Да живеем в хармония със себе си - 5

  • 41 972
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 144
Благодаря Soleil за помощта!
Аз се започнах да ги чета и наистина много са интересни.
Ще ги прегледам и този линк. Жалко, че май тази тук тема се очертава да е последна за Хармонията. Дано някой да я поднови...

# 736
  • Мнения: 1 732
Благодаря Soleil за помощта!
Аз се започнах да ги чета и наистина много са интересни.
Ще ги прегледам и този линк. Жалко, че май тази тук тема се очертава да е последна за Хармонията. Дано някой да я поднови...

едва ли ще  се поднови, защото повечето от тези, които я стартираха и пишеха тук,  сега пишат другаде. /не в бг мамма/

# 737
  • Мнения: 19 338
Реалист, ако не е много нахално, къде е това другаде ?

Да ви се оплача, имам тинитус от няколко седмици в едното ухо. Чак сега прочетох, че трябвало веднага на лекар. Чудя се какво е провокирало шума  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 00:37 от Soleil*

# 738
  • Мнения: 1 732
Реалист, ако не е много нахално, къде е това другаде ?

изобщо не е нахално. Simple Smile Hug
аз участвах там с огромна радост и желание.
Преживях обаче голямо разочaрование /лично / и се махнах. Доста страдах......но си научих урока.
Форумът е посветен предимно на родителството. Казва се Родилница

# 739
  • Мнения: 5 713
Е, и аз хвърлям едно око там, но не това е причината да пиша, че няма да мога да я подновя.  Wink Просто стават 1000 дини под една мишница. Нещо не ми се ще компютърът да е моя половин.  Laughing Ама ако няма желаещи да пуснат нова тема,  ще се понапъна. Simple Smile

# 740
  • Мнения: 144
... Ама ако няма желаещи да пуснат нова тема,  ще се понапъна. Simple Smile
  bouquet
Ще ти сме благодарни все пак, ако наистина я подновиш!
Определено друг не може в момента Simple Smile 

# 741
  • Мнения: 5 713
По-скоро никой не иска да губи от собственото си време.  Wink
Но нали се борим да сме в хармония.  Simple Smile

# 742
  • Мнения: 265
извинете но колко време отнема да се пусне нова тема

# 743
  • Мнения: 189
Реалист, ако не е много нахално, къде е това другаде ?

Да ви се оплача, имам тинитус от няколко седмици в едното ухо. Чак сега прочетох, че трябвало веднага на лекар. Чудя се какво е провокирало шума  Rolling Eyes

Soleil*, тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217782.msg6536683#msg6536683
не намери ли отговор
имате в темата нали беше ВиВи

Цитат на: СпирОлина в Петък, 12 Март 2010, 20:10
Явно всички са намерили хармонията. Love Love Love

и аз отдавна исках да кажа, че повечето другаде търсят хармонията, но нещо се притеснявах да обевя сайта.... Shocked
може аз да съм в грешка..........но много затворен ми се струва........задължително трябва да се регистрираш, за да четеш, за писане-добре, но само за четене малко множко като че ли.........и на всичкото отгоре ако не пишеш, а само четеш системата те отхвърля.......
не знам, може и да съм в грешка, но ми се вижда "с много високи стени" само за помазани едва ли не.........за такива обикновени като мен, който в повечето случай само четат.....марш... Sad

# 744
  • Мнения: 1 708
И аз днес отворих този сайт и се учудих, че трябва регистрация. Дори си помислих, че компютърът ми нещо не прави както трябва  Laughing , а то какво било.

# 745
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
fotinaklaros, мисля, че реакцията ти е малко пресилена.

# 746
  • Мнения: 236
Е колко му е да се регистрираш, не те одобрява комисия, просто попълваш малко данни и парола.
Нещо не разбирам за какво се драматизира.

# 747
  • Мнения: 19 338
Фотина, чета за НГМ от време на време и знам от там за тинитуса, ама не мога да намеря причината, а вече станаха повече от две седмици. Може да питам пак там.Не ми е много удобно все да питам за нещо, без да участвам активно в темата, но какво да се прави. Embarassed

Хммм, за другия форум и аз забелязах тайнствеността. Особено ако искаш да прочетеш някои теми или публикации. Иначе регистрацията е много лесна, но като нов потренител май имаш ограничени права на достъп.

Темата нямам нищо против аз да я пусна, но само да копирам линковете от първа страница. Иначе не знам какво да сложа друго Rolling Eyes Така ако ви устройва  Twisted Evil

# 748
  • Мнения: 5 713
Не знам дали из темата има полезни пускани линкове. Не съм поглеждала и не съм ги събирала периодично. Затова казвам, че отделя време. Понякога отива и цял ден. Иначе самото пускане става за секунди.

# 749
  • Мнения: 7 420
    Ето и новата тема.
    Пуснах я с копи-пейст.Ако има нещо да се добави към първата страница,казвайте.

    Добре дошли на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт