вид храна.

# 717
  • Мнения: 1 163
Стеф мерси за чайчето. Да ви се оплача снощи се събудих в 3 часът зверски гладна направо щях да изям вол ако имаше такъв пред мене. Е слава богу устисках. Днес сутринта волю неволю се качих на кантара 67 показа но ми дойде така че може и да съм вече по надолу. А и не почнах от 67 а от 69 Embarassed Embarassed след нова година. А иначе се чуствам много по лека и ми е много по добре. А и на всичкото отгоре съм супер амбицирана /отново/ че снощи комшийката ми вика да бе да ще отслабнеш колкото аз отслабнах.  Laughing Laughing
Днеска си хапнах рибка със салатка.
Калаааааа  Hug Hug

# 718
  • Мнения: 3 425
Ей ме на  Crazy

От сутринта все се каня да пиша и все се отнасям, а и не бях пред компютъра  Grinning


Веси, 90 дневната е редуване на 4 вида дни - разделно хранене:
ДЕН 1-БЕЛТЪЧЕН ДЕН
ДЕН 2-БОБОВИ ХРАНИ И ВАРИВА:
ДЕН 3-ВЪГЛЕХИДРАТЕН
ДЕН 4- ПЛОДОВО- ЗЕЛЕНЧУКОВ ДЕН

Ясно е,че не може да се спазват всички правила от всички диети  Peace ,но някой съветчета и идейки,които ми допадат си ги присламчвам веднага  Crazy

Аз съм гладна и то много, но това е добър знак  Mr. Green  , хапвам си режимно и избягвам издънки между храненията  Crazy

На мен ми се счупи степера, но ще се реорганизираме бързичко надявам се  Peace

Наоколо съм  Crazy


# 719
  • Мнения: 52
Здравейте манекенки!
Днес бях на фитнес и идвам на отчет  Hug За 14 дни съм свалила 2кг започнах 64 сега съм 62 бавно но славно свалям. От днес съм на 2рата диета,но пропуснах храненията до 12:30 и в 12:30 ядох риба с доматено пюренце. Няма как да отида на фитнес и да съм яла и не знам дали не правя грешка че пропускам най малко 2 хранения
Хубав и минусов ден

Общи условия

Активация на акаунт