Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 25

  • 49 497
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 163
VesitoAJ БРАВО И АЗ ТАКА ИСКАМ ДА СВАЛЯМ.
Кала и аз съм много гладна  Sad Sad Sad

# 721
  • Мнения: 59
Весито БРВО и от мен.Аз свалих 2,5 за 7 дена , но от 70 кг.Когато се сваля от по- малко е по-трудно.При мен най-хубавото е че се чувствам идеално, а най-обичам млечния ден защото не се изкушавам с нищо.Просто си знам , че съм на мляко и някакъв плод и край.Аз единствено промених -ям плода 20-30мин. преди кис. млеко.Нямам никакви проблеми с WC.И друго-хапвам прясно смляно леnено семе през ден или омега 3-няколко капсули.

# 722
  • Мнения: 3 425
Весито   bouquet    bouquet   bouquet

Аз имам нужда от стимули  Whistling

Ето един  Crazy



Мими, нали знаеш без глад няма да стане при нас....лекинко трябва да ти пристъргва  Twisted Evil

Май съм наоколо Simple Smile

# 723
  • Мнения: 52
чай с мед може ли? че чисто е ужассссссссссссс

# 724
  • BG
  • Мнения: 2 217
чай с мед може ли? че чисто е ужассссссссссссс

Може, може, но не прекалявай с количеството ...   Wink
Аз свикнах да пия чая и кафето без захар или мед и не ми пречи.

# 725
  • Мнения: 52
ураааааа
Аз до сега не съм пиела много много чай,че ми е много гаден без мед

# 726
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро, Страхотни!   bouquet

Да почерпя с кафенце, за хубав старт на деня:



През нощта се събудих и попаднах на едно много интересно предаване за отслабване. Имаше няколко човека мъже и жени с наднормено тегло, които участваха в двумесечен експеримент за сваляне на килограми. Някои имаха да свалят много, а други по-малко. След експеримента ги премериха и отчетоха сваленото тегло. И на края ги посетиха година по-късно, за да видят дали са запазили постигнатите резултати. През двата месеца им показаха коя храна е здравословна (да се хранят със сурови зеленчуци, месото да се приготвя с минимум мазнина, да избягват захарните и тестени изделия, мазните храни, чипс, пресоляването, пърженето, полуготови храни, бялото брашно, както и да ограничат до минимум алкохола), направиха им тренировъчен режим, а освен това им бяха приготвили и изкушения. Всички отслабнаха през двата месеца, в които ги следяха. Година по-късно обаче, някои от тях си бяха възвърнали теглото. Пиша всичко това, защото се сетих, че имаше въпроси по отношение на задържането на постигнатите резултати. За себе си мога да кажа, че съм много лакома и ми е много трудно докато режимувам, както и след това, когато се налага да запазя новите килограми. Но в предаването дадоха една много добра идея за хора като мен - един ден в седмицата, едно ядене да бъде нездравословно (или калорично).

Sad Оказа се, че не ми е дошло, както си мислех ... Сега пак ще съм подута като плондир, известно време! 

Дано да не съм ви отегчила!  Blush

Пожелавам на всички ви прекрасен и минусов ден!  Peace

# 727
  • Мнения: 1 930
Добро утро и от мен Heart Eyes
 Не съм 100 % със спазването, но имам и моменти, но определено режима ми доста се различава от преди - старя се, което за мен е много трудно, но се опитвам, и съм леко горда. И аз чакам менструация - яде ми се, много дори, с хрема съм...абе - картинка просто!
На всички ви пожелавам страхотен и усмихнат ден!

# 728
  • BG
  • Мнения: 2 217
Гея, поздравления! Самия факт, че полагаш усилия звучи Страхотно - има защо да си горда със себе си!  Peace

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 10:39 от Stephy

# 729
  • BG
  • Мнения: 2 217
Абе Кала, от къде ги взимаш тези дупета - само се размечтавам и аз да изглеждам някога така ...  Whistling Joy

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 10:53 от Stephy

# 730
  • Мнения: 52
Stephy  Hug винаги има какво да научим от теб!
Видях че пишеш и в японско чудо в крайна сметка коя диета е най ползотворна?
Искам да ви попитам и каква козметика използвате за лице?
Аз съм на 23 и мисля да започна с козметиката,но засега събирам отзиви. На този етап съм си взела тоник на ЕЛЕА ,но не ми допада нещо.
Хубав Ден  Hug

# 731
  • BG
  • Мнения: 2 217
VesitoAJ, правила съм и двете диети, но за мен тази на Байкова е по-щадяща. И двете имат прекрасен резултат, но този на "Японското чудо" е по-бърз.
Имам много суха кожа и започнах рано да използвам козметика за лице и тяло - може би на 15 год.
Зависи колко пари си готова да отделиш за козметика ... Бих ти препоръчала да погледнеш Красива мама. Там има много и различни теми за красотата, включително и за козметика!  Peace

# 732
  • Мнения: 390
Здравейте аз отново ще пробвам, че преди месец се бях навила но нещо... се отказах.
Stephy виждам, че си много сериозна  Hug Радвам се да те видя все още на линия  Simple Smile

# 733
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро, мили Страхотни дами!   bouquet

Да почерпя с едно зелено чайче:



ягодов аромат, добре дошла отново!   bouquet Много си мила!  Hug

Успешен минусов ден на всички!   Peace



# 734
  • Мнения: 54
Благодаря за чайчето!
Да ви се оплача- снощи прегреших с 1вафла и 1 суха паста и то в 24 часа- СРАМ  Embarassed Embarassed.
Та сега се чудя дали да не започна диетата отначало, вие как мислите?
Иначе днес ми е четвърти ден, резултата -1.5кг, а така се надявах на -2кг, но нали се натъпках посреднощ- НЯМАААААААААа.

Успешен минусов ден на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт