Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 25

  • 52 017
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ами май повечето от нас имат, по време на режима. Има един чай Regulavit 3, ако искаш - пробвай. До колкото знам, няма противопоказания за кърмачки.  Peace

# 661
  • Мнения: 3 425
Моника, не си сама  Hug

на последния стимул само по косицата може да се оприлича.....аааа и ако си купя същите дънки  Crazy същата марка имах предвид  Crazy


 Веси, аз нямам....преди 6-7 години,когато точно навлизаше Активя и имаше промоция за една чанта  Crazy и....казах си: Стига!!! Joy Joy Joy , за чантата  беше зора да го ям 14 дни и оттогава нямам проблем....кой знае какво има вътре ....но и аз преди не бях хич редовна....бих опитала с 1 активя сътрин преди кафето  Peace


 




 


 

# 662
  • Мнения: 52
Струва ми се че тази активия само надува и аз бях почнала да я консумирам ,но спрях. Изпих 2 кафета 3в1 направо на екс  Joy
 




 


 

# 663
  • Мнения: 54
 VesitoAJ - На мен също ми помага Активията, но не можеш да очакваш мигновен резултат, трябва постоянство, преди да родя бях по-зле и от теб. След раждането по неразбираем за мен начин нещата се регулираха \раждах секцио!!!\.  Но и до сега- минали са 4 месеца ям поне 2 пъти седмично Активия и пия много прясно мляко.
Аз пиех чай Майчин лист дори няколко пъти когато бях бременна \след консултация с гинеколога\- не е скъп  и има много добър ефект, на опаковката пише че няма противопоказания при кърмене и бременност. Но ти питай педиатъра все пак, независимо какво ще избереш да пиеш и независимо какво пише на опаковката.

# 664
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз ям от време на време Активия, но не мога да кажа, че имам някакъв резултат. Може би, защото не съм постоянна ...  newsm78

# 665
  • Мнения: 52
Когато разбрах,че може да ми помогне започнах да я ям всеки ден,но нямаше ефект.Единствено ми помогнаха едни билкови добавки на VISION започнах да ходя редовно дори понякога не само веднъж,но когато забременях ги спрях след като ми приключи схемата и се наложи да пия хапчета Fe и се обърка пак всичко и така до ден днешен. Много излиза скъпо да се пият тези добавки и вече не мога да отделям толкова пари и сега си патя много.

# 666
  • BG
  • Мнения: 2 217
Опитай с чай тогава ... Мисля, че е лесен и безболезнен метод. Ще споделиш дали действа при теб!  Peace

# 667
  • Мнения: 52
за кой чай говориш?

# 668
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ами май повечето от нас имат, по време на режима. Има един чай Regulavit 3, ако искаш - пробвай. До колкото знам, няма противопоказания за кърмачки.  Peace

За този, който съм написала по-горе!  Wink

# 669
  • Мнения: 52
трябва да рзпитам дали става за кърмачки. Корема ще ми се пръсне все едно съм в 5ти месец

# 670
  • BG
  • Мнения: 2 217
Напълно те разбирам. При мен е още по-сложно, защото съм и с хемороиди ...  Sad

# 671
  • Мнения: 52
УХХХХХХХ ДУшИчКА

# 672
  • Свищов
  • Мнения: 1 049
VesitoAJ, аз пия Лаксит на д-р Тошков. Не ме питайте какво бях преди години - на 3-4 дни и мъка. Сега ако днес не мога да отида до двете нули, вечерта пия 1 хапченце и сутринта е ок. Но като цяло избягвам, за да не привиква стомаха. Само в критични случаи. ПИначе моето "лекарство" си е сутрин на гладно кафе с мед. Чаят също действа. Не е задължително да е зелен. Важното е да е топъл и с мед. Това вече мисля, че не е противопоказно за кърмачки.

# 673
  • Мнения: 59
Привет на всички тук и от мен.От 2 дена съм на диетата на доц.Байкова и искам да не съм сама.Имам нужда от съмишленици.Стартирам с 70 кг.Мечтая до март да съм 63 и до юли около 59-60 кг.Държа да уточня , че съм на 38 г. (то не е като на 18).Дано с ваша помощ стигна по-далеч.

# 674
  • Мнения: 52
Добре дошла Наде! Тука ще намериш подкрепа и окуражаване  Peace
И днеска успешен ден изяла съм 2 кофички мляко и 4 портокала и съм изпила 4 кафета 3в1. Майка ми ме похвали,че съм свалила в краката и че изглеждат още по дълги  Hug ,но кантара не отчита тази промяна.
На никой не пожелавам това нещастие да ти е подут корема,а да не можеш да го разтовариш. Не знам не ми се мисли дало ЛАКТУЛОЗАТА вземе да действа. Май от това ми са най-големите проблеми с няколкото килца който са ми излишни сега съм 63,а искам да съм 58-55 и съм висока 176  Hug

Общи условия

Активация на акаунт